Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво трябва да знаем за да си направин енергиен щит?!  (Прочетена 6870 пъти)
Amazon
Гост
« Отговор #45 -: Ноември 16, 2010, 12:58:41 »

Всичко е въпрос на мисьл, усещане. Натоварва ли ви някои,усмихнете му се. Бьдете позитивни, пьк то останалото самичко ще се нареди. Визуализацията помага тогава,когато ни е трудно да усетим нашата собствена енергия. Имаме нужда да си представим и видим нещо, за да повярваме че го има и действа. Но пак всичко се свежда до миъслта,а тя е най-силната ни защита Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #46 -: Ноември 16, 2010, 17:54:07 »

Не ствава въпрос само за визуализацията , в един момент вклячването и изключването би трябвало да е естествен процес или по-точно отвряне и затваряне.
Ако трябва да е към един човек ,лесно е с усмивката , но ако си в всекидневна ситуация с екип от повече от 20 човека? Аз лично или оставам напълно затворена или напълно отворена, не мога да съм затворена ,когато искам качествено общение.
Натоварването при мен не е от негативи непременно ,а от това ,че обмяната от отсрещната енергия е много свободен.
Аз за това повтарям и потретвам - при мен , според мен и тнт. Защото енергийня строеж при всеки един от нас е много индивидуален, отворенността на каналите, съществуващите филтри и тнт.
Изучаването .точно на този личен строеж е това което трябва да бъде , прееди предприемането на всякакви действия .
Примерно почваш да взимаш лекарства ,когато имаш диагноза ,а не експериментираш с цялата аптека, кое евентуално ще подейства.
Понякога ,а и доста често ни е трудно сами да се диагностицираме, за това се ходи и при специалист.
Създателя ни е заобиколил с толкова много специалисти - светли същества около нас , които винаги са готови да откликват на нуждите ни , само простичко им се помолвам
Така работи за мен за хрмонизирането на енергийната вселена ,която представлявам, лекичкKа- полекичкKа, стъпка по стъпка.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #47 -: Ноември 21, 2010, 17:08:09 »

Интересна тема.
Активен
Fox Muldar
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #48 -: Май 14, 2011, 12:27:46 »

Всеки един от нас има различни възприятия за това какъв цвят е енергията според собствените си усещания Усмивчица Според мен е по важна самата енергия отколкото цвета и,важна е силата принципно и целта за която ще бъде използвана Усмивчица Повечето хора си я представят като цвета на слънцето което не е и случайно Усмивчица

Това е вярно,съгласен съм,че е по важна енергията но най важното е дали можеш да я използваш и за какво...и все пак е добре човек да си знае и цвета! Усмивчица
    Активен

Истината е някъде там!
    cardooo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #49 -: Януари 09, 2012, 00:31:59 »

много добра тема , за да имате здрава защита на вашето тяло ви трябва да се научите да усещате вашите чакри, трябва да свържете горните две чакри 5 , 6 с долните две 2 , 3 , когато се свържат се образува защитен кръг които се усилва , хубаво е да направите здраво свързване ,затова ще ви се наложи да го направите поне 20-30 пъти ,когато се получат тези два кръга те ще се усилват все повече и повече ,и никой няма да може да ви влияе ,живота ще ви се промени доста, ще сте свободни
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 292

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #50 -: Януари 09, 2012, 01:19:05 »

Благодаря за подсещането!понякога забравям тая работа с щита.
    Аз ползвам три, така да се каже. "отче наш", мисловен щит преди заспиване и мизловна стена.
    Щитът е пашкулче, което си "изпридам" наум. Като гледам да не пропускам пролуки и допълнително си "изливам" енергия отгоре надолу и обратно(темето и стъпалата).
    Стената я правя, когато съм сред много хора, примерно в църква по време на празник, и дискомфортът стане нетърпим. Представям си, че градя комин или кладенец, или кръгла затворена стена от златни тухли около мен. Това обикновено кара хората да се отдръпнат и пространството покрай мен, зад стената се усеща по- леко (чисто).
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ЗНАЕМ КАК ДА ПРЕЖИВЯВАМЕ, НО НЕ ЗНАЕМ КАК ДА ЖИВЕЕМ!!!
    Обща тематика
    delfin 4 3289 Последна<br />публикация Юли 27, 2009, 01:07:40
    от Бунтарката
    Кабала и какво знаем за нея.
    Видео клипове
    The One 6 2763 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 23:31:03
    от Симона
    What The Bleep Do We Know-Какво знаем ние?
    Филми
    dayana 7 3258 Последна<br />публикация Март 09, 2011, 14:56:54
    от onidar
    Какво знаем за индианците « 1 2 »
    Обща тематика
    bars_i 21 8672 Последна<br />публикация Ноември 09, 2013, 21:49:12
    от вожда
    Минимума, който трябва да знаете за живота - Ким Майкълс
    Духовни учения
    Georgio 2 1276 Последна<br />публикация Март 09, 2011, 11:46:47
    от Georgio

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright