Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 3 4 [5]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Картини и др. преди сън  (Прочетена 5522 пъти)
abrego
Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #60 -: Май 14, 2013, 17:04:19 »

Много се радвам,че наруши въздържанието и ми отговори все пак.Аз самата в 99% от случаите се спирам да отговоря или напиша нещо по същата причина.

Цитат
    За жалост хората с опит и разбиране по темите,не им се споделя много.
    Сигурна съм че имат сериозна причина за това и ги разбирам,но също така си спомням и колко сладко ни е било като деца да си разделим някоя малка вкуснотийка дето не стига уж за никой,ако  разбираш какво искам да кажа.Освен това реалнотта не се гради от съвършенни безгрешни хора защото такива няма.
      Междувременно вече имам отговора и се отнася до конкретно събитие което се е случвало точно когато съм сънувала,преди малко се потвърди.Още вчера имах такова усещане и за това избързах да попитам защото се съмнявах данеби да греша.Права си за умът,той често ги оплита едни дето вътрешното ти състояние може да заприлича на картина на Пикасо.

Цитат
    ако поддържам радостно,любящо състояние
    от известно време се занимавам точно с това като начална стъпка на нещо с което съм се заела,явно нещата които се случват са нещо като естесвено следствие на това.
    Активен
    abrego
    Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #61 -: Май 15, 2013, 13:52:52 »

Благодаря за казаното Утро,ще ми е от полза със сигурност.Да егото... Усмивчица-права си.
    Цитат
    Сигурна съм че имат сериозна причина за това и ги разбирам
    -никога не съм имала предвид егоистични причини,напротив разбирам ги.Просто понякога човек няма нужда от помощ,а от най-нормална комуникация по въпроси които го интересуват защото иначе света се превръща в доста самотно място където и най красивите изживявания почват да бледнеят ако нямаш с кого да ги споделиш.Може и да греша не знам.
    Активен
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #62 -: Септември 16, 2013, 20:16:36 »

За  картините преди сън, малко преди да заспим, започваме последователно, докъто накрая сме в несъзнание. Преди това, дори и да не мислим много, картините и дори някои звуци се появяват.
    Често пъти, чувам моя глас, без да съм помислила нещо, ,мого неща които досега не съм мислила. Примерно чух това, "въпрос не съществува" звучи леко безсмислено, но някои от размишленията ми идват от това.
    Често ни се случва да виждаме картини, когато сме в съзнание, това не трябва да ни притеснява.
    Много хора се нагласят съзнателно точно в това, да бъдат където пожелаят някъде вътре в което и да е място, всеки звук или мирис. Това допринася до развитие на въображението до голяма степен. Използвахте го!
    Препоръчвам ви и вие да опитате, можете след това да споделите, ако желаете.
    "Въображението е по-важно от знанието. Знанията са ограничени, докато въображението обхваща целия свят, стимулира прогреса, поражда еволюция"
     "Логиката ще те отведе от точка А до точка В. Въображението ще те отведе навсякъде." Айнщайн
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    Страници:  1 ... 3 4 [5]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Мислите преди заспиване
    Моите сънища
    Админ 13 3169 Последна<br />публикация Юли 27, 2013, 12:39:23
    от perli4ka
    Ядрена война преди 25 000 години!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 3 2906 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 01:04:48
    от Аэ съм
    Картини,който спират дъха ви
    Снимки
    DArkAngel 2 1807 Последна<br />публикация Септември 22, 2010, 20:51:54
    от DArkAngel
    Плашещи картини
    Необичайни преживявания
    Amaranth 11 2014 Последна<br />публикация Април 02, 2011, 02:09:34
    от protoplasma
    Промлем с изтриването на съдържанието на пост преди публикуването му !
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Eona Lightholder 4 631 Последна<br />публикация Септември 27, 2012, 00:20:13
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright