Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Картини и др. преди сън  (Прочетена 5242 пъти)
crownedXclown
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« -: Юли 08, 2009, 12:29:57 »

ами то  моето не става дума за сън точно.По-скоро за това преди него.Всеки път когато си легна и нали когато затворя очи виждам нещо като много тунели  и все едно аз падам през тях или минавам не мога да определя точно.И те са някак неясни,но успявам да опреде посока,по която да мина.Казаха ми,че това било Алфа състояние  Хммм Другото,което е,наскоро започнах освен тези тунели да виждам и космоса.Поне така си мисля.В смисъл,че по някое време всичко става във звезди и съм виждала и някои от по близките до Земята планети.
Някой да има нещо като обяснение  Веселяк
Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Юли 09, 2009, 10:49:46 »

Това състояние при което се виждат постоянно звезди, присъства при мен от както съм се родил. Индиго най-добре може да го обясни.
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #2 -: Юли 09, 2009, 11:05:12 »

crownedXclown, снощи именно за това не можех да заспя. И не знам дали си си правила експерименти, но тези тунели цветни картини, и движещите се цветове не ги виждаш само при затворени очи. Ако е тъмно в стаята ще може да ги различиш и с отворени очи, разлика няма да има. Ако не си пробвала направи експеримент.

Относно картината която наподобява звезди, съм говорил с една жена, която е много добър медиум и енерголичител. Тя ми е обяснявала, че когато при нея отидат хора да питат за загубена вещ или човек, тя именно от там излизала и черпила тази информация. Каза ми, че е било много изтощително и ме посъветва да не се мъча да го правя. Но ми обясни, че това е излизане в космоса, и ярките блестукащи светлинки, които наподобяват звезди са близки за теб, души и докато си там може да се свържеш с тях. Аз не съм правил такива опити, но веднъж експерементирах да си мисля за един конкретен човек, и една от светлините започна да свети много по ярко и се открои от останалите. Два пъти си го направих този експеримент и двата пъти с еднакъв резултат.
    Активен

crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #3 -: Юли 09, 2009, 16:47:59 »

да между другото съм пробвала наистина е същия ефект.И аз като теб така не съм заспивала даже някой път изобщо..после защо все ми се спи  Ухилен Ухилен това със душите..може би още днес ще опитам.Отдавна искам даговоря със един човек  Веселяк
    Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Август 18, 2009, 03:04:07 »

да между другото съм пробвала наистина е същия ефект.И аз като теб така не съм заспивала даже някой път изобщо..после защо все ми се спи  Ухилен Ухилен това със душите..може би още днес ще опитам.Отдавна искам даговоря със един човек  Веселяк

Ако въпросният човек не е сред живите вече,не го търси в никакъв случай!!!!
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Октомври 19, 2010, 16:12:48 »

Звездите изведнъж увеличиха бройката и гъстота си при мен.

А жената медиум какво е визирала под "близки души", тези, които в момента са на Земята спадат ли към звездите? Че не ми се вярва изведнъж да съм се сдобила с купчина нови астрални приятели без да се усетя.   Згреших Ох, нищо не ми е ясно, докога ли така.  Затъпяване
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Октомври 26, 2010, 21:10:45 »

И при мен са най-различни. Една нощ половин час гледах едни кончета и магаренца и нищо просто си ги гледах. друг път картината сякаш е от миналото .Друг път е много фантастична, а един път си беше сред звездите направо.Въобще не е свързана с какво си мисля в момента , сякаш се включвам и гледам някаква прожекция.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #7 -: Ноември 17, 2010, 20:32:18 »

Здравейте, аз пък имам моменти в който виждам космоса и планетите и всякаш се рея в тях, незнам какво е това. И дори съм будна , случвало ми се е в моменти на физическа болка да отивам умишлено там и се успокоявям.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #8 -: Ноември 17, 2010, 20:34:29 »

Здравейте, аз пък имам моменти в който виждам космоса и планетите и всякаш се рея в тях, незнам какво е това. И дори съм будна , случвало ми се е в моменти на физическа болка да отивам умишлено там и се успокоявям.

Здравей, звездичке и добре дошла!

Явно планетите и звездите те обичат и ти помагат.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Ноември 17, 2010, 20:37:54 »

Космически човек Усмивчица
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #10 -: Ноември 18, 2010, 16:13:31 »

е... Благодаря за хубавите мисли Усмивчица ние всички сме космически хора,защото душите ни могат всичко ,стига само да си го припомним и да  отворим съзнанието си за онзи свят.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Ноември 18, 2010, 16:19:03 »

Да.. често остава непроявен..
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #12 -: Ноември 29, 2010, 20:45:10 »

Уникален форум просто!!!! И при мен се полочава това.Попадал съм къде ли не,в гората,в кола,в заведение,даже и в разговор съм влизал.Интересно понякога виждам моите приятели в мом. а понякога хора които никога не съм виждал но и те са ми приятели:)
     За жалост обаче мога да се задърйа там само няколко секунди(5-6)Повече не мога.Някой може ли да стои там по-дълго и колко? Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Ноември 29, 2010, 21:31:25 »

аз и по 10-15 минути стоя, ако е спокойна ситуация - гори - морета.Ама май постепенно стана да мога по дълго, не бях се замисляла. А случвали ли са ти се разни странни места или места от миналото?
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    johny
    Гост
    « Отговор #14 -: Ноември 30, 2010, 13:22:21 »

аз и по 10-15 минути стоя, ако е спокойна ситуация - гори - морета.Ама май постепенно стана да мога по дълго, не бях се замисляла. А случвали ли са ти се разни странни места или места от миналото?

Wow! 10-15 min. страхотно!:))))) Дано скоро и аз да мога толкова дълго.Иначе да,случвало ми се да се пренеса на странно място,но според мен тези места май не са на нашата планета или време.Понякога имам чуството че надниквам в друг свят.ДА си призная честно отдавна не съм си правил труда да се разхождам из тунелите.Доста често попадах на гадни физиономии и същества.След това не смеех да заспя за да не ги сънувам  Веселяк Напоследък когато заспивам гледам да се концентирам в/у това как искам да ми започне съня или за приятни случки от деня УсмивчицаУсмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Мислите преди заспиване
    Моите сънища
    Админ 13 3070 Последна<br />публикация Юли 27, 2013, 12:39:23
    от perli4ka
    Ядрена война преди 25 000 години!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 3 2860 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 01:04:48
    от Аэ съм
    Картини,който спират дъха ви
    Снимки
    DArkAngel 2 1766 Последна<br />публикация Септември 22, 2010, 20:51:54
    от DArkAngel
    Плашещи картини
    Необичайни преживявания
    Amaranth 11 1984 Последна<br />публикация Април 02, 2011, 02:09:34
    от protoplasma
    Промлем с изтриването на съдържанието на пост преди публикуването му !
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Eona Lightholder 4 593 Последна<br />публикация Септември 27, 2012, 00:20:13
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright