Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво трябва да знаем за да си направин енергиен щит?!  (Прочетена 6457 пъти)
Hris
Гост
« Отговор #30 -: Октомври 27, 2010, 05:26:27 »

Privet na vsichki!Hubava tema ste zaformili.Iskam da popitam,njakoy znae li kak da si vazstanova energiiniya shtit,zashtoto pti izsledvane na aurata mi se okaza 4e e povreden otkam 7ma chakra i to ot njakolko godini.Shte mi e interesno da naucha i kak si pochistvate chakrite ot otricatelnite energii.Pozdravi na vsichki!Hris

Привет на всички!Хубава тема сте заформили.Искам да попитам,някой знае ли как да си възстанова енергийния щит,защото при изследване на аурата ми се оказа че е повреден откъм 7ма чакра и то от няколко години.Ще ми е интересно да науча и как си почиствате чакрите от отрицателните енергии.Поздрави на всички!Хрис

---

Служебно.

Информирам всички незапознати, че Правилата на форума изискват да се пише на кирилица.

Модератор
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 09:12:32 от Модератор » Активен
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #31 -: Октомври 27, 2010, 13:14:13 »

Обикновенно за да се получи 'пробив' в аурата биха могли различни фактори да са причина.Промяна в баланса,стрес,външно влияние и тн.Един вид пробив в 'системата' Усмивчица Знаейки в коя част е пробива,знаем и кое е слабото 'звено' което според това на какво отговаря дадената чакра можем да стимулираме развитието или защитата там.Обикновенно за да разберем от къде идва проблема трабва мисловно да се опитаме да се върнем до момента от който се е започнало.Връщайки се откриваме факти на който не сме обърнали внимание тогава.Така можем да откриеме и самата причина.В зависимост от откритата причина действаме.Един от методите за да си помогнем е концентрацията върху мястото,визуализирайки го и започвайки 'заздравителен процес'. Това става с 'наслагане'.Отделяйки по 10 мин. на ден и отделно визуализация на действащия енергиен щит в продължение на 2-3 седмици ще постигнем резултати Усмивчица.
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #32 -: Октомври 27, 2010, 14:25:25 »

Вал а ако причината е външна и не можеш да я диагностицираш, в смисъл външна -не от 3Д.Специално аз ако усетя нещо подобно , простичкkо се помолвам за външна помощ за възтановяване на защитата.Също нещо за което си мисля , а и скоро се случи , че процесите около вас или нарушаването на т.нар защитен щит , може да допринесе за нарушаването на защитата на близък до вас човек. Както е и на физическо ниво със заразите , тогава не тръгваш да търсиш първоизточнnика на заразата и да го лекуваш , а почвwаш да поправяш себе си или евентуално най-близките. това става като разчиташ на собствената си защитни сили плюс някакви помощни средства.
    А какви са помощните средства за поправка на защитния щит ,бих споделила личнnите си впечатления. Ама първо вие Усмивчица Усмивчица Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #33 -: Октомври 27, 2010, 14:45:03 »

И външна причина може да се диагностицира ако е пряко към определения човек който е открил своя 'пробив'.Друг е въпроса ако сме 'засегнали' трети лица.Това се получава чрез отдаване на енергия,защото генерираме обща такава с хората с които най често общуваме и имаме по силна връзка Усмивчица
    Активен

небесният ангел
    Гост
    « Отговор #34 -: Октомври 27, 2010, 15:11:10 »

Привет на всички!Хубава тема сте заформили.Искам да попитам,някой знае ли как да си възстанова енергийния щит,защото при изследване на аурата ми се оказа че е повреден откъм 7ма чакра и то от няколко години.Ще ми е интересно да науча и как си почиствате чакрите от отрицателните енергии.Поздрави на всички!Хрис

---

[/quote]

Може ли да разясниш къде са ти правили това аурично изследване,какво точно е представлявало и кой ти го е направил!?
    Благодаря предварително! Усмивчица
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #35 -: Октомври 27, 2010, 15:43:39 »

И най-вече е нужен баланс. За да бъде "обвивката" здрава е необходимо първо ядрото да бъде такова. Може би на първо място е нужно да се нучим да се абстрахираме от въшни въздействия и тогава да изграждаме щит.

Активен
    Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

• Град: Варна
  • « Отговор #36 -: Октомври 27, 2010, 15:53:23 »

За да бъде "обвивката" здрава е необходимо първо ядрото да бъде такова.  

Какво разбираш под ядро?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #37 -: Октомври 27, 2010, 16:14:29 »

Ице нещо не схванах ,не е ли едно и също, абстрахирането е вид защита или не ?
    Вал хубави неща говориш , но малко са ми суха теория , аз ги разбирам , но е добре ако можеш по-образно да ги описваш нещата.
    Примерно имаме разрушаване на защитата от някакво влияние идващо от ниските астрали, примерно аз за себе си усещам , че прекия сблъсък не ми е нужен и не би ми се отразил добре, токава искам простичка помощ от съществата или  силите ,които могат да се погрижат за това.Не знам дали това е схемата хахахаха , но така го усещам.
    Въобще Вал искаш ли да разкажеш за видовете разрушаване и методи за рествриране, ама ей така по простичкkо все едно сме на следобедно кафенце.

Активен

Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #38 -: Октомври 27, 2010, 16:15:16 »

Под ядро разбирам нашето физическо тяло и психика. Енергиините щитове са нематериални, те са чиста енергия ( поне такива са моите представи за сега). Ние сме материални същества и живеем в материален свят. По този начин ние сме податливи на различни влияния от заобикалящата ни страна. Вярно е, че дадено заболяване или неразположение започва първо на енергийно ниво и след това се материализира със своите симптоми. Но за да сме способни да изграждаме щит устойчив на различни енергии е необходимо самите ние да сме здрави и уравновесени в известна степен, защото ние сме тези, които го формират.
     Понякога усещам по-грубата енергия на мои колеги или различни хора и инстинктивно отстъпвам крачка назад. Усещането е сякаш въздушна вълна се блъсва в теб. Това се получава, защото без да съм искал съм позволил тази енергия да премине и през мен. За това е нужно да се научим първо да се абстрахираме от подобни явления като просто ги оставим да минат покрай нас. Справим ли се с това ще можем да градим и на по-високи нива.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #39 -: Октомври 27, 2010, 16:23:50 »

Ице ама нали точно това абстрахиране или по-точнnо отблъскване прави самия щит.
    И той не е около физическото тяло , той е част от него. Това ти е имунната система на енергийно ниво.
    Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #40 -: Октомври 27, 2010, 17:26:30 »

Вал хубави неща говориш , но малко са ми суха теория , аз ги разбирам , но е добре ако можеш по-образно да ги описваш нещата.
    .
    Въобще Вал искаш ли да разкажеш за видовете разрушаване и методи за рествриране, ама ей така по простичкkо все едно сме на следобедно кафенце.

с тези които ходя на кафенце ме разбират а с другите го карам на твърдо гориво Веселяк сипи по едно и почваме Веселяк
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #41 -: Октомври 27, 2010, 17:55:25 »

Ми ти докато се наканиш верно стана ракиено време  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    еи ги питиетата

обаче няма салата , ей това ше е мезето
    Активен

Алекс
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #42 -: Ноември 16, 2010, 00:40:00 »

Може ли и трябва ли  енергийния щит да има цвят примерно син и при това за по голяма концентрация на енергията ни в щита...
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #43 -: Ноември 16, 2010, 01:04:38 »

Всеки един от нас има различни възприятия за това какъв цвят е енергията според собствените си усещания Усмивчица Според мен е по важна самата енергия отколкото цвета и,важна е силата принципно и целта за която ще бъде използвана Усмивчица Повечето хора си я представят като цвета на слънцето което не е и случайно Усмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #44 -: Ноември 16, 2010, 02:35:29 »

Доколкото и аз знам,и го визуализирам ,енергийния щит е светлиннен щит или т.нар обличане в светлина.

На мен ми е трудно примерно ,да управлявам щита т.е мога или да се отварям или да се затварям.Не мога да установя естествено функциониране ,като това на клетъчнnата стена - избирателна пропускливост. Може би идва от това , което четох за хора като мен , че ми липсват филтри , т.е обмяната на енегии е много свободна. Тогава аз се помолвам за външен щит , предоствят ми го любезно милите , прекрасни същества около нас. Но това е когато наистина знам ,че ще ми е трудно да издържа физически. Приемам факта че сама съм избрала да се родя в тази си композиция и усещам ,че има връзка с личнnата ми мисия.
    Това го споделям във връзка с готовите схеми , програми и тнт.
    Вътрешното опознаване води до повишен усет за нуждата за действие.Естествено насочвwането е полезно , но искам да се изразяваме така

- Това работи за мен , а не - това работи по принцип.
    « Последна редакция: Ноември 16, 2010, 03:14:28 от Eona Lightholder » Активен

Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ЗНАЕМ КАК ДА ПРЕЖИВЯВАМЕ, НО НЕ ЗНАЕМ КАК ДА ЖИВЕЕМ!!!
    Обща тематика
    delfin 4 3090 Последна<br />публикация Юли 27, 2009, 01:07:40
    от Бунтарката
    Кабала и какво знаем за нея.
    Видео клипове
    The One 6 2592 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 23:31:03
    от Симона
    What The Bleep Do We Know-Какво знаем ние?
    Филми
    dayana 7 3041 Последна<br />публикация Март 09, 2011, 14:56:54
    от onidar
    Какво знаем за индианците « 1 2 »
    Обща тематика
    bars_i 21 7780 Последна<br />публикация Ноември 09, 2013, 21:49:12
    от вожда
    Минимума, който трябва да знаете за живота - Ким Майкълс
    Духовни учения
    Georgio 2 1174 Последна<br />публикация Март 09, 2011, 11:46:47
    от Georgio

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright