Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Случайно открити мистерии в Google Earth  (Прочетена 1857 пъти)
Evolution
Гост
« -: Септември 25, 2010, 11:15:43 »

Сигурно трябва да инвестираш милиони в скъпоструваща експедиция, за да направиш в днешно време ново географско откритие. Останалите малко на брой бели петна по картата на света обаче могат да бъдат попълвани от всеки. За тази цел са нужни само няколко неща: хъс, упоритост, наблюдателен поглед и зареден с Google Earth компютър. Доказателство за това е класацията на сп. Time за най-мистериозните географски открития, направени с Google Earth.

В топ 10 влизат:

1. Изчезналата Атлантида

Останките от мистериозния материк бяха засечени от вкараната в Google Earth космическа снимка на западното крайбрежие на Африка. На нея ясно се различават основите от стари улици и градежи. Според някои експерти "уличната мрежа" с размерите на Уелс са всъщност направени от мощни корабни сонари, с които районът е бил проучван.  Координатите на обекта са: 31 15'15.53N 24 15'30.53W.

2. Кръг в житен блок

Той също е открит с Google Earth в голям блок с посеви, разположен на територията на американския щат Орегон. Приписваното на извънземни мистериозно творение е с площ от над 1,3 декара. И за неговия произход съществува едно повече от прозаично обяснение. Кръгът е дело на студенти от щатския университет на Орегон. С него те отбелязват 50-милионния потребител на операционната програма Linux. Координатите на обекта са: 45 07'25.39"N 123 06'49W.

3. Площадка за кацане на НЛО

Подобни мистериозни обекти са открити на няколко строго охранявани военно-въздушни бази в САЩ и Англия. Изображението на снимката е от британската база в Норуич. Преобладаващо е мнението, че странните знаци служат за ориентир при кацането на НЛО. Доста силна е и хипотезата, че изображението служи за калиброване на оптиката на шпионските сателити. Военните отказват да дават каквито и да било обяснения. Координатите на обекта са: 52 28' 54.21"N, 0 31' 14.26".

4. Ликът на Опра

Той се появява през 2004 г. на една нива в американския щат Аризона. Гигантското изображение на Опра Унфри е направено от стъпкани по същата технология класове, с каквито са оформени и мистериозните "извънземни" кръгове. Според една от хипотезите ликът на Опра е направен от фермер, който е горещ неин почитател. Координатите на обекта са: 33 13'37.32" N 111 35'55.00"W.

5. Секретна свастика

Когато адмиралите от Пентагона поръчвали през 1967 г. плановете на базата за амфибии в Сан Диего, САЩ, те не са мислели, че погледнат от Космоса, комплексът от сгради ще изглежда като гигантски пречупен кръст. "Не бихме искали тази база да се свързва със символиката на свастиката", коментира говорител на военноморския флот. Според него в настоящия момент би било абсурдно да се похарчат $600 000 за маскирането на скандалните сгради. Координатите на обекта са: 32 41?57?N 117 12?55?W.

6. Потънал кораб

Боливийският кораб S.S. Jass потъва през 2003 г. край бреговете на Судан. И до ден днешен може да се различи ясно как е полегнал върху левия си борд върху рифа Уиндгейт. Координатите на обекта са: 19 38'45.99"N 37 17'42.17E.

7. Човешко лице

Този оформен като човешко лице природен феномен се намира в една пустинна област в Алберта, Канада. Според геолозите "лицето" е оформено от дъждовни порои, които са се врязвали в местната глинеста почва. Координатите на обекта са: 50 00'37.76" N 110 07'00.86"W.

8. Кърваво езеро

Обагреното в ален цвят езеро е засечено през 2007 г. от Космоса в иракския град Садр. Местните власти не дават никакво обяснение за кървавия феномен. Една от хипотезите свързва специфичното обагряне с микроорганизмите от фекалните води.  Координатите на обекта са: 33 23'46.08" N 44 29'17.03"E.

9. Самолетно гробище

То впечатлява най-вече с внушителните си размери и завладяващата гледка. Гигантската самолетна стоянка е разположена на територията на военновъздушната база край американския град Тускон. На нея се съхраняват над 4000 самолета - от стари стратегически бомбардировачи

В-52 до претърпели аварии съвременни СТЕЛТ изтребители. Координатите на обекта са: 32 08'59.96" N 110 50'09.03"W.

10. Ракета в полет

Крилатата ракета е попаднала случайно в обектива на сателита. Според някои експерти снимката е направена по време на бойно учение, проведено в щата Юта, САЩ. Тя е засечена със следните координати: 38 13'34.01"N 112 17'54.74W.

http://www.monitor.bg/article?id=226251
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #1 -: Септември 25, 2010, 15:01:19 »

Вижте какво открих в Черно море...Някой има ли идея какво е?

* Нещо в Черно море.jpg (33.19 KB, 996x702 - видяно 381 пъти.)
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Септември 25, 2010, 15:10:19 »

ха може да е някакво съоражение от газопровода .........
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
небесният ангел
Гост
« Отговор #3 -: Септември 25, 2010, 15:17:29 »

СЕНЗАЦИОННИ АФРИКАНСКИ ЧУДЕСА, НЛО – ПАЛЕОФАКТИ, ФЕНОМЕНИ, МИСТЕРИИ, ЗАГАДКИ ИЛИ НАУЧНА ИМПОТЕНТНОСТ:
http://bufonet.com/?p=516
« Последна редакция: Септември 26, 2010, 01:08:42 от Еруин » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Септември 25, 2010, 15:21:13 »

Соеня това е много странно , гледам го увеличено 800%
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Amazon
Гост
« Отговор #5 -: Септември 25, 2010, 16:10:29 »

Знам... Не мога да определя какво е...защото виж отдолу отражението синьо-лилаво
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Септември 25, 2010, 17:25:11 »

Небесен ангел,ти гледаш на Земята колко са странните мста,а погледни на марс какво е....леле,майко-мила,има цели градове останали все още!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Окото на Хорус - Училището за мистерии / El Ojo de Horus
Филми
Arcoiris 1 2339 Последна<br />публикация Януари 29, 2010, 01:15:37
от Arcoiris
The Quiet Earth / Тихата Земя
Филми
ple 0 703 Последна<br />публикация Април 24, 2012, 16:35:50
от ple
! Откритие ! Земята не се върти в кръг около Слънцето * The Earth's Motion
Обща тематика
xxxx 0 580 Последна<br />публикация Май 22, 2012, 19:07:01
от xxxx
Planet Earth is you
Видео клипове
Sita 0 865 Последна<br />публикация Октомври 04, 2013, 22:49:28
от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright