Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да бъдем малко по-добри...  (Прочетена 2382 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #45 -: Октомври 01, 2010, 23:47:48 »

Така е,всички трябва да се затворят по затворите-аз повтарям същото!!!Но небето си има своите закони,които са непонятни за хората!Но ще дойде време когато ще изсечем злото от земята!

Това време ще дойде след 10-15 години!
Активен
Kery
Гост
« Отговор #46 -: Октомври 01, 2010, 23:55:47 »

Понякога най-малкото, което можем да направим е поне да не се подиграваме, да не подценяваме по външния вид, да не пречим на тези, които помагат и да не усилваме болката...

Цитат
Като се напише нещо подобно и всички ахкат и охкат, а при тези хора никой не ходи. Я се отбие някоя непретенциозна и не гнуслива бабичка, я не. Защо като толкова ги съжеляваме никой не ги поглежда? Тънат си в самота и мизерия, дори роднините бягат. Пример дядо Добри.

Разбирам ви, какво имате предвид, но вие разбрахте ли ме аз какъв пример исках да дам? Аз нямам думи просто... повечето от нас достигат до момент, в който се грижат за някого...децата са малки, родителите остаряват, понякога оставаме сами, защо го приемате като нещо ужасно за вас, а не за този, който знае, че не може и до тоалетната да иде без ваша помощ, който е напълно зависим от вас... Но, няма нищо аз разбрах за какво става на въпрос...както и да е...щом се чувствате по-добре така...
Просто тая тема съвсем не беше за да реве някой, а за да се замисли... Нека премахнем първо злобата си, после да запълним празното пространство с любов...

Гаятри, много съжалявам за детенцето, наистина няма как да не изпиташ гняв при тези реакции, гняв преливащ с съжаление към тези ледени хора...

И да, дядо Добри също е прекрасен пример за добрина и човечност, аз аз точно това исках да покажа с тая тема и да се дават все повече примери, а вместо това какво стана...

П.П. Искам да добавя, че повечето хора с пробелми за сега се справят от тук-таме, благодарение на настойчивост и бобрен дух на роднини, все някой трябва да отстоява правата им, ама се иска и обществена приемчивост, на което всъщност исках да наблегна...

Ето още по темата:
Срещу цинизма на "Великолепната шесторка" и "Байландо" - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3290031
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 00:08:20 от Kery » Активен
Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Някои способности на деца
Необичайни преживявания
delfin 2 2749 Последна<br />публикация Юли 21, 2011, 14:11:48
от Sirius_999
Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
Анкети
giti 8 4107 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
от nre
Седмата посока" от Жанет Орфану
Книги
Бунтарката 2 2501 Последна<br />публикация Декември 10, 2009, 17:46:37
от Инил
Имам един проблем!
Въпроси и отговори
Аэ съм 14 1057 Последна<br />публикация Април 02, 2010, 13:24:44
от Веселин
Светло бъдеще за България!
За България
Аэ съм 1 2247 Последна<br />публикация Октомври 02, 2010, 00:01:13
от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright