Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Получаването на нова инфомация ?  (Прочетена 445 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« -: Октомври 09, 2010, 19:34:25 »

Здравейте на всички !!! Усмивчица
    Моят въпрос е свързано с възприемането на нова информация..предполагам,че на всеки му се е случвало да прочете,чуе неща..които са на много висок стил..как се справяте с това..случвало ли ви се е..защото аз чета една книга..имам огромно желание да я разбера,но ми идва на много висок стил и не мога да я разбера..както и тук..има много теми,които не разбирам..и това ми пречи да приемам нова информация,знания..трудно ми е да запеметявам..лесно губя интерес и желание..Имам чувстовото..че да се изразявам с думи ми е все по-трудно..ограничаващо..иска ми се да мога да говоря с околните на колкото се може по- опростен език.. Усмивчица 
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 09, 2010, 19:58:01 »

Здрасти Амарант

Напълно ми е познато това чуство.Стигам дотам да си викам, абе не съм толкова тъпа уж там 2 висши мисши , ама не вляза.Един два пъти и спирам ,добре ама минава се време и уж случайно (няма случайно) се сблъсквам с тази информация , изчитам я на един дъх и тя си ляга на място.Значи всичко е до правилния момент и до пътя ,когато ти потрябва тази тухличка , става , а преди това колкото и да се опитвам да я монтирам пада. Има и едни универсални  тухлички дето през различни периоди от време , пасват на различни места, да кажем "Мечо Пух "
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #2 -: Октомври 09, 2010, 20:20:25 »

Да..за всяко нещо е нужно точното врем,за да си дойде,пасне на мястоо.. Усмивчица Ама понякога искаме или не искаме трябва..Например в училище,никой не ни пита сега ли му е времето да научиш това или не..Там трябва да го научиш задължително..И много го мразех това..не стига,че се изразяваха като някакви професори,дървени философи..за учебниците да не говорим..имам чувството,че авторите са се надпреврвали кой колкото може повече термини да наблъска..без да се съобразяват това дали може да се запомни от учениците..Аз все още не съм студентка,но не ми се мисли..ако вляза някъде..как ще уча и запеметявам..просто не ми се мисли.. Ухилен     
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Октомври 09, 2010, 22:06:29 »

Лол, не се притеснявай. Информацията в някои учебници е доста оПРОСТена. Намигване Ама прост, в просташкия смисъл на думата..  Ухилен

А за това... новата информация, наистина е сложно. Тази книга, ако си заслужава, може да четеш от нея съвсем по малко и много бавно... на почивки.. така става по-лесно смилаемо. Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Да измислим нова педагогика! « 1 2 3 »
    За родителите
    Eona Lightholder 44 2573 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 14:51:34
    от Щуродино
    Предложение за нова категория (Вселенски закони)
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Reiki 6 1106 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 10:43:37
    от bezimenna
    Германска Нова Медицина
    Здрав дух здраво тяло
    newage 1 1332 Последна<br />публикация Октомври 25, 2011, 22:42:56
    от i.am.eternal
    Нова енергийна вълна « 1 2 3 »
    Великият преход
    Eona Lightholder 31 2949 Последна<br />публикация Февруари 08, 2012, 16:36:18
    от zigzagy77
    Честита нова 2013 година
    Обща тематика
    Administrator 2 639 Последна<br />публикация Януари 01, 2013, 22:59:37
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright