Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4] 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Когато пътищата ни се разминават....  (Прочетена 2754 пъти)
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #45 -: Октомври 14, 2010, 14:21:16 »

Цитат на: सहायक और Sandalfon के समर्थक
Мн. ме подцени обаче
Така си е, но не ми даваш голям избор, Sandalfon.
И пак казвам, че тук не става дума за интимни отношения! Става дума за привличане като сходство и пълен синхрон във всичко!
Ако е така - разстоянието няма да има значение, нито времето или обстоятелствата, които физически ви разделят.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #46 -: Октомври 14, 2010, 14:25:10 »

Е Горги сещаш се какво имам предвид, все пак в определени възрасти на жената ,нагонът както го нарече или хормоналните изменения са водещи в решенията.
То и за това си има възраст за правенто на глупости, не че важи при всички , някои от пубертета та в критическата направо.
Но все пак нали тук си говорим повече за особенните усещания свързани с даден човек.
На мен примерно ми е най-лесно да си ги обяснявам с връзки в минали животи, но има и други неща.
То ако беше до нагона , решенията щяха да са ултра лесни  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #47 -: Октомври 14, 2010, 14:27:20 »

То ако беше до нагона , решенията щяха да са ултра лесни  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Мисля, че достатъчно разбрах.
Активен
giti
Гост
« Отговор #48 -: Октомври 14, 2010, 14:30:27 »

Мн. ме подцени обаче
Така си е, но не ми даваш голям избор, Sandalfon.
И пак казвам, че тук не става дума за интимни отношения! Става дума за привличане като сходство и пълен синхрон във всичко!
Ако е така - разстоянието няма да има значение, нито времето или обстоятелствата, които физически ви разделят.

Интересно ще ми е да прочета как точно не ти давам голям избор.

А относно вторият въпорс да те попитам: Ти срещала ли си такъв човек в живота си, че да твърдиш със сигурност, че тези фактори нямат значение?
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #49 -: Октомври 14, 2010, 14:41:23 »

Горги забелязала съм , че започваш да се конфронтираш с даден човек, ако той преди това е имал сблъсък с Санг. Я се абстрахирай и напиши един от твоите страхотни постове по темата,моля те.

ето ти розички за вдъхновение
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: Октомври 14, 2010, 21:13:25 »

Интересно ще ми е да прочета как точно не ти давам голям избор.
Няма да ти е интересно. Дори и сега говориш необмислено, ей така, просто за да напишеш нещо, в бързината, да не би да си замълчиш и отстрани да изглежда, сякаш си отстъпила. По примера на тона, с който Соеня се опита да се направи на възпитателка - голяма жена си, сандалфон, започни да се държиш като такава. Дефакто, поне от това, което съм прочела, никъде, нищо не си казала, а дори и не си се опитала. Нито под формата на информация, нито под формата на... един вид "облагородяване" на дадена тема. Само отрова, постоянно. Не ти ли писна? Не, на мен не ми пречиш изобщо, просто смятам, че света/форума би бил по-добро място, без хора като теб, макар че е добре да има някой, който да дава лош пример. Подценявам ли те? Не ми даваш голям избор, Сандалфон. Усмихни се поне веднъж искрено, кажи нещо ведро, ей така защото си в добро настроение, а не за да засегнеш някой. Да, наясно съм с развитието на нещата. Сега ще има една ода на глупостта, започваща с "аз не съм виновна ти какво си избрала да виждаш"  Ухилен
За мен не е проблем. Аз и без това съм тук за половин час, през седмица, колко му е. Но все пак, става дума за място, за което ви пука, поне малко, предполагам.
Интересно ли ти беше?
Давай сега, пъхай диска там , с твоите заучени реплики. Може и да ги прочета, макар, че вече ми е писнало, честно казано.
Ти срещала ли си такъв човек в живота си, че да твърдиш със сигурност, че тези фактори нямат значение?
Нещата, които ти твърдиш, никога не са доказуеми. Крадеца вика дръжте крадеца. Да обвиняваш някой в това, че прави нещо, а в същото време ти да правиш същото, това е смешно, не мислиш ли? (Ако не забелязваш, използвам само твои реплики).
Дали съм срещала или не, не смятам да го споделям тук и при тези обстоятелства.
Цитат на: Eona Lightholder
Горги забелязала съм , че започваш да се конфронтираш с даден човек, ако той преди това е имал сблъсък с Санг.
Знам, че би могъл да бъде полезен, на всеки един поотделно, за всичко, както и като цяло. За пръв път, обаче, ми се случва, да го видя във форум, в който постоянно да се налага да обяснява нещо, на някой, сякаш са малки деца. Той така, навремето и на мен ми обясняваше, но аз бях на 11-12, колкото нийчето и направо не знам от къде е имал такова търпение и нерви. Сега също не знам, но виждам, че няма да е дълго.
Ти срещала ли си такъв човек
Бих могла да разкажа ...немалко. Цял роман. Не просто съм го срещала.
...  Изглежда ще се наложи да се съглася накрая с него. Няма кой да чете вече. Това са отживелици. Хората искат ефекти, чалга и интриги...

« Последна редакция: Септември 27, 2012, 14:58:58 от вожда » Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #51 -: Октомври 14, 2010, 21:18:29 »

Лол,Горги,Сангерин да не ти е  брат...или вуйчо-роднина? Усмивчица

Съгласен съм,че знае много неща,но каква полза от знанието като не го споделя!?
Активен
giti
Гост
« Отговор #52 -: Октомври 14, 2010, 21:20:13 »

Шокиран... Е не.. нямам думи... Видя от другите теми, че съм в добро настроение и реши да ми го скапиш ли? Е, не успя!.. нъц, нъц.. Плезещ се Излагаш се Горги, защото точно ти бълваш само негатив и отрова, а си тръгнала на мен да го преписваш.. Как пък не се усмихна веднъж и не написа нещо хубаво?
Активен
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #53 -: Октомври 14, 2010, 21:28:41 »

Лол,Горги,Сангерин да не ти е  брат...или вуйчо-роднина? Усмивчица

Съгласен съм,че знае много неща,но каква полза от знанието като не го споделя!?
Споделя ги и още как.
Не ми е брат, вуйчо, нито роднина. Не и по кръв.
Налага се да тръгвам, народе.
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #54 -: Октомври 17, 2010, 03:33:20 »

Е Горги сещаш се какво имам предвид, все пак в определени възрасти на жената ,нагонът както го нарече или хормоналните изменения са водещи в решенията.
Да, докато при мъжете е през целия им живот  Ухилен

знае много неща,но каква полза от знанието като не го споделя!?
Отново, изключително погрешни са впечатленията и съответно изводите ти, Ръби.
За съжаление никак не са много нещата, които знам, а за споделяне, никога не съм скатавал. Обикновено си казвам всичко, без бой.

Активен
giti
Гост
« Отговор #55 -: Октомври 17, 2010, 14:08:39 »

Много ви моля, не разводнявайте темата! Някои очакваме отговори и ако нямате какво да кажете по въпроса, по-добре не пишете в тази тема! Благодаря!

Активен
demy
Daniela
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #56 -: Октомври 17, 2010, 15:23:48 »

Ще споделя моя опит и това което съм чела...Този въпрос и мен много ме вълнува от доста време...

Значи става въпрос за среща със сродна душа и т.н. Защо ги срещаме?... Според мен те се появяват когато сме на една вибрация или когато имаме нужда от тях, когато сме се отклонили от пътя, когато трябва да направим кардинални промени в живота си.........
    За сродните души съм чела, че обикновенно има разлика между 5,10 години и нагоре, това може и да е кърмична връзка.... .

Така няколко такива човека съм срещала... и с нито един не мога да имам постоянна връзка. С единия се познаваме от 7 години някъде, по едно време се бяхме пообъркали, че сме влюбени или по скоро аз и до ден днешен много го обичам този човек но как незнам, той е като огледален мой образ.... толкова сме еднакви и такава хармония има, че хем ни е хубаво хем ни е скучно... каквото и да правим пътищата се разделят....
    Втория е бившия ми прятел, в момента в който го видях за първи път, видях светлина около него.... много се обичаме, но няма начин повече да сме заедно... преподадохме си уроците които трябваше да научим....
    Третия, е от друга държава с 5 година разлика....... пак видях светлина в момента в който го видях.... много трудна връзка и много кратка.... много силни чувства, но невъзможна връзка...просто се срещнахме, раздялата беше много болезнена, но се радвам, че съм го срещнала.... Благодарение на него, започнах да се замислям по подробно за сродните души и т.н. изчетох доста неща... те просто идват за да ни насочат в някаква насока... и от трите си срещи много неща съм научила... Може би се разделяме понеже след тази среща и обмена на информация започваме да сме на други честоти... И след него ще дойде другия който отговаря на тази честота....

Незнам колко разбрано съм го написала, трудно ми е да описвам нещата с думи и пишейки най вече....
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #57 -: Октомври 18, 2010, 07:59:36 »

Цитат на: demy
    За сродните души съм чела, че обикновенно има разлика между 5,10 години и нагоре, това може и да е кърмична връзка...
    Сподели източници, интересно ще е за всички. Аз не съм чувал, нито чел за подобни критерии, при т.нар. twin souls.
    Авторите, които се наемат да обясняват подобни... ...явления да ги наречем..., са обикновено астролози. Линда Гуудман например... или Павел Глоба.. който предполагам ви е по-известен, с неговата 13 зодия Змиеносец.  
    Много са нещата, които бихме могли да сметнем за фактори.
    Като се започне от вибрации, минем през сетивните възприятия, натални карти и т.н. и т.н., докато стигнем до духовната част.
    Но според мен, леко попришпорваме нещата. От по-далеч трябва да се започне. Няма как, някой да каже "ето този ми е духовния близнак". При нас, обстоятелствата и възприятията контролират всичко и си го описват, и обясняват, както ни харесва, на базата на вече познати примери, а не така, както е в действителност.
    100 човека виждат едно и също нещо и го определят като 100 различни неща. 
    Този има хубава походка, говори ми разни интересни неща, сходни са интересите ни, значи ето, това ми е близначната душа.
    Не мога да се съглася. Това е просто човек, с който сте на еднаква честота. Според мястото и времето, в което се срещнете, един и същи човек може да го сметнете за twin soul и същия този човек, срещайки го след време, при други обстоятелства ... или научавайки нещо за него, да го определите, като непоносим за вас.
    Доказвал съм това, но няма да изпадам в подробности.
    Какво се опитвам да кажа ли?
    Не избързвайте!
    Защо?
    Защото един ден, може би наистина да срещнете своя twin soul.
    И не става дума за мъже, мили дами. Може да е жена, може да е костенурка или хеликоптер.
    Не избързвайте!
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #58 -: Октомври 18, 2010, 12:57:46 »

Темата е много дълбока , много смилена и на мен лично ми е много интересна !!! Усмивчица
    Аз за сега няма какво да кажа..а и не съм срещала моята душа близнак или сродна душа , както и да се нарича....поне така си мисля..и се чудя как ли ще го позная ако това се случи някой ден.. Усмивчица Хммм
    Иначе се сещам за една книга , която мисля да си взема..но ще ви я кажа и на вас.. " Тайната на сродните души " - Ариел Форд. Усмивчица
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #59 -: Октомври 18, 2010, 13:23:57 »

sanguinary, изобщо не мисля, че съм я разгадала темата и нарочно споделих какво съм преживяла....може разказвайки да не съм се изразила правилно...това са си лични мои заключения - колко са верни нямам идея.... написах как съм усетила тези хора....за духовня близнак,който разказах може и да не е духовен близнак, може да е нещо друго...споменавам мъже, защото близки жени нямам освен майка ми, а и само в тези случаи съм го изпитала толкова силно, че да му обърна внимание...
    За источник мога да дам Едгар Кеиси - "За сродните души" - Автор: Кевин Тодеши.

« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 13:33:48 от demy » Активен
    Страници:  1 2 3 [4] 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Йога - многообразие на пътищата
    Йога
    Админ 1 1581 Последна<br />публикация Февруари 20, 2010, 15:58:25
    от delfin
    А когато спрем да помним сънищата си?
    Моите сънища
    Amaranth 9 2154 Последна<br />публикация Януари 24, 2011, 03:41:22
    от Еруин
    Когато идеите правят секс
    Видео клипове
    Georgio 1 1320 Последна<br />публикация Януари 10, 2011, 21:20:14
    от nia.boneva6
    Колко е тъжно когато ти откраднат мечтата... « 1 2 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 28 2528 Последна<br />публикация Август 29, 2011, 21:27:08
    от stonetales

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright