Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: А когато спрем да помним сънищата си?  (Прочетена 2148 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« -: Октомври 09, 2010, 19:58:24 »

А когато спрем да помним сънищата си..как можем да си върнем тази способност..Аз преди много сънувах и си помних всеки сън с подробнотите,имах и тетрадка,в която си записвах всеки сън и тълкуването му..Но се случи нещо,което много ме разтърси..наложи се да пия хапчета и след като започнах да ги пия..спрях да сънувам,до колкото знам човек всяка нощ сънува,но това не значи,че е спрял,а просто не ги помни..а и ако си спомням нещо е много блед този спомен..неясен..не мога и да ги разтълкувам.. Хммм След тази случка сякаш загубих връзката със себе си...и сега не знам какво чувствам..искам..мисля..имам една празнина в себе си..една черна бездна,в която всичко пропада и поглъща..При вас случвало ли ви се е..и как сте се спрявали с това.. ? Прегръдка
    « Последна редакция: Октомври 16, 2010, 02:00:39 от Еруин » Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 09, 2010, 20:07:33 »

Май ходя след теб по темичките , но те са супер готини и адекватни.
    Според мен това , което и на мен ми се е случвало се дължи на различни периоди.Понякога имаш нужда от просто въстановяване.
    Не съм особено светната , но си размишлявам ,че има различни видове сън и спане,т.е. различно заредени вибрационно.
    Ако всеки ден или през седмица очакваш информативен сън , то може би е натоварващо за теб и за това сега имаш почивка.Други неща работят в мозъка.
    Сега нещо за майтап, най-честия сън, който помня е че търся тоалетни из София и се радвам ,че до сега не съм намирала Веселяк
    И на мен ми липсват моите пътешествия на сън ,като зачезнат, а докато бях бременна,нямаше един сън просто и аз се бях изплашила , но това е друга тема. Не се притеснявай , а по скоро очаквай сънища с голям интензитет , защото сега си отпочинала и си готоева за тях
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #2 -: Октомври 09, 2010, 20:11:37 »

хаихи май,май.. Усмивчица Благодаря ти за отговорите !!! Може наистина да е така..почивка..то ще си покаже с времето. Усмивчица
    Иначе сънят ти за тоалетните много ме развесели ..хихаи  Ухилен Какво точно търсиш в тези тоалетни..  Прегръдка хихих
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    DArkAngel
    Гост
    « Отговор #3 -: Октомври 09, 2010, 21:05:48 »

А когато спрем да помним сънищата си..как можем да си върнем тази способност..Аз преди много сънувах и си помних всеки сън с подробнотите,имах и тетрадка,в която си записвах всеки сън и тълкуването му..Но се случи нещо,което много ме разтърси..наложи се да пия хапчета и след като започнах да ги пия..спрях да сънувам,до колкото знам човек всяка нощ сънува,но това не значи,че е спрял,а просто не ги помни..а и ако си спомням нещо е много блед този спомен..неясен..не мога и да ги разтълкувам.. Хммм След тази случка сякаш загубих връзката със себе си...и сега не знам какво чувствам..искам..мисля..имам една празнина в себе си..една черна бездна,в която всичко пропада и поглъща..При вас случвало ли ви се е..и как сте се спрявали с това.. ? Прегръдка
    Мила, трябва да си градиш навик да си по осъзната (говоря от личен опит) примерно пишеш нещо и не мислиш за друго освен за самото действие после по лека този навик ще се прехвърли и в съня ти и няма само да ги помниш, а и ще имаш тук таме и осъзнати сънища.
    « Последна редакция: Октомври 09, 2010, 21:12:39 от Black_Pearl » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Октомври 09, 2010, 22:42:43 »

Ми като ми се пишка и сънувам ,че търся тоалетни , а ако намеря нали се сещаш хахахахахахахахахаха
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 09, 2010, 22:47:18 »

Ми като ми се пишка и сънувам ,че търся тоалетни , а ако намеря нали се сещаш хахахахахахахахахаха
    Може да сънуваш, че влизаш с пижамата в едно голяаааамо жълто езеро.

Amaranth, един ден нещата ще дойдат ба мястото си... Стряскащо е, но.. щом не помниш сънищата си, може би така трябва, не знам..
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Октомври 09, 2010, 22:52:06 »

Това е добре Ния с езерото,а когато не само ми се пишка а хаххахахахахахахахахахахахахах
    Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• « Отговор #7 -: Октомври 10, 2010, 02:05:12 »

Усмивчица Търси причината и я ликвидирай

Какво ми хрумва, като възможни причини човек да не помни сънищата си:
    1) Алкохол, цигари, някакви лекарства, голямо количество нездравословна храна, ако поемаш нещо от тези е възможно сънищата ти драстично да тънат в забрава и да не бъдат това, което са били.
    2) Преумора. Забързано ежедневие, стрес.
    3) Не обръщаш достатъчно внимание на сънищата/ съня си. Колкото повече внимание им обръщаш съзнателно, толкова повече би трябвало те естествено да се връщат и засилват.
    4) От лични наблюдения съм забелязала, че когато в скоро време не съм чела интересна книга, в която да размърдам въображението си, сънищата ми стават по-бледи и бозави.

С бездната ще трябва сама да се справиш, знаеш как се е появила, най-добре разбираш, защо я има. Нормално хората се губят в бездните за известно време - точно толкова колкото им е необходимо да им писне да седят в бездната и сами да се извадят оттам. Точно като барон Мюнхаузен, който се измъкнал сам от блатото като се хванал за косата.
    Периодите с бездните са много полезни, ако човек не остане завинаги в тях. Учат те да израстваш и да надскачаш вътрешното си нещастие, пустош. Показват ти, че главно от теб зависи, какъв ще ти е живота, че имаш много повече сила отколкото предполагаш, само трябва съзнателно да решиш да я приложиш и с нея да преобърнеш живота си към по-добро.  Успех!
    Това е добре Ния с езерото,а когато не само ми се пишка а хаххахахахахахахахахахахахахах
    Тогава си имаш торно блато и няма да идваме на СПА при теб Плезещ се
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #8 -: Октомври 15, 2010, 16:26:03 »

Цитат на Ео:

Цитат на Еру:
    Тогава си имаш торно блато и няма да идваме на СПА при теб Плезещ се

Мой отговор Ухилен
     Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк :DЕру искрено ме развесели-Благодаря ти!
    « Последна редакция: Октомври 15, 2010, 17:14:30 от небесният ангел » Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• « Отговор #9 -: Януари 24, 2011, 03:41:22 »

Другото което сега се сетих, че е добре да добавя в тази тема е за огледалата. Аз установих, че ако там, където спя има огледало и огледалото е обърнато към кревата - не си спомням сънищата си. Та ако някой без да иска си е разместил стаята и огледалото му е дошло срещу кревата, а после и е спрял да сънува - да пробва да покрие огледалото или да го махне Плезещ се

Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк :DЕру искрено ме развесели-Благодаря ти!

Радвам се, че съм допринесла за доброто ти настроение  Засрамен Ухилен
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright