Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Гласово лечение по телефона  (Прочетена 17552 пъти)
didona
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Октомври 08, 2010, 13:59:14 »

Познавам от 18 години една жена, която е дала здраве на стотици, а може би и на хиляди хора.Аз също съм се лекувала при нея( от дискова херния), децата си съм водила, много познати и приятели.Казва се Надя и е от Камено, обл.Бургас.Енергизира вода , която след това се пие.Може да лекува и по телефона.Колкото и невероятно да звучи, е истина.Но всеки си има неговата истина и за да може да потвърди, трябва сам да се убеди.Телефоните й са: 0884 640 389, 0896 010 543 и домашен - 055159323.Skipe: nia.1956 Има и страница в мрежата: nandreeva.net  и  nadia-andreeva.hit.bg. Самата аз мога да разкажа невероятни неща за Надя, но ви призовавам сами да се убедите, като я потърсите.Обадете се и пишете.И БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
Активен
giti
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2010, 14:03:40 »

А дали тя лекува или вярата на хората, че може да ги излекува?!
Може ли да попитам, дали са импулсни телефоните й?
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2010, 15:45:55 »

Охооо, тук реклами ли можем да пускаме?
1. Познавам една жена,която лекува чрез хвърляне на брашно- Страхове,паранои, болести и тн.
2. Познавам друга жена,която лее куршум... Тя е от едно село и няма телефон,но пък мога да обясна за адреса ,ако се интересувате
3. Познавам 3-та жена, която говори с духа на Нострадамус(до колко е вярно вие сами ще се убедите) Лекува,предсказва бъдещето, намира загубени вещи и хора, познава миналите животи на хората.
4. Има един мъж чудотворец... Уникален е! С билки цял живот се занимава и е излекувал всичко живо...
5. Познавам една жена от Пловдив.. Страхотна! Гледа на името и на рожденната дата... Всичко може да ви каже...

Абе знам много такива случаи и съм ходила при много. Причината: Винаги съм ненавиждала хората,които се възползват от човешката болка и несполука! ... и съм ходила при много такива за да им видя "майсторлъка" ... Дидона - Радвам се,че имаш желание да помогнеш на хората... Но тук не сме се събрали болни и недъгави. Прочети темите, запознай се първо с естеството на сайта и след това рекламирай тази чудотворна жена. Тук търсим духовно израстване,а не телефони за запознаства с хора.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Октомври 08, 2010, 16:01:36 »

Аз пък познавам Еруин , която само като си помисли за мен и всичко ми минава
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Amazon
Гост
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2010, 16:09:19 »

Усмивчица И аз ангелчето,което ми оправи главичката от разстояние 3000 км Усмивчица Само прекрасни мисли и думи
Активен
Ванина
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 96

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Октомври 10, 2010, 19:38:13 »

Потребителката която е пуснала темата това изобщо не и е за първи път.
    Обходила е де що има форум за да информира хората за съответната лечителката по телефона. Даже няколко пъти е писала в страницата на Иван и Андрей да я поканят в предаване.
    Аз не мога да си дам отговор на въпроса от къде и идва тази мотивация да рекламира тази лечителка толкова много!

А защо сте си пуснала мнението и сте избягала......разяснете малко повече за лечителката!
    « Последна редакция: Октомври 10, 2010, 22:08:25 от Ванина » Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #6 -: Октомври 10, 2010, 20:59:24 »

Тази жена, не е единствената, която се рекламира с чужди профили
     Ухилен Имаше една, която беше по-нагла Ухилен
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Октомври 10, 2010, 22:05:07 »

Ако един човек има дарбата да лекува, няма нужда от реклама и разпространение на координатите. Доброто никога не може да се скрие, колкото и да се опитва. Не всеки човек има истинска лечителска дарба. Някои хора спекулират с нея и се възползват от човешката болка и страдание.
    Активен
    вяра
    Гост
    « Отговор #8 -: Октомври 10, 2010, 22:45:33 »

аз пък се обадих на скайпа на жената, говорихме дълго, дори няколко пъти, сне ми болките няколко пъти, наистина трябва да вярваш, че е възможно. А аз й повярвах, исках да повярвам, исках да се освободя от болките, които ме мъчеха и денем, и нощем, защото все си мисля, че отнякъде спасение трябва да дойде и не непременно користно. то вярата е нещо, дето или го имаш, или го нямаш, или е необяснимо и в двата случая...
    Активен
    Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Октомври 10, 2010, 22:58:58 »

Айде пак вярата намесихме.
    Какво искаш да кажеш че жената действа само на хора които вярват така ли?

А ти защо си без профил?
    Как ти хрумна първото мнение което напишеш в този сайт да е точно за тази жена!

И пак както авторката на темата пускаш някаква муха без да разясняваш(ако не си самата авторка).
    Кажи от какво ти беше болката от колко време има ли диагноза?
    А тази жена защо изобщо не я интересуват парите? От друга професия ли се изхранва?
    « Последна редакция: Октомври 10, 2010, 23:09:14 от Ванина » Активен
    Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Октомври 10, 2010, 23:23:46 »

А може ли да диагностицира тази жена.  Примерно отива човек и казва боли ме еди си къде, но никой не открива нищо.......и да му каже къде е ппроблема?
    Активен
    Dimo
    Гост
    « Отговор #11 -: Октомври 11, 2010, 10:11:32 »

Добър ден на всички.
    Бих искала да споделя и моето мнение по въпроса за женаТА -
    Първо искам да отбележа, че не съм въпросната жена,а неин пациент. Не искам нито да защитавам, нито да оплювам някой - всеки сам да си вади изводите както смята за добре. Да - ходил съм при нея, да - жената не се интересува от пари, да има си друга работа, да - на мен ми помогна и все още ми помага, не - телефоните не са с импулси, да скайпа и също е безплатен. Съгласен съм, че това не е място за реклама, и че информацията за нея е пусната малко не където и както трябва, но след като целта е да се ПОМОГНЕ на хората не виждам къде е проблема, а такъв има изглежда - очевидно е по начина по който някои хора от форума отговарят. До колкото знам това не е нищо ново - да седнеш и да оплюваш някого без въобще да го познаваш или просто да си чешеш езика - типично по Бай Ганьовски. Хора нали сайта се казва " Център за духовно извисяване" - не мислите ли, че начина по който говорите не е много правилен ...? Все пак мисля, че е редно 1-во да си имаш представа, за кого или какво говориш, а чак след това да коментираш. Жената не е от вчера все пак и не стига това, че се опитва да помага ( пак да отбележа - без пари ), ами някои все плуят и се подиграват... Тогава за мен идва въпроса "На кого пречи тази жена, че да го правят това ?" според мен на такива които искат пари, а ако не - то просто някой е решил да покаже колко е "извисен" духовно.
    Относно темата за вярата - всеки сам си решава, но ако не вярваш в нещо - не си за тук, а за докторите с хапчета.
    За заключение - ако можеш да помогнеш на някой го направи, ако не - то поне не му пречи само и само (нещо много рядко срещано в България).
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #12 -: Октомври 11, 2010, 11:17:42 »

Отново ще го кажа- тук сме се събрали да обменяме информация на тема ДУХОВНО. С колкото и имена и никове да се регистрирате- няма да промени факта,че това е поредната PR кампания на човек злоупотребяващ с духовните практики.
    Тук не парадираме с извисеност и свръхчовеченост.
    Когато човек има нужда от помощ,то той сам я намира. Няма нужда от рекламки и обяви.

Интересно е как 3ма пациенти на въпросната жена-решиха да се регистрират и пишат в 1 и същи ден,след като информацията за нея постъпи тогава...

Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #13 -: Октомври 11, 2010, 12:54:51 »

Моля ви, не съдете хората предварително - и на мен не ми е приятно да се правят реклами на тоя и оня и за този или друг семинар, но няма нарушено правило на форума, така че май няма смисъл да се коментира. Освен това няма как да знаем с каква умисъл се прави всичко това, може пък да е за добро. Нека оставим нещата на собствената им съвест. Нормално е да има съмнения, заради начина по който е поднесена информацията, така че и другата страна нека не се сърди. Всеки си има глава на раменете - сам да си преценя на какво да вярва.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Октомври 11, 2010, 14:10:11 »

Хммм, много интересно! Затъпяване Хммм Хммм Хммм Хммм Хммм Хммм Хммм Хммм Хммм Затъпяване Затъпяване

Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Упражнения и лечение с цветовете
    Ароматерапия и цветотерапия
    giti 7 5640 Последна<br />публикация Август 15, 2010, 18:04:14
    от giti
    Лечение на Рак (болест на психиката)
    Здрав дух здраво тяло
    Админ 3 5699 Последна<br />публикация Януари 23, 2010, 08:28:19
    от delfin
    Лечение на хроничен фарингит
    Изцеление от природата
    Рай 13 55609 Последна<br />публикация Март 02, 2011, 11:43:28
    от Ametist
    Лечение на Аритмия
    Изцеление от природата
    Админ 0 16182 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 17:10:20
    от Админ
    Лечение на Белодробен емфизем
    Изцеление от природата
    Админ 0 5376 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:14:46
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright