Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Форумни изцепки!  (Прочетена 597 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Септември 30, 2010, 18:16:03 »

Предлагам на админите,да направим една оригинална тема наречена "Форумни изцепки"!

Темата ще съдържа моменти от форума,когато определени хора са заслужили да бъдат вкарани в графа "Баннати",но са се разминали със строго мъмрене!

Тоест всички сериозни и несериозни скандали от създаването на форума до сега.

Всички оригинални лафове "бомби",на които сме се смели от сърце и всички други публикации,постове и теми,които никога няма да бъдат забравени заради трагикомичния си характер,нерядко срещаните безсмислени спорове(в които и аз имам участие) и още много-много исторически и легендарни моменти от основаването на фоума до ден днешен!

За цлета ми трябват админите,които трябва да прехвърлят всички подобни моменти във темата!

И последно-пожелавам ви да станете част от бъдещето семейство на изцепките!
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Септември 30, 2010, 20:42:53 »

Супер, само че има две подобни теми.
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Септември 30, 2010, 21:03:19 »

Не,тази е по-различна.Тук ще се крие цялата история на форума!
Активен
mddimi
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2010, 02:07:16 »

Предлагам на админите,да направим една оригинална тема наречена "Форумни изцепки"!

Темата ще съдържа моменти от форума,когато определени хора са заслужили да бъдат вкарани в графа "Баннати",но са се разминали със строго мъмрене!

Тоест всички сериозни и несериозни скандали от създаването на форума до сега.

Всички оригинални лафове "бомби",на които сме се смели от сърце и всички други публикации,постове и теми,които никога няма да бъдат забравени заради трагикомичния си характер,нерядко срещаните безсмислени спорове(в които и аз имам участие) и още много-много исторически и легендарни моменти от основаването на фоума до ден днешен!

За цлета ми трябват админите,които трябва да прехвърлят всички подобни моменти във темата!

Ния е съвсем права като има предвид темата за споровете:
http://indigota.com/index.php?topic=1591.0

и темата за заяжданията и спам:
http://indigota.com/index.php?topic=2109.0

Що се отнася до други интересни неща, предлагай и ще ги местим тук.

Цитат
И последно-пожелавам ви да станете част от бъдещето семейство на изцепките!

А няма ли да е по-добре да се постараем да повишим нивото на форума със смислени, съдържателни теми и да намалим повърхностните, безсмислени такива, каквито можем да намерим почти навсякъде около нас, в това число и в нашия форум?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright