Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Когато пътищата ни се разминават....  (Прочетена 2733 пъти)
giti
Гост
« -: Октомври 10, 2010, 00:33:00 »

Изпадали ли сте в ситуация да се запознаете с някой и този някой да го чувствате толкова близък и в същото време далече... да сте се запознали токущо, но да имате чувството, че го познавате цяла вечност... да сте толкова еднакви, но и различни и в същото време да се допълвате иделано... перфектен синхрон във взаимоотношения и въобще във всичко.... да искате и да копнеете да сте заедно всеки миг и минута, но в същото време това да е невъзможно поради дадени обстоятелства и заверини положения, или нещо си друго... нещо, което ви спира и пречи да се радвате заедно на слънчевите лъчи и да споделяте денят си с този някой.... Пътищата ви са се приплели за някакъв миг от вечността, за да се разделят отново, поемайки всеки по своят си път, оставяйки след себе си само спомен и въптоси: Какво е можело да бъде? Как? и т.н.....
 Защо това се случва? Защо срещаме такива личности в живота си, за да ни се разделят после пътищата? А дали е трябвало да се разделят? Взетият избор за раздяла, правилен ли е бил? ......
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 10, 2010, 00:45:47 »

Добре дошла в отбора, ако намериш отговори сподели , че аз 10 години не мога да намеря.Сродни души , души-пламък и тнт, колкото и да ги обесняват си е ултра гадно Тъжен
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
giti
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2010, 00:55:36 »

Добре дошла в отбора, ако намериш отговори сподели , че аз 10 години не мога да намеря.Сродни души , души-пламък и тнт, колкото и да ги обесняват си е ултра гадно Тъжен
Много "успокояващо", а аз чакам мнения и евентуално логични отговори Сълзи
Активен
giti
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2010, 01:08:04 »

Хайде хора.. мнение, идеи... ! Моля ви!
Активен
До
Гост
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2010, 01:23:45 »

Моето мнение го знаеш... но ще пробвам да дам предположение...

Може би да предположим, че срещаме хора разни, които чувстваме по-близки и съдбовни, все едно са дошли и заминали с няква цел в живота ни, която цел не знаем, за да ни покажат от какво ИМАМЕ и НЯМАМЕ нужда в партньорските отношения и търсения, наши интимни, лични, скрити нужди, изграждайки образа на човека, който е за нас, който ни трябва. Може би ги срещаме да си дадем урок и Знание, да си отговорим на въпроси и терзания, да се поучим (чрез радости или страдания). Също, които може би всеки един от тях има черта от образа на човека за нас. Я, да се замислим, взимайки в предвид 1 от миналото ни, колко общи неща има в него от другите и така всеки един сякаш допълва един образ на някого, когото още не познаваме. Да не говорим, че сродните души.. често се повдигат едни други - някак си. Друг път са с цел урок и насока като пътен знак. Всеки идва и си отива, независимо по какви причини, обстоятелства и кога.
ПС: Удивявам на себе си - добротата си, толерантността си, търпението, топлината, която нося и Красотата, която ме кара да не я губя. Последно на това си се удивих сама на себе си и това научих за себе си - колко и какво нося, докъде стигам и мога да стигна. Това е урок-познание на собствената личност и перспектива откъм мен навън насочено и от мен към мен. Можеш ли да носиш топлина, да си толерантен, Красота, когато няма нищо насреща да ги заслужат. Просто да дариш. Те се раждат в теб, извора, на които си. Интересно. Още мога да поговоря за това, но дали...
« Последна редакция: Октомври 10, 2010, 01:52:20 от Глупаче » Активен
giti
Гост
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2010, 01:30:20 »

Ъъъъ не става дума само за интимни отношения и партньори, макарче и при тези взаимоотношения често се случва.... Благодаря за предположението, което май си е точно така както го казваш
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2010, 01:32:36 »

Причините зависят от какво всъщност ние се нуждаем. Ако нещо  ни терзае, тормози или липсва...то просто се материализира-дали ще е приятел,колега,любовник,водач... Това е естествен процес и подбор. А защо е за кратко... Всичко красиво е кратко,за да бъде запомнено, идеализирано и водещо в нашият живот:) За да го помним и да се учим от него.
Активен
giti
Гост
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2010, 01:34:13 »

Причините зависят от какво всъщност ние се нуждаем. Ако нещо  ни терзае, тормози или липсва...то просто се материализира-дали ще е приятел,колега,любовник,водач... Това е естествен процес и подбор. А защо е за кратко... Всичко красиво е кратко,за да бъде запомнено, идеализирано и водещо в нашият живот:) За да го помним и да се учим от него.
И кое му е прекрасното, когато се тормозиш, че този човек не е до тебе? Гадно е....
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2010, 01:38:10 »

Защото имаш едно кътче в съзнанието си,което те топли,където можеш да мечтаеш,да твориш, нещо което е само твое...лично...неизживяно и прекрасно.В такива моменти просто трябва да си представиш живота как би протекъл,ако този човек остане перманентно...дали ще има такова привличане,дали магията не е поддържана от разстоянието,недоизживяното? Заслужава ли си да се преобърне всичко,заради този човек?
Активен
До
Гост
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2010, 01:44:28 »

Ъъъъ не става дума само за интимни отношения и партньори, макарче и при тези взаимоотношения често се случва.... Благодаря за предположението, което май си е точно така както го казваш

Да, аз говоря и за приятели, затова казах сродните души се повдигат едни други по някакъв начин и т.н. продължението. Не само за интимни, но интимните са типичен пример най-лесно даден и обяснен, и най-често срещан май.
Активен
giti
Гост
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2010, 01:49:28 »

В такива моменти просто трябва да си представиш живота как би протекъл,ако този човек остане перманентно...дали ще има такова привличане,дали магията не е поддържана от разстоянието,недоизживяното? Заслужава ли си да се преобърне всичко,заради този човек?
Именно отговорите на тези въпроси търся!

И още... ако си заслужава, но би наранило някой друг, би потъпкал морални ценности и т.н.... Тогава идва въпроса: Да преобърнеш ли всичко?
« Последна редакция: Октомври 10, 2010, 01:58:50 от सहायक और Sandalfon के समर्थक » Активен
Amazon
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 10, 2010, 02:06:16 »

Понякога въпросните хора идват,когато са неканени Усмивчица Живота ти върви добре...любовта също...работата и тя:) Поставил си цели и вървиш по дире им... Изведнъж оп-случка,случайна среща, моментно осъзнаване за човек,който познаваш от отдавна.. И всичко се обръща с краката нагоре. Случайно ли е? Не. Тук сме разисквали толкова теми и повечето сме стигнали до заключението ,че случайността всъщност е измислена за удобство и оправдание:) Идва момента за решение. Това тест ли е- за вярност, самоконтрол, учение? Може и да е тест, а може би просто човека има нужда от промяна. За всеки отговора е различен. Зависи от какво се нуждаем ние- не съседа, не мъжа/жена ти, не децата ти, не родителите ти, не приятелите ти!ТИ! Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Октомври 10, 2010, 11:24:14 »

Гити на мен това ми е на дневен план ,затова така написах,то и вече заспивах де. Но и аз съм бясна, перманентно бясна по този въпрос.
И аз казах ,това са 10 години.Значи ти се държиш , устояваш уж на теста , обаче то си се връща периодично да те човърка ли човърка.
И аз не знам докога така. Не искам да заема дори парченце от мечтите ми.Има толкова много неща за които искам да използвам градивните си мечти.Ама то в моментите които вече заспивам промък , промък се намества под завивчицата ми и заспива с мен.

Имах един сън преди години и не занм дали е точно по този въпрос.
Вървим с един мъж в бял костюм , имам усещането да е Исус ,ама не съвсем.Е беше много елегантен и чуствата ми към него бяха като към баща и покровител. та вървим до една ужасно замърсена голяма река и той ми казва - Виж.Вий какво направиха хората с живота си. Заведе ме на едно високо място , срещу една тъмна планиха ,сложиме отпред и каза давай ти можеш. И на фона на планината започнаха да се появяват демони и аз с силата на мисълта си ги пръсвах и унищожавах.Накрая стана светло ,качихме се в една бяла кола,той караше , а аз бях супер радостна, но той ми каза внимавай и в този момент един малък демон ме захапа за врата и аз се събудих.

та незнам дали това не е моя малък демон който има няма идва да ме хапе Тъжен
Обаче съм решила да се държа до края.А ако се случи директна атака ....незнам трябва да се справя просто!!!!!!
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
nia.boneva6
Гост
« Отговор #13 -: Октомври 10, 2010, 13:57:43 »

И в крайна сметка, човек си остава "сингъл"..
Активен
dariomag327
Requiem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #14 -: Октомври 11, 2010, 00:38:27 »

Във всеки един момент трябва да сте наясно, че всеки един човек в живота ви може да изчезне и трябва да посрещнете това като висши същества - с разбиране Усмивчица емоциите вредят понякога. Контролът върху съзнанието е определящ Усмивчица
    Активен

Strength and Honor!
    Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Йога - многообразие на пътищата
    Йога
    Админ 1 1578 Последна<br />публикация Февруари 20, 2010, 15:58:25
    от delfin
    А когато спрем да помним сънищата си?
    Моите сънища
    Amaranth 9 2147 Последна<br />публикация Януари 24, 2011, 03:41:22
    от Еруин
    Когато идеите правят секс
    Видео клипове
    Georgio 1 1313 Последна<br />публикация Януари 10, 2011, 21:20:14
    от nia.boneva6
    Колко е тъжно когато ти откраднат мечтата... « 1 2 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 28 2518 Последна<br />публикация Август 29, 2011, 21:27:08
    от stonetales

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright