Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Предупреждения и Банове  (Прочетена 6160 пъти)
mddimi
Гост
« Отговор #30 -: Май 24, 2012, 00:35:38 »

Банът на sunshine_and_love беше съкратен,
с надеждата, че ще спазва правилата на форума в бъдеще.

Честит празник на всички!
Активен
в о ж д а
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

I.F.Y

« Отговор #31 -: Май 27, 2012, 16:21:37 »

Потребителят meander получава 7-дневен бан за обидно отношение или по-конкретно, долуцитирания пост:

Здравей Nobody
 Нещо  ми се струваш напънат.
Проблем ли имаш с парите?
Кат си толкоз напънат,кажи кои три неща са вкарани в парите(умишленно).Да не са отвееш,само евреите,и ние българите ги знаем.
Давай ,чакам.
...
Въх уби ма.Не знаех че парите несъсществуват.А как си набавяш храна,ако не е тайна.Или дрехите?
...

Не съм чувал някой да дига щанги на ползу родину.Всеки дига за пари,иначе въри го хвани да ти дига щанги за михаля.
...
Живи и здрави.

Предупреждавам, че ако се наложат следващи банове, продължителността им ще бъде прогресиращо нарастваща.
Активен
в о ж д а
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

I.F.Y

« Отговор #32 -: Септември 15, 2012, 16:40:11 »

Поради системни нарушения на правилата и нежелание на потребителя – Житара/Prestol, да положи усилия, за да постигне един  умерен и конструктивен вариант за общуване, както и невъзможността му да спре да прехвърля личните си проблеми тук, след множество официални и неофициални предупреждения, му се отнема правото, да публикува и да чете във форума.
« Последна редакция: Септември 15, 2012, 18:10:40 от soulSurgery » Активен
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 648

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #33 -: Септември 15, 2012, 22:07:13 »

Изтрити са профилите на "Viosta" i "Вожда" по тяхно желание.

Надяваме се след почивката от която явно се нуждаят да се върнат обновени, лъчезарни и засмени. Да ни заредят със своя позитивизъм!

На "Житара" е премахнат Бана и е с последно предупреждение!
    « Последна редакция: Септември 17, 2012, 17:52:33 от Administrator » Активен

Toddo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #34 -: Октомври 27, 2012, 12:08:43 »

Наложен е постоянен бан на X-R-ISTINA, след като системно е нарушавала реда във форума през други свои профили и многократните предупреждения и наказания от модераторския екип не са й дали повод за размисъл. Последната й засечена проява бе писане с главни букви.
    Активен
    Moderator-4
    Гост
    « Отговор #35 -: Ноември 11, 2012, 12:24:09 »

Потребителите INDI-GO-STARGER и Аз съм от вчера са с последно предупреждение за бан!

Потребителят Недим Мусин е с първо предупреждение за бан!

Причината е системно нарушение на следните правила:

2.4) - Уважавайте мнението на събеседниците си. Пренебрежителни постове, умишлени провокации, иронизиране и др. производни се считат за грубо нарушение над личността на събеседника.

3.2) - Лични нападки чрез: злепоставяне, умишлено заяждане, обвинения, обидни думи и фрази, и накърняване достойнството на определени групи и личности са абсолютно забранени!

3.3) - Използването на нецензурни думи в темите и подписите на профилите са забранени!

3.12) - Забранява се рекламирането на дейности, организации, движения, учения, твърдения и др. производни, които твърдят че "това е единствения начин за постигане на определена цел", отричайки всичко останало.

3.13) - Забранява се расизмът, крайният национализъм, религиозни и политически пропаганди и всичко останало, което води до дискриминация и омраза.

Отново ви приканвам да прочетете правилата за писане на форума -> http://indigota.com/index.php?topic=1140.0 и да се придържате към тях. Форума е място за помагане, споделяне и разбиране - не за спорове, обиди, заплахи и налагане на лично мнение по какъвто и да е начин. Това отношение няма да бъде толерирано и ще бъде наказвано по съотвените начини!!
    Активен
    Moderator-4
    Гост
    « Отговор #36 -: Ноември 12, 2012, 23:00:31 »

Потребителят Аз съм е с БАН за следващите 5 дни причината е системно нарушаване на следните правила дори след многократните молби от модераторския екип и съфорумците да спре!

2.4) - Уважавайте мнението на събеседниците си. Пренебрежителни постове, умишлени провокации, иронизиране и др. производни се считат за грубо нарушение над личността на събеседника.

3.2) - Лични нападки чрез: злепоставяне, умишлено заяждане, обвинения, обидни думи и фрази, и накърняване достойнството на определени групи и личности са абсолютно забранени!

3.3) - Използването на нецензурни думи в темите и подписите на профилите са забранени!

3.12) - Забранява се рекламирането на дейности, организации, движения, учения, твърдения и др. производни, които твърдят че "това е единствения начин за постигане на определена цел", отричайки всичко останало.

3.13) - Забранява се расизмът, крайният национализъм, религиозни и политически пропаганди и всичко останало, което води до дискриминация и омраза.

Teмата: Различни възгледи за Христос и християнството  остава под наблюдение, ако се стигне до още спорове или нарушение на някое от правилата на форума ще бъде заключена!
    Уважавайте мнението на събеседниците си. Напомням за пореден път, че сме тук не да налагаме мнението и възгледите си, а за да споделяме и да си помагаме! Късмет на всички!
    Активен
    Moderator-4
    Гост
    « Отговор #37 -: Ноември 13, 2012, 12:57:57 »

Потребителите Fiona Slaughterhouse и Недим Мусим са с предупреждение за бан поради често нарушение на следните правила:

3.15) - Забранено е осъждането и коментирането на действия и решения на потребители от форума без тяхно позволение. Уважавайте личния избор на всеки един!

Активен
    Toddo
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Ноември 13, 2012, 17:05:53 »

Цитат
    3.15) - Забранено е осъждането и коментирането на действия и решения на потребители от форума без тяхно позволение. Уважавайте личния избор на всеки един!
    Освен това, съгласно същото правило, къде съм дала право за коментиране и осъждане на моите действия или решения, на когото и да е било, независимо дали е модератор или Далай Лама?
    Сега като го гледам това правило си мисля, че много тъпо и некоректно сте го сътворили

На Fiona Slaughterhouse е наложен 7-дневен БАН заради несъобразяване и осъждане на Условията и Правилата за писане във форума.

Напомням Ви, че при несъгласие със съдържанието или прилагането на дадено правило, то би могло да бъде обсъдено, разяснено или променено по взаимно съгласие в Предложения за подобряване и разхубавяване на форума , както и в Няпомняне за всички потребители на форума!
    Активен
    Toddo
    Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: Ноември 24, 2012, 01:28:34 »

Добавка:
    Марушке, нищо лично, ама яко си във филма

На Недим Мусин е наложен 7 дневен бан поради директно злепоставяне на събеседник след официално предупреждение.

Нарушено правило 3.2) - Лични нападки чрез: злепоставяне, умишлено заяждане, обвинения, обидни думи и фрази, и накърняване достойнството на определени групи и личности са абсолютно забранени!
    Активен
    mddimi
    Гост
    « Отговор #40 -: Ноември 25, 2012, 10:38:18 »

На Újjászületett [у:йясюлететт] е наложен 30 дневен бан поради нарушени правила:

3.5) - Не спорете, а Споделяйте! Когато не сте съгласни с написаното от някой потребител, споделете своите виждания и опит, без да се опитвате да наложите своето мнение. Налагането на мнение се счита за осъзнато манипулиране, което е строго забранено във форума!

3.14) - При наличие на злоупотреби възникнали чрез регистрация на повече от един профил ще бъде наложено наказание на всички профили на конкретния потребител.
    Активен
    mddimi
    Гост
    « Отговор #41 -: Декември 14, 2012, 21:34:48 »

Наложен е 21-дневен бан на Pelin за обиждане на религиозна основа.
    Уважавайте вярата на другите, не налагайте своите убеждения като единствено верни.

Това се отнася и до Аз съм, който е с последно предупреждение.
    Активен
    mddimi
    Гост
    « Отговор #42 -: Декември 21, 2012, 18:35:05 »

Наложен е 30-дневен бан на Власти за спамене и нецензурни публикации.
    Активен
    mddimi
    Гост
    « Отговор #43 -: Януари 17, 2013, 16:54:47 »

Наложен е постоянен бан на điđoe pé d`ÄL chë (Власти) за нарушаване на Правилника:

Цитат

3.3) - Използването на нецензурни или обидни думи в темите, подписите и имената на профилите са забранени!
    Активен
    mddimi
    Гост
    « Отговор #44 -: Януари 20, 2013, 15:57:56 »

Наложен е постоянен бан на Айзък за нецензурни публикации.
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright