Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Толтекска книга на мъдростта  (Прочетена 4344 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « -: Юни 24, 2009, 00:20:49 »

Преди хиляди години толтеките били известни из цяло Южно Мексико като “жени и мъже на познанието". Ан¬трополозите говорят за тях като за нация или раса, но всъщност това било общност от учени и творци, изучаващи и съхраняващи познанието и духовните практики на древните. Събирали се като учители (нагуали) и ученици в Теотихуакан, древния град на пирамидите край Мексико Сити, известен като мястото, където „Човекьт става Бог".
    В течение на векове нагуалите били принудени да крият древната мъдрост и да поддържат съществуването й в тайна. Европейското нашествие и честите злоупотреби с личната сила от страна на някои учени¬ци довели до необходимостта знанието да се крие от неподготвените да го използват мъдро или от онези, които биха могли преднамерено да злоупотребят с него за лична изгода.
    За щастие, езотеричното толтекско познание се запазило и се предавало от поколение на поколение от различни родове нагуали. Макар и да останали в тайна в продължение на стотици години, древните пророчес¬тва предсказали настъпването на ера, когато древната мъдрост трябва да бъде върната на хората. Сега дон Мигел Руис, нагуал от рода на Рицаря на Орела, е насочен да сподели с нас могъщите учения на толтеките.

-- МОЖЕ ДА ИЗТЕГЛИТЕ ОТ ТУК. --

* Толтекска книга на мъдростта.doc (371 KB - свалено 1472 пъти.)
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Корените на мъдростта - Хун Дзъчън
    Книги
    Странник 10 1791 Последна<br />публикация Септември 01, 2013, 16:47:33
    от еос
    Книга за сектите- Николай Ангелов
    Книги
    Еlsha 2 881 Последна<br />публикация Юли 12, 2011, 12:47:39
    от Странник
    Риби – мъдростта на страстта и емоцията « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    вожда 18 1403 Последна<br />публикация Септември 03, 2013, 17:22:13
    от вожда
    Мъдростта
    Обща тематика
    elinikar 5 606 Последна<br />публикация Ноември 04, 2013, 21:39:57
    от Ich
    Книга на Богомилите
    Духовни учения
    Житара 14 1702 Последна<br />публикация Януари 22, 2017, 18:18:49
    от Житара

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright