Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Плашещи картини  (Прочетена 2010 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« -: Октомври 11, 2010, 04:35:06 »

Не знам дали ви се е случвало..но аз напоследък..в главата си рисувам доста плашещи картини..по-ужасни сцени от филми на ужасите..толкова много насилие , смърт.. има в тях..Ужасно еее..дори и да се опитвам да ги премахна тези картини с някои хубави..не става..те винаги завършват по ужасяващ начин..виждам лицата им.."чувам" виковете им..Трудно ми е и да заспя..вечер стоя на светло , но се и случвало при наличието на толкова светлина в стаята пак да ги виждам тези неща..и за това обикновенно спя през деня..тогава поне не се сещам толкова много за тези картини..И не мога да си обясня какви са причините..и защо..Не усещам някакво присъствие..но веднъж се уплаших много..бях се загледала в тъмното..и изведнъж сякаш някаква тъмна сянка..като петно..мина..и се сепнах..уплаших..Иначе имах един случай , в който наистина усетих чуждо присъствие..нещо се беше случило..не си спомням точно какво..аз си отидох в стаята..беше тъмно..легнах си на леглото..сложих си слушлаките на мп3-то и си пуснах музика..и в един момент..усетих..стъпки..че някой е влязъл и как някой седна в края..в ъгъла на леглото..не помръднах..усещах присъствието..мислех си,че е Тя..човекът,който исках да е..но никой нищо не ми казваше..ако беше наистина Тя..тя нямаше да мълчи и просто да ме наблюдава,без да ми казва нищо..не беше Тя..беше друг..баба ми..усещах как просто стоеше в този ъгъл..наблюдаваше ме и усещах,че ме разбира..когато се обърнах , в стаята нямаше никой..тогава не се уплаших и повече не усетих това присъствие..но сега като го пиша...не знам защо ми изглежда много плашещо..и си казвам..че аз не искам да чувам..нито пък да виждам духове и не знам си още какви създания..
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #1 -: Октомври 11, 2010, 14:53:37 »

И на тебе ли ти изникват такива картини

Но от разказа ти изглежда, че някой те разбира... ще се справиш! Справяш се..
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #2 -: Октомври 11, 2010, 17:30:12 »

Ами да..да не би и при теб..  Прегръдка

Да , може някой да ме разбира..а може и да не..но според мен ще мине с времето ...само,че сега докато го има не е особено приятно..  Угрижен 
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Октомври 11, 2010, 22:19:45 »

Ами да..да не би и при теб..  Прегръдка

Да , може някой да ме разбира..а може и да не..но според мен ще мине с времето ...само,че сега докато го има не е особено приятно..  Угрижен 
    От кога е това при теб?
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #4 -: Октомври 11, 2010, 23:26:55 »

От близо две седмици..
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 11, 2010, 23:31:52 »

От близо две седмици..
    Аха..
    Свиква се рано или късно, поне.. де да знам. Аз до някъде свикнах  Затъпяване

Ама то и при мене не е чак толкова зле. Като съвсем малка, беше гадно в кошмарите, страхувах се да заспя. Сега картинките по-често се случват през деня...
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #6 -: Октомври 12, 2010, 03:29:06 »

Видях "плашещи картини" и си рекох "А, ето нещо интересно, сега ще гледам картини", а то какво било.
    Е, така и така съм тук, ето ви малко да се поплашите.
    На вашето внимание, част от огромното творчество на неизвестния, но поне за мен най-добрия -  Здзистлав Бексински!

* Zdzisław Beksiński - 89.jpg (198.99 KB, 1024x741 - видяно 255 пъти.)

* Zdzisław Beksiński - 91.jpg (130.79 KB, 558x768 - видяно 261 пъти.)

* Zdzisław Beksiński - 95.jpg (78.42 KB, 614x768 - видяно 259 пъти.)

* Zdzisław Beksiński - 134.jpg (154.43 KB, 627x768 - видяно 267 пъти.)

* Zdzisław Beksiński - 147.jpg (186.45 KB, 732x768 - видяно 246 пъти.)

* Zdzisław Beksiński - 167.jpg (236.21 KB, 955x768 - видяно 255 пъти.)

* Zdzisław Beksiński - 186.jpg (185.19 KB, 653x768 - видяно 328 пъти.)

* Zdzisław Beksiński - 239.jpg (169.84 KB, 625x768 - видяно 289 пъти.)
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Октомври 12, 2010, 14:37:41 »

Много са си хубави картините, наистина. Има смисъл и са майсторски направени...

Принципно, тези "картинки" когато реших, че е безсмислено да се страхувам, намаляха. Т.е., не намаляха, ама почнаха да са ми хубави и интересни..
    Активен
    sleepindreams
    Stilio
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 13

• Град: Силистра, Перник, София
    « Отговор #8 -: Февруари 04, 2011, 11:19:13 »

Amaranth не само при теб се случват такива неща.
    Айде сънищата ние си ги привличаме, но това с чуждото присъствие
    Преди 3 месеца се преместих да живея на квартира в младост 4, София.Апартамента не е кой знае какво, съквартиранти нямам, а собственика е в Стара Загора.
    По принцип всяка вечер си лягам и пускам филм, който да ме приспива.Една вечер реших да си легна без филм, защото ми беше писнало от техника и звуци. Исках спокойствие и тишина.
    Нали се сещате за момента точно преди да заспите? Затворенити очи, и умът който тъкмо мисли да влезе в света на сънищата...
    Бях на крачка от заспиване,когато усетих че нещо/някой си ляга до мен на леглото.издържах 2 секунди и подскочих от страх. Доста време не можах да заспя.
    Сънищата при мен са дефицид.Или не ги помня или ги няма изобщо.Не мога да си го обясня. Сънувам 1 път месечно и то доста странни неща, което е много странно.
    Активен

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

http://www.themostexpensivecandle.com/
    cristo777
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #9 -: Април 01, 2011, 08:09:00 »

Amaranth не само при теб се случват такива неща.
    Айде сънищата ние си ги привличаме, но това с чуждото присъствие
    Преди 3 месеца се преместих да живея на квартира в младост 4, София.Апартамента не е кой знае какво, съквартиранти нямам, а собственика е в Стара Загора.
    По принцип всяка вечер си лягам и пускам филм, който да ме приспива.Една вечер реших да си легна без филм, защото ми беше писнало от техника и звуци. Исках спокойствие и тишина.
    Нали се сещате за момента точно преди да заспите? Затворенити очи, и умът който тъкмо мисли да влезе в света на сънищата...
    Бях на крачка от заспиване,когато усетих че нещо/някой си ляга до мен на леглото.издържах 2 секунди и подскочих от страх. Доста време не можах да заспя.
    Сънищата при мен са дефицид.Или не ги помня или ги няма изобщо.Не мога да си го обясня. Сънувам 1 път месечно и то доста странни неща, което е много странно.

По добре се изнасяй от там все едно слушам за себе си само че на мен ми се показа умрелия още го помня тоя ужас...жена му държеше навсякъде негови дрехи и снимки издържах едва 1 месец в тая квартира без да откача и на всички съквартиранти им духаше над главите затова съм казала че когато купувам дай боже един ден дом или ще го строя или 6те е чисто нов и никои няма да е живял там
    Активен
    Elvira1989
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #10 -: Април 01, 2011, 17:53:52 »

I az imam problem sas duhove - obiknovenno sa myglivi senki i ne moga da si spia vsama v staiata i se mestia no6tem. No na niakolko pati 4e i predi 2-3 dena use6tam dopir sas raka
    a v staiata niama nikoi osven men , poslednia pat se sabudih i vidiah rakata do lakatia ,no tia
    sqka6 se izpari vav vazduha, be6e drebna kato na jena no ne savsem vav sinq dreha...
    Nai gadno e kogato se sabudia i ne moga dazaspq posle. Ako vi se struva smeshno poviarvaite ne e! A tezi ne6ta i svetlinata ne gi goni ... vob6te... ujaz Хммм

И аз имам проблем със духове - обикновенно са мъгливи сенки и не мога да си спя всама в стаята и се местя нощем. Но на няколко пъти че и преди 2-3 дена усещам допир със рака
    а в стаята няма никoй освен мен , последния път се събудих и видях ръката до лакътя ,но тя
    сякаш се изпари във въздуха, беше дребна като на жена но не съвсем във синя дреха...
    Най гадно е когато се събудя и не мога дазаспя после. Ако ви се струва смешно повярвайте не е! А тези неща и светлината не ги гони ... вобще... уяз Хммм

Писането на кирилица е задължително !
    « Последна редакция: Април 02, 2011, 12:59:44 от Eona Lightholder » Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #11 -: Април 02, 2011, 02:09:34 »

Някога сме знаели как да пречистваме местата, по които се заселваме, така, както сега знаем, че с метла се мете боклука от пода.
    Няма нищо странно или паранормално в тези "несмешни" случки.
    Просто изметете.
    При някои народи, мястото, където спи човек, се е ползвало със статут на храм.
    Както е тръгнало, представям си апел в някой форум, през... да речем 2050та година, който звучи по следния начин.
    - Хора! В стаята си имам разни боклуци из пода и когато подухне вятър, през прозореца, те се местят и шумят! Как да се справя, кажете ми?! Никак не е смешно!

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Картини,който спират дъха ви
    Снимки
    DArkAngel 2 1801 Последна<br />публикация Септември 22, 2010, 20:51:54
    от DArkAngel
    Картини и др. преди сън « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    crownedXclown 62 5490 Последна<br />публикация Септември 16, 2013, 20:16:36
    от Speed_Of_Pain

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright