Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Развиване вътрешен глас, медитациите-триъгълници, тирбушон, вихрушка,алфа вълни  (Прочетена 1251 пъти)
VDS7
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Октомври 09, 2010, 15:55:21 »

Здравейте, искам да си припомня трите медитации Тирбушон Триъгълници и Вихрушка
преди години ходих на курсове, и ми ги бяха казали, но съм забравил повечето от тях,
най-вече посоките и кое от къде точно се почваше.

Интересуват ме медитации / упражнения за развиване на вътрешния глас, и съзнателно навлизане в алфа вълни
проблема е следния :

Когато се замисля за нещо си чувам вътрешния глас,
но чувам само първата дума от изречението, и практически това не ми върши никаква работа
на повечето места където се говори за алфа вълни, пише че по принцип хората по някокло пъти на ден за секунди преминават на алафа и предполагам че точно това се случва.
Понеже не знам как да задържа състоянието, за по дълго, чувам само първата дума.
Тъй като много събития ги усещам с 4та и 6та чакра, дали ще станат или не, повечето пъти дори за дребни неща, се оказва, че ако си бях чул вътрешния глас къде е проблема много лесно съм можел да го оправя.

Примерно - веднъж усетих че няма да мога да направя един запис с двд рекордер, но чак когато дойде момента разбрах че дистаницонното съм го забравил на друго място, а на него имаше копчета за таймера без които записа не можеше да се направи, в този случай понеже го бях усетил часове преди това, ако можех да си чуя на цяло вътрешния глас щях да имам време преди това да го взема.

Правил съм проби с отпускане и спиране на мисълта да си задавам въпроси на вътрешния глас
свързан с дати
примерно - кой ден ще бъде нова година 2010 и други подобни
когато съм успявал да го чуя винаги дните са точни, но много рядко успявам в повечето случаи
не чувам нищо когато се опитвам съзнателно да го направя.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Послание от Алфа!
Видео клипове
The One 4 957 Последна<br />публикация Юни 15, 2010, 18:32:23
от Kaloyan
Лечение при Пресипнал глас и хълцане
Изцеление от природата
Админ 1 4289 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 14:52:20
от Administrator
Как се медитира? Как да чуем вътрешния глас? Какво е мантра? « 1 2 »
Въпроси и отговори
AIA 20 5400 Последна<br />публикация Август 23, 2011, 13:50:48
от Синьо мечтание
Излизане от своя вътрешен център
Енергийни учения
еос 10 701 Последна<br />публикация Август 26, 2013, 20:23:01
от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright