Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Незнам дали да го нарека сън...  (Прочетена 1642 пъти)
Someone
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« -: Септември 29, 2010, 17:29:49 »

Здравейте, хора! Тази сутрин имах доста странно преживяване. Мислех си, че си сънувам за пореден път нещо и съзнанието ми се лута, но в един момент се появи някакъв човек, мисля че беше починал роднина, но забравих лицето му и ми каза тръгвай си, душата ти още не е за тук... О_о В същия момент всякаш някой ме изрита от съня ми и се събудих... А най-странното беше, че телевизорът, който бях загасила когато си лягах, беше пуснат на някакъв сериял и една жена от там тъкмо казваше тръгвай си..
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #1 -: Септември 29, 2010, 18:25:38 »

ем и на 1 приател му се е случвало незнам внимавай или какво правиш нз
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Септември 29, 2010, 19:24:30 »

Someone, имал/а ли си други такива сънища, подобни на този? Като се събудиш усещаш ли някаква промяна във психическото и физическото си състояние? И ако да - каква..
Активен
Ина
Гост
« Отговор #3 -: Септември 29, 2010, 19:40:43 »

Точно такъв сън преди не съм имала.. Иначе осъзнати сънища имам честичко, но в този всякаш се бях набутала не където трябва, защото съзнанието ми се луташе. В момента преживявам и тежък житейски период и вероятно заради това просто се лутах в съня си и стигнах до там. Попринцип когато имам осъзнат сън, аз знам какво искам да направя и къде да ида, а в този не беше така. Когато се събудих се чувствах спокойно, все едно ми е паднал товар от душата, но когато видях включения телевизор и чух какво каза, леко се изплаших  Згреших
Активен
Someone
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #4 -: Септември 29, 2010, 19:45:35 »

Точно такъв сън преди не съм имала.. Иначе осъзнати сънища имам честичко, но в този всякаш се бях набутала не където трябва, защото съзнанието ми се луташе. В момента преживявам и тежък житейски период и вероятно заради това просто се лутах в съня си и стигнах до там. Попринцип когато имам осъзнат сън, аз знам какво искам да направя и къде да ида, а в този не беше така. Когато се събудих се чувствах спокойно, все едно ми е паднал товар от душата, но когато видях включения телевизор и чух какво каза, леко се изплаших  Згреших
Ох, забравих да си влеза в профила. Усмивчица
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Дали няма да ме срещне някъде на кръстопът..... :) « 1 2 3 »
Извънземни цивилизации
Eona Lightholder 42 3085 Последна<br />публикация Октомври 06, 2010, 23:03:07
от ssacrifice
Как се разбира, дали си на прав път? « 1 2 »
Послания
elincetoo 23 2224 Последна<br />публикация Март 28, 2011, 13:43:45
от Чиста енергия
Дали да се въведе нова социална опция във форума?
Анкети
Kissing You Good Night 4 1050 Последна<br />публикация Юли 12, 2011, 18:44:38
от Турист
Дали, ами, ако? « 1 2 3 4 5 »
Обща тематика
WeRMany 65 1495 Последна<br />публикация Ноември 06, 2012, 00:27:07
от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright