Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Когато пътищата ни се разминават....  (Прочетена 3006 пъти)
giti
Гост
« Отговор #30 -: Октомври 11, 2010, 15:23:54 »

Ангелче, леля ми последният път хвана и със спирала. Забранили сме й да минава покрай военни поделения, защото прихваща от въздуха Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
giti
Гост
« Отговор #31 -: Октомври 11, 2010, 15:26:36 »

Гити тя е щастлива със непоемането на отговрност-това при нея се ее превърнало направо в изкуство!Никога не съм я съдила,приемам я такава каквато е!Пак казах всеки носи глава на раменете си и сам преценя как да постъпи с решенията взети отностно собствения си живот.
Ъъъ да ама, в нейният случай тя не наранява странични хора. Аз говорих точно за това, че ако твоето щастие, причини нещастие на някой, то трудно може да се нарече щастие тогава! Поне не и при мен...
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #32 -: Октомври 11, 2010, 15:32:52 »

Гити тя е щастлива със непоемането на отговрност-това при нея се ее превърнало направо в изкуство!Никога не съм я съдила,приемам я такава каквато е!Пак казах всеки носи глава на раменете си и сам преценя как да постъпи с решенията взети отностно собствения си живот.
Ъъъ да ама, в нейният случай тя не наранява странични хора. Аз говорих точно за това, че ако твоето щастие, причини нещастие на някой, то трудно може да се нарече щастие тогава! Поне не и при мен...

Имаше наранен човек но за щастие бе само един-е освен и тя самата де но първите два,три дни докато го преживее-ама дълго е за обяснение и никак не е тук мястото-пак казвам това е прост пример-нищо повече.
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #33 -: Октомври 11, 2010, 15:46:27 »

Сега като гледам последните няколко поста-мисля че със днешния си избор на думи наранихте човек-който една лоша дума не бе изрекъл на никой от тук присъстващите в този форум!
Да може би не сте срещали толкова раними и чувствителни хора но те съществуват и са между вас и честно да си призная в такъв момент за да не нараня някого-умишлено или не-ще си подмина или ще замълча-както Странник писа в една друга тема.
Приемам черен английски хумор от хора само лице в лице,не за друго ама обичам да съм обстоятелствена а това определено няма да е интересно на всички потребители!
Странно защо след всеки мой пост се получават такива странни ефекти,направо се зачудвам-дали аз нещо греша като дори и в най лошия човек намирам нещо хубаво или може би и аз трябва да съм същия гьотферен и да не ми пука за чувствата на хората!-Ще има още доста да си помечтаем за един по добър свят!
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #34 -: Октомври 11, 2010, 15:51:17 »

Еми,мечтите на никого не вредят,освен ако ти самият не се вманиачиш прекалено в тях!

Ангелче,не се нервирай,мечтания свят няма да дойде просто така,но както и да е.Искам да кажа е...просто не се настройвай зле.Да,казвам го аз злия злобар(),обаче ето-връщам ти жеста,и на свой ред ти давам съвет.

Не се напрягай за безсмислени неща!Напрегни се върху това,което ти дава смисъл да живееш и върху това,което можеш да дадеш на светлата страна на света,тоест на светлата страна на България!
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #35 -: Октомври 11, 2010, 15:55:03 »

светлата страна на света,тоест на светлата страна на България!
Чакай малко. Светът и България едно и също нещо ли са?
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #36 -: Октомври 11, 2010, 15:56:18 »

Ами,като по-гледнеш от гледната точка на възможностите на човека-да.

Живееш в България-даваш на България,а България е част от света,все пак,въпреки всичко-значи така даваш и на света.

Но е важно да дадеш доброто,което носиш,а не както се прави масово-злото!
Активен
giti
Гост
« Отговор #37 -: Октомври 11, 2010, 16:08:18 »

Сега като гледам последните няколко поста-мисля че със днешния си избор на думи наранихте човек-който една лоша дума не бе изрекъл на никой от тук присъстващите в този форум!
Да може би не сте срещали толкова раними и чувствителни хора но те съществуват и са между вас и честно да си призная в такъв момент за да не нараня някого-умишлено или не-ще си подмина или ще замълча-както Странник писа в една друга тема.
Приемам черен английски хумор от хора само лице в лице,не за друго ама обичам да съм обстоятелствена а това определено няма да е интересно на всички потребители!
Странно защо след всеки мой пост се получават такива странни ефекти,направо се зачудвам-дали аз нещо греша като дори и в най лошия човек намирам нещо хубаво или може би и аз трябва да съм същия гьотферен и да не ми пука за чувствата на хората!-Ще има още доста да си помечтаем за един по добър свят!

Ангелче, за кого и какво става дума? Кажи ми моля те!
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 16:14:40 от सहायक और Sandalfon के समर्थक » Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #38 -: Октомври 13, 2010, 02:10:01 »

Еми,мечтите на никого не вредят,освен ако ти самият не се вманиачиш прекалено в тях!
Тогава вече спират да бъдат мечти и стават фикс идеи. Границата е невидима, но я има, така както - между вяра и фанатизъм.
Цитат на: небесният ангел
тръгваме по мечтаната пътека която бавно но славно ни води към ада-ада който самите ние пожелахме-и тогава пак си задаваме въпроса-защо го направих-защо нараних толкова много хора.
Пътят, постлан с добри намерения  Ухилен
А наранени, при всички положения е иамало, има и ще има, до тогава, докато има очаквания, "сметки без кръчмар" и прибързани, необмислени действия.
Цитат на: सहायक और Sandalfon के समर्थक
леля ми последният път хвана и със спирала. Забранили сме й да минава покрай военни поделения, защото прихваща от въздуха
Баси лелята!!!  Шокиран   Да, въздуха около казармите е особено плодовит.Ухилен Ухилен Ухилен
Цитат на: gorgon4e
А и нали децата избират родителите, съдбата си? Как бихме могли да обясним, случаите, в които децата избират да се родят мъртви, или изобщо да не се раждат?
Казва ли ти някой  Згреших Разколебали са се.
Според мен, хората имат склонността да избързват.

Факт е, че малцина срещат истинските си приятели , половинката си или за каквото там се сетите. Това обаче не означава , че ги няма.
Според мен, човек трябва да бъде, преди всичко, верен на себе си и на нещата, които е сигурен, че ги има... пък макар и да не ги види точно тук и сега... в този живот.
Горги!  Шокиран  Изумително добре казано. Как достигна до тези... не знам как да ги нарека... ..просветления?! Понякога ме плашиш, честно да ти кажа.
Активен
giti
Гост
« Отговор #39 -: Октомври 14, 2010, 11:28:57 »

Пътят, постлан с добри намерения  Ухилен
А наранени, при всички положения е иамало, има и ще има, до тогава, докато има очаквания, "сметки без кръчмар" и прибързани, необмислени действия.

А какво ще кажеш за това, когато нещата се случват без сметки?! Просто срещаш някой и пам... пламъка запалващ огъня е на лице... Без да си го мисли, без да си си го представял дори и в най смелите ти представи и фантазии... Ей така от нищото... Май не ти се е случвало, затова и не можеш да разбереш темата и да дадеш адекватен отговор по въпроса... Егоизъм казваш е да си задавам тези въпроси... Да, егото ми иска отговори, защото смята, че отговорите на тези въпроси не са маловажни..., че дават важен житейски урок!
Активен
giti
Гост
« Отговор #40 -: Октомври 14, 2010, 11:31:28 »

Ангелче, за кого и какво става дума? Кажи ми моля те!
Е кажи де! Кой бе наранен? Сълзи
Активен
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #41 -: Октомври 14, 2010, 13:49:39 »

Цитат на: सहायक और Sandalfon के समर्थक
А какво ще кажеш за това, когато нещата се случват без сметки?! Просто срещаш някой и пам... пламъка запалващ огъня е на лице...
Това е нагон, Сандалфонке. При него сметките започват - някъде между двата момента - този, в който го видиш и този, в който "палиш огъня".
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #42 -: Октомври 14, 2010, 14:05:23 »

Аз пък викам Гити дето е два пъти по голяма от теб вече отдавна различава нагона от другото особеното, виж като си тийн , хормоните яко ти чукат по главата и пак не винаги Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #43 -: Октомври 14, 2010, 14:06:36 »

Дори и на 70 да е, не мисля че това е критерии за опит и знания.
Не съм смятала, че ще се наложи да кажа това тук.
Активен
giti
Гост
« Отговор #44 -: Октомври 14, 2010, 14:18:09 »

Дори и на 70 да е, не мисля че това е критерии за опит и знания.

Правилно Горгонче, не възрастта а опита носи знание! Баба например, често си признава с радост, че всеки ден има на какво да се научи от нас внуците й...
Мн. ме подцени обаче, да бъркам нагона със срещата ми с душа близнак или там каквито се водят... Ако беше само нагон, страст или хормони, нямаше да се главоблъскам с тези въпроси. И пак казвам, че тук не става дума за интимни отношения! Става дума за привличане като сходство и пълен синхрон във всичко!
Активен
Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Йога - многообразие на пътищата
Йога
Админ 1 1681 Последна<br />публикация Февруари 20, 2010, 15:58:25
от delfin
А когато спрем да помним сънищата си?
Моите сънища
Amaranth 9 2302 Последна<br />публикация Януари 24, 2011, 03:41:22
от Еруин
Когато идеите правят секс
Видео клипове
Georgio 1 1395 Последна<br />публикация Януари 10, 2011, 21:20:14
от nia.boneva6
Колко е тъжно когато ти откраднат мечтата... « 1 2 »
Духовни връзки и взаимоотношения
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 28 2769 Последна<br />публикация Август 29, 2011, 21:27:08
от stonetales

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright