Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Форумна игра ->Въпроси  (Прочетена 1639 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #15 -: Ноември 01, 2010, 00:42:58 »

Аз имам въпрос и много се чудих къде да го задам..а за нова тема..като , че ли не е..затова тук ще го задам..Някой от вас има ли проблем да изрази и да опише с думи какво точно чувства...защото аз имам огромен проблем с това..обикновенно за да се опитам да ги изразя тези емоции и чувства в мен..използвам много метафори в обясненията си и описанията..но много често изпитвам някакви емоции или нещо..което не знам какво е..нямам обяснение..не мога да го определя по никакъв начин..а какво остава да го опиша..а и по принцип ми е много трудно да се изразявам с думи..по ми е лесно с картини..музика..а ако пък някой можеше да ме усеща без нищо да казвам , още по-добре..  Ухилен Та..нормално ли е това..някой има ли такъв проблем  Згреших Ухилен
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Ноември 01, 2010, 01:44:04 »

Аз непрекъснато, за това поствам- да се упражнявам, материализирането на мисъл и емоция , чрез думи си е майсторлък , но докато не ми проработи телепатията по-контролирано ,ще се мъча да се уча. И ти давай смело.Поне голямото ти сърце се чуства ,дори да не пишеш особенно много Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #17 -: Ноември 01, 2010, 19:15:41 »

Amaranth, мисля че това е нормално и не се среща само при теб Усмивчица Знаеш ли, чак сега след толкова много години успявам да си отговря на какво се дължат всички тези емоции, които съм и продължавам да изпитвам. Понякога истината е на толкова открито място, че ние не сме способни да я видим. Специално при мен имаше проблясъци на моменти, но за съжаление краткотрайни и се връщах към "нормалното" си ежедневие. Това, което научих, че е нужно нещо да се промени, че важният момент е "тук и сега", защото всичко останало или вече е отминало или плод на някаква фантазия.
     Ако има нужда ще разяснявам Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Ако живота е игра, това са правилата
    Обща тематика
    Админ 3 1064 Последна<br />публикация Февруари 11, 2010, 05:06:11
    от 7dc
    Форумна игра -> Асоциации « 1 2 »
    Обща тематика
    Amaranth 28 1254 Последна<br />публикация Март 10, 2011, 16:25:48
    от Amaranth
    Опиши ме с музика :) [Игра]
    Музика
    Nao 1 1262 Последна<br />публикация Март 09, 2011, 22:26:08
    от meander
    Игра на въпроси
    Обща тематика
    Kissing You Good Night 5 1134 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 20:39:58
    от dreek
    Игра - Детектор
    Обща тематика
    Eona Lightholder 6 903 Последна<br />публикация Април 01, 2012, 15:54:30
    от Soul

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright