"Shirinan"

Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Книги:

Страници:  1 2 [3] 4 5 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Гласово лечение по телефона  (Прочетена 14138 пъти)
Evolution
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 258

« Отговор #30 -: Октомври 27, 2010, 18:15:00 »

Надя Андреева

Жената глас. Така я наричат, защото цели 11 години лекува само по телефона.
Бивша телефонистка в завод за захар – Камено. Там си и провеждала сеансите.
Дарбата си получава, когато е на 35 години – на 17 декември 1991 г.
Няма по-голяма сила от Природата. Никой не може да избира страната, в която да се роди. Тя се дава, не се купува. Телефонното лекуване трудно се приема и тя го доказва след 10 години, но не се отказва. Дарбата и е най-голямото богатство, което тя трябва да съхрани.
След съкращаване от работа, продължава да лекува от домашния си телефон 05515/31 46 (който след кратко време спира да звъни). По обясними причини сега вече не съществува.
Лекуването е с глас, поглед и присъствие. Надя приема в дома си, зарежда с енергия вода, която е изследвана. Телефоните са БЕЗ допълнителни импулси. Ако не лекува трябва да зарежда най-малко 60 литра вода дневно и да я изхвърля.
Надя иска най-после някой да я чуе, да не се унищожават истинските лечители.
Деветнадесет години се е примирявала, но вече не може – да хвърля енергийната вода, а хората умират – това е престъпление. А е и време излекуваните хора да подкрепят лечителите, които са им помогнали.

GSM: 0884 640 389, 0896 010 543; Skype: nia.1956
Активен
Eona Lightholder
Неактивен Неактивен

Публикации: 3211

NEVERENDING STORY

« Отговор #31 -: Октомври 27, 2010, 20:12:31 »

Браво много хубаво инфо
на мен кашлицата ми спря , на бебо почтtи , но ние ще се чуем още веднъж.
А се чуствам страхотно днес , най-добре от един месец насам.
Мерси Наде.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
totoss
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #32 -: Октомври 27, 2010, 20:56:34 »

Здравейте всички
   Прочетох всичко, което е написано тук за Надя. Всеки има право да каже какво мисли по въпроса. Тези, които не вярват нека поне не оплюват "жената". Аз съм от тези, които съм усетила нейната сила и вярвам в нея. Да...говорих с нея по скайпа, защото имам здравословен проблем и досега никой не ми е помогнал. Още първите минути усетих топлина. Срещнах се лично с нея и сега пия от водата, която лично пред мен зареди с енергия. НЕ ВЗЕ НИТО ЛЕВ!!!! На хората не може да се угоди: ако иска пари-защо иска, а ако не иска - пак се чудим. Чуствам се добре и когато се излекувам напълно(аз вярвам, че това ще стане) ще ви пиша отново.
Активен
Ванина
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

• Град: Варна
  • « Отговор #33 -: Октомври 27, 2010, 21:24:18 »

Цитат
    totoss: Тези, които не вярват нека поне не оплюват

Цитат
    това е написано в страницата и: ПОМАГА САМО ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ.
    АКО НЕ И ВЯРВАТЕ МОЛЯ НЕ Я ТЪРСЕТЕ.

Едно нещо не мога да разбера.

Преди малко четох една статия на един психиатър-психотерапевт с доста впечатления от личен опит в духовно-магьосническите неща, който казва че няма значение дали един човек вярва или НЕвярва в магии, няма значение дали е информиран или НЕ за магията тя действала ако магьосника е силен и опитен.  И още много хора с личен опит в сферата са на това мнение за магията , че няма значение дали вярваш или не!

А защо за лечението да е различно. Какво значи "ако не вярвате"?
    И в една от интернет страниците на Надя Андреева е написано нещо от сорта ако не вярвате не и се обаждайте.                                                                                Ако има способности какво значение има колко вярва или невярва този който я търси. А той щом като я търси, все пак вярва в някаква степен и се надява.
    « Последна редакция: Октомври 27, 2010, 21:33:32 от Ванина » Активен
    Eona Lightholder
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #34 -: Октомври 27, 2010, 21:32:16 »

Ако има способности какво значение има колко вярва или невярва този който я търси. А той щом като я търси, все пак вярва в някаква степен и се надява.

Слънце Слънце Слънце
    Активен

Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 550

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #35 -: Октомври 27, 2010, 21:35:45 »

Едно е да се надяваш, а друго е да вярваш. Положителната енергия отива там, където е желана. Лекуването не става просто така на готово, човека също има своята роля.
    Активен
    Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #36 -: Октомври 27, 2010, 21:41:44 »

Едно е да се надяваш, а друго е да вярваш. Положителната енергия отива там, където е желана. Лекуването не става просто така на готово, човека също има своята роля.

Моето мнение е че това с вярата е за извинение, ако не може да повлияе на някой..............както се случи преди малко!
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 201

« Отговор #37 -: Октомври 27, 2010, 21:51:16 »

незнам мен ми поддейсва много приатно и релаксиращо ;Д
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Октомври 27, 2010, 21:54:14 »

Бих казал, че по-скоро скептичността се използва като извинение да не вярваш. За да пожънеш е нужно първо да засееш нещо.
     Първото нещо, което е нужно човек да направи, за да започнат да се случват чудеса е да се обърне към себе си. Няма как да намериш това, което търсиш, ако предварително си се отказал още преди да си започнал.
     А енергията форма не познава, за това за нея прегради няма.
    Активен
    Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #39 -: Октомври 27, 2010, 21:55:08 »

незнам мен ми поддейсва много приатно и релаксиращо ;Д

А колко време продължи контакта там по телефон или скайп по каквото е било.?
    Активен
    Eona Lightholder
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #40 -: Октомври 27, 2010, 21:58:31 »

Ама хора то е елементарно , енергиен поток насочен към вас чрrез гласовата вибрация.Отваряш каналите -приемаш го , стискаш се като кокоши ... не става.
    Като си се обадил и се стиснал и а да видим, че нищо няма да ми повлияе, ами няма, не се чуди.
    Бог е дал и също ти е дал правото на избор, ако щеш си вземи от хубавото. Той и цяла прекрасна планета ни е дал , пък ние кво я правиме.

Ванина на мен 5 минути ми стигнаха.
    Активен

Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #41 -: Октомври 27, 2010, 22:06:32 »

Icko, мисля че разсъждаваш по скоро теоретично, действителността е друга.
    Разбира се недей да приемаш мнението ми като упрек, просто незадължаващо мое мнение.
    Тя дори и не се е заинтересовала какъв точно е проблема.....при зададен въпрос може ли да въздейства върху еди си какво....мълчание.

Направо питала чувствате ли там тръпки и замайване ли какво беше, при отговор НЕ от познатата ми.....питала "не вярвате ли".

И е продължило по малко от 5 минути. 
    Активен
    Eona Lightholder
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #42 -: Октомври 27, 2010, 22:13:44 »

Ами съвсем нормално Ванина , мисля че обясних. И по малко от 5 минути е нужно да задейства и забърза енергийния ти поток, ако не си се затворил. Мен ме попита какъв ми е проблема и още за много неща си поговорихме. Това все пак е човек тук става въпрос и за общуване и за някой път елементарно възпитание.
    И все пак говориш за трети човек , опитай сама , но не и скептичнnо.
    Активен

Хristo
    Неактивен Неактивен

« Отговор #43 -: Октомври 27, 2010, 22:22:35 »

На човек е даден свободния избор, за да може сам да стигне до това, което търси, не друг да му го намери.
     Хората могат много да говорят, но няма как да си сигурна, ако самата ти не пробваш. За всяко нещо е така. Ако искаш обади се и виж какво ще се получи. Може и да се почувстваш по-добре, може и да не се, това най-вече зависи от теб самата (ако желанието от другата страна е на лице). Но това може да е само отправна точка на търсенето и когато човек е готов да приеме това, което желае да открие, то ще му се даде.
    Активен
    Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #44 -: Октомври 27, 2010, 22:27:38 »

Аз няма какво да опитвам не се оплаквам от нещо конкретно.....феномени без да има оправдана причина НЕ търся. За неща които мога да ги свърша сама НЕ търся феномени! Е по едно време потърсих един двама от любопитство но се отказах!

Нормално е да не може да въздейства върху дискова херния на няколко нива и болките като следствие, това си е сериозна работа................но да търси причината у потърпевшия.?!
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Упражнения и лечение с цветовете
    Ароматерапия и цветотерапия
    giti 7 4784 Последна<br />публикация Август 15, 2010, 18:04:14
    от giti
    Лечение на Рак (болест на психиката)
    Здрав дух здраво тяло
    Shirinan 3 4852 Последна<br />публикация Януари 23, 2010, 08:28:19
    от delfin
    Лечение на хроничен фарингит
    Изцеление от природата
    Рай 13 43582 Последна<br />публикация Март 02, 2011, 11:43:28
    от Ametist
    Лечение на Аритмия
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 12839 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 17:10:20
    от Shirinan
    Лечение на Белодробен емфизем
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 4506 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:14:46
    от Shirinan
    Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Изработка на сайт | Психолог  © Copyright