Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ЦЕРН блокирал шестата раса  (Прочетена 3033 пъти)
Evolution
Гост
« -: Октомври 05, 2010, 17:53:36 »

Творецът дръпнал спирачката на колайдера с вулкана в Исландия заради индиго децата

Отговори за това, което се случва в ЦЕРН, но не се афишира, дойде да търси в България проф. Ролф Хойер. Шефът на адронния колайдер в Швейцария бил озадачен от някои странности, коментират наши езотерици. Според тях търсенето на частицата на Бога до момента претърпява крах в подземните лаборатории. Основната причина е, че някаква по-висша сила от човека е забранила работата в подземния тунел. Повече светлина в него внася и книгата "Индиго децата на България". В нея е публикуван прелюбопитен ченълинг сеанс по темата. През 2009 година пророкът Божидар Караджов в състояние на дълбок транс успява да види изригването на вулкана Ейяфятлайокутл в аванс. Ето какво е записал в дневника си под дата: 23.05.2009 г.:

"Работата в ЦЕРН е спряна. Знаят, че са предизвикали вулкана в Исландия. Ровейки под земята, те нарушават развитието на планетата. За първи път са го спрели (експеримента в ЦЕРН - б.р.), сега втори път го спират. Все едно ровим в една батерия, която излъчва вълни и предизвиква катаклизми. Тя е жив организъм. Търсенето на божествената частица е преустановено", успява да види феноменалния българин. 

В своята книга, която излезе на 29 септември по реповете, той разкрива още, че под шапката експериментът има друг паралелен проект, който дълбае земята. "Искат да изследват ядрото на земята. Искат да открият блага, заместители на петрола. Плазмени минерали. Много пари са влезли в тая дупка - 8-9 милиарда са. Ядрото на земята е един огромен компютър. Те могат да го повредят и еволюцията спира", предупреждава медиумът. Според неговата визия върху времето и пространството идването на децата индиго (шестата раса) зависи от правилното функциониране на земния компютър. Техните кодове се спускат от космоса и постъпват в ядрото, откъдето се инфилтрират в нашата матрица. Ние си мислим, че нашият проводник е небето. И все гледаме нагоре. Но не е така. Информацията постъпва в ядрото на планетата и оттам се излъчва. Така благодатта на Твореца върви не от горе на долу, а от долу на горе..."

"В момента процесите в подземните лаборатории са стопирани. Скоро няма да посмеят да правят реални опити. Учени и големите лидери са разбрали, че втори път компромис няма да има!", успява да прозре феноменалният българин, свързвайки се със Свръхразума на нашата вселена.

Източник: http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-10-05&article=342610
Активен
lessus
Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #1 -: Февруари 07, 2011, 01:11:48 »

Път обратно към Източника  ще има , но не машината ще ни научи на това . Самите ние трябва .Нека следваме Еволюцията нормално Усмивчица
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« Отговор #2 -: Февруари 15, 2011, 14:36:41 »

Път обратно към Източника  ще има , но не машината ще ни научи на това . Самите ние трябва .Нека следваме Еволюцията нормално Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Шестата раса - има ли бъдеще? « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    11WOLF11 31 5886 Последна<br />публикация Октомври 07, 2012, 12:37:16
    от shining_star
    Програма за Шестата раса
    Езотерика
    Инил 1 1685 Последна<br />публикация Октомври 02, 2009, 20:58:24
    от Инил
    Кой ще успее да премине в Шестата раса? « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    kuan 52 7051 Последна<br />публикация Март 11, 2013, 19:29:01
    от Kissing You Good Night
    Учителят за българите, славянството и Шестата раса « 1 2 »
    Духовни учения
    Georgio 15 1951 Последна<br />публикация Ноември 30, 2011, 23:14:15
    от meander
    Събуждането на човешката раса
    Великият преход
    Sunshine(sun) 13 2329 Последна<br />публикация Ноември 24, 2012, 23:59:00
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright