Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Факти за НЛО  (Прочетена 5137 пъти)
sianna
Неактивен Неактивен

Публикации: 62

• Град: софия
  • « Отговор #30 -: Юни 30, 2012, 07:01:52 »

The One, радвам се , че има още някой, който е видял съвсем подобно , което и аз видях. Само че, аз живея в София.  И беше 23 юли , някъде след 22,30ч. Бях на балкона си и когато погледнах към небето ,застинах от необичайната гледка. До луната имаше , на пръв поглед, като 3 огромни, ама много ярки звезди. Погледът ми магнетично се прикова в тях и чак тогава се замислих, колко е необичайно това. Гледах ги и се удивлявах на размера им - някъде, десетина звезди взети заедно. Другите звезди, в сравнение с тях, приличаха на малки светещи точици. Премина и самолет, който се открои по небосвода с бързо премигващата си светлина, а и беше пак миниатюрен в сравнение с тези три светещи тела, които имаха плавна пулсираща светлина. И ги назовавам звезди, защото не са с някаква идеална сферична форма, а със симетрични ръбове в края и наподобяват понятието ни за звезда. И като се опомних, ми хрумна дали да не взема камерата и да се опитам да ги заснема...но едва ли щеше да се получи и докато мислите ми течаха в този ред...изведнъж, така както бяха "застинали" неподвижно, едната тръгна бавно в някаква посока, след това втората и накрая и третата- и всички в различни посоки. Бавно с плавна пулсираща светлина се отдалечаваха...и постепенно изчезнаха.
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 131

« Отговор #31 -: Юни 30, 2012, 09:23:12 »

Е-е-е, имате със сигурност поне мобилфони под ръка, направете някоя снимчица или клипче, де!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #32 -: Юни 30, 2012, 12:31:41 »

Мда да снимам светещи се движещи точки в различни големини ..... а и доста често те се виждат няколко секунди и изчезват, стопяват се просто.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    sianna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 62

• Град: софия
  • « Отговор #33 -: Юни 30, 2012, 14:58:24 »

Да, искаше ми се ...след първия момент на стъписване от видяното, хукнах да търся нещо, с което да запаметя ставащото, но се усетих, че само се движа напред назад, сякаш изгубих ориентация какво искам да взема, къде се намира...дори  поисках да звънна на моя приятелка , за да и кажа да погледне веднага към луната Усмивчица...и изведнъж всичкия този хаос в главата ми бе прекъснат от една ясна мисъл "за какво ти е всичко това, докато се суетиш и ти ще го пропуснеш"...иии веднага отново изскочих на балкона и не помръднах, наблюдавайки ...докато не приключи...а, всичко много бързо се разви
    Изпитвах възторг и нещо странно-като съпричастност, ...небето сякаш се беше смалило, т.е. не се усещах като прашинка в безкрайността, а като част от Цялото...( е,това е субективно преживяване Усмивчица)
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #34 -: Юни 30, 2012, 22:04:20 »

Хора незнам какво става, но тази вечер спонтанно тръгнах да излизам на терасата и когато прекрачих прага разбрах,че ще видя пак нещо.

Вдихнах очи и видях как една звезда се движи доста бързо на дясно, проследих я докато не изчезна.
    После реших да погледам още и след малко още две такива се движеха на ляво почти се събраха и после се разделиха, изглеждаха също като на тия клипове от НАСА където са ги снимали.
    После останах още и видях още еди обект, всички бяха сякаш на голяма височина но се движеша доста бързо,този път не мигаха просто светеха като средно големи звезди.

Имам чувството,че небето е бъкано с посетители Усмивчица

Едно знам със сигурност, това не са самолети!

Вече ще приготвя апарата макар,че тези от тази вечер би било почти невъзможно да ги снимам.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: Юни 30, 2012, 23:05:18 »

След предният пост видях още 4.
    Да ви кажа чесно незнам какво да мисля,май най-добре нищо Усмивчица
    Вижте тоя клип
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Pm7qQL6uzt4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Pm7qQL6uzt4</a>
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: Юни 30, 2012, 23:13:49 »

Тези осем обекта които видях тази вечер бяха точно като този

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eGFHpU8hiAk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eGFHpU8hiAk</a>
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: Юни 30, 2012, 23:20:44 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cMtugTw3Eos" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cMtugTw3Eos</a>
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #38 -: Юни 30, 2012, 23:44:49 »

Аз ви разправям от миналото лято ,че е лудница горе , вие ми виката ,че над мен имало трафик хихихихихихиххиих Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Престолски
    Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #39 -: Юли 01, 2012, 16:46:47 »

За миналото лято съм сигурен че имаше нещо. Тогава имах възможност да изследвам небето почти всяка нощ, а нещата които видях бяха поразителни.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    ella
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Мими Атова
    « Отговор #40 -: Септември 17, 2012, 18:05:36 »

Здравейте, това лято и аз имах странно преживяване, което искам да споделя с вас!  През юли тази година наблюдавах небето и забелязах необикновена светлина, някак червена , примесена със жълта.Тази светлинна топка се движеше много бързо и нямаше звук.Заснех я с телефона.После светлинната топка се раздели на две. Заснех и тях.Беше ми много интересно.Тези две нови топки постояха около минутка и отлетяха право нагоре, пак без никакъв звук.Помислих си че лудвам и не може да е НЛО. Но как тогава ги имам на снимки или пък какво друго може да е....

* Снимка0914.jpg (439.63 KB, 1944x2592 - видяно 211 пъти.)

* Снимка0915.jpg (614.57 KB, 1944x2592 - видяно 208 пъти.)
    Активен

Човек е толкова голям , колкото са големи мечтите му!
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #41 -: Септември 17, 2012, 18:19:23 »

Цитат от форума XNET където има и много други свидетелства на очевидци.

Цитат
    Неотдавна някой в темата беше заснел видеоклипче, което аз пуснах в Ютюб. Вижте какъв коментар има под видеоклипа. http://www.youtube.com/watch?v=brKq5T2pQCc&feature=plcp
    "Такова подобно "чудо" може да се види през ден два в часовете между 21:30 и 23:30... Странно е защото посоката му всеки ден е една и съща - от югозапад на североизток. Не е самолет 100% - светлината е бяла и изведнъж изчезва, преди да се "всмукне нагоре" светлината се променя. "
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: Септември 18, 2012, 19:05:35 »

А защо "моето галактическо семейство" не се появи пред всички на Олиампиадата 2012, както бяха обещали?
    Активен
    SOL
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 60

• Град: Тера
  • « Отговор #43 -: Януари 02, 2013, 10:43:23 »

НЛО или Китайски фенери на връх нова година?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RV6zP9eGl2Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RV6zP9eGl2Y</a>
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #44 -: Януари 02, 2013, 15:12:12 »

Китайски фенери
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    НЛО « 1 2 3 4 »
    Извънземни цивилизации
    Administrator 55 7428 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 14:23:08
    от johny
    Разтърсващи факти за торнадото
    Обща тематика
    Аэ съм 0 926 Последна<br />публикация Май 05, 2010, 17:29:19
    от Аэ съм
    Списък от най-щурите правила и факти от живота
    Любопитни факти
    pufi 3 2501 Последна<br />публикация Юли 25, 2012, 10:36:08
    от Щуродино
    НЛО Лондон 29.06.11
    Видео клипове
    The One 5 977 Последна<br />публикация Юли 02, 2011, 11:23:09
    от dariomag327
    НЛО
    Необичайни преживявания
    {-^-} 3 964 Последна<br />публикация Октомври 11, 2012, 10:37:58
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright