Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Chronos / Кронос  (Прочетена 672 пъти)
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « -: Септември 26, 2010, 01:52:02 »

Линк: http://zamunda.net/details.php?id=101806&comments=1#startcomments

РЕЖИСЬОР: Ron Fricke

ЖАНР: Документален/Импресия

ВРЕМЕТРАЕНЕ: 41:33

ЕЗИК: Само звук и музика

ГОДИНА: 1985

ДЪРЖАВА: САЩ

РЕЗЮМЕ:
    Невероятно Визуално-Музикално пътешествие през времето, пространството и земята.

Използвани са кадри от следните места:

Stonehenge, Four Corners USA, Grand Canyon, New York City, Qumram Israel (Source of the Dead Sea Scrolls),
    Pyramids at Gizah, Sphinx, Temple of Nefertari (Abu Simbel), Temple of Rameses II (Abu Simbel),
    Temple of Karnak (Luxor), The Rameseum (Luxor), Temple at Habu (Luxor), Greek Sculpture (Louvre, Paris),
    Winged Victory (Louvre, Paris), Acropolis at Athens, Pompeii, Rome, Mont-St.-Michel (France), Rheims Cathedral (France),
    Notre-Dame (France), Toledo Cathedral (Spain), Vatican, Wardour Castle (Salisbury, England), Nunney Castle (England),
    "Prisoner" sculpture by Michaelangelo, Paris, Versailles, Galeria (Milan), La Scala (Milan), Old City (Jerusalem),
    Gare St. (Lazare, Paris), Renault Factory (Paris), Paris Metro, Grand Central Station (NYC), Bonaventure Hotel (LA),
    Beverly Centre (LA), Crystal Cathedral (Anaheim), Egypt, Greece, Florence, Monument Valley (Utah), Segovia Castle (Spain),
    Hall of Mirrors (Versailles), Maison La Fitte Chateau (France), Sainte Chappelle (Paris), Lion's Gate (Vatican),
    Normandy Beaches (France), Ellis Island (NYC), Rockefeller Center (NYC), Los Angeles, Venice, Paris.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright