Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Човек в стомаха на динозавър  (Прочетена 1050 пъти)
Evolution
Гост
« -: Септември 25, 2010, 11:16:08 »

Една от последните находки свързани с пристигането на извънземни на Земята в древността е намерена през май 2000 година.

Точно тогава английски палеонтолози, които изследват останки от динозаври край Девоншир правят сензационно откритие. Като изчиствали многовековните слоеве от добре запазилия се скелет на хищен тиранозавър, учените намират в стомаха му малък човешки скелет. Теоретически това е невъзможно, за- щото възрастта на геоложкия пласт, където е открит тиранозавъра, е на възраст 70 милиона години, а първите родители на човека, според официалната теория на еволюцията, са се появили на Земята само преди един милион години.

Кой тогава се е оказал в стомаха на динозавъра?

Ръстът на хуманоида е малко повече от метър. Той е с малки ръце и необичайно голяма глава. Край левия му крайник са намерени няколко обгорени части от някакъв предмет изработен от материал приличащ на днешните полимери. Учените предполагат, че това вероятно е инструмент за изследване или оръжие. След внимателен оглед на скелета на динозавъра изследователите се спират на последната хипотеза.

По време на понататъшните изследвания става ясно, че в дебелия череп на тиранозавъра има няколко идеално кръгли дупки, които сега могат да бъдат направени само с помощта на мощен лазер. Както изглежда гущерът е изял хуманоида след като вече е бил смъртоносно ранен или пък е бил убит в последствие от други хуманоиди.
Така или иначе един от космическите пришълци си е намерил доста необикновен гроб.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Лечение на Газове в стомаха
Изцеление от природата
Админ 1 9779 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:14:59
от Administrator
Катар на стомаха и възпаление
Изцеление от природата
Админ 0 3226 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 20:47:01
от Админ
Лечение на Киселини в стомаха
Изцеление от природата
Админ 1 15920 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:19:17
от Administrator
Лечение на Спазми в стомаха
Изцеление от природата
Админ 1 4504 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 14:15:32
от Administrator
Болки в стомаха и стомашни колики
Изцеление от природата
Админ 2 17876 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:08:53
от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright