Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Факти за НЛО  (Прочетена 4880 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #15 -: Февруари 28, 2012, 13:54:38 »

Orion, много съм съгласен с теб.

Ariam, по моя въпрос и аз си имам мнение, но реален отговор, който да е 100% така да се каже, е невъзможно на този етап да се даде. Усмивчица Имам предвид от хора като теб и мен.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #16 -: Февруари 28, 2012, 13:57:00 »

O! Не се тревожи така или иначе отговора ще се покаже все някога Усмивчица
А кой мислиш, че може да даде отговор , който не е като теб и мен  Згреших
Активен
Diamond
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #17 -: Март 01, 2012, 16:35:16 »

Прави ми впечатление, че за 1 седмици 2 пъти пускат денят на независимостта по Бтв нещо си, както и вървят реклами, че от скоро ще дават всеки ден на досиетата Х. Със сигурност има нещо в цялата работа. Не знам, дали и на вас ви е направило впечатление, но някак си от близо седмица насам, усещам някакво страхотно чуство на свобода и лекота. Ежедневието ми е едно изпълнено с лекота и спокойствие... Малко ми е трудно да го дефинирам. Само по себе си ежеднението не ми се е променило грам, а то е много натоварено и изпълнено със стрес, поради много фактори, но както казах от седмица на насам, имам чуството, че се е случило нещо много мащабно на енергийно ниво. Сякаш всичко се е променило? Другия вариант е аз самия да съм започнал да възприемам нещата по друг начин. От години се интересувам от темите във форума на глобално ниво, не съм спрял да четя книги и да гледам тематични филми. Може нещо в мен да се е променило, не знам, но със сигурност има нещо.

Честита Баба Марта на всички.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #18 -: Май 17, 2012, 12:09:46 »

Намерих едно много интересно клипче, препоръчвам ви да го изгледате цялото.Има неща които не са за деца.
http://tube.7s-b.com/video/vJez7m6FjwQ/ИТАЛИАНКА-АБОРТИРА-ОТ-ИЗВЪНЗЕМНИ.html
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Май 17, 2012, 14:23:02 »

Тая гадост я гледах отдавна веднъж посреднощ ужас. Обаче мога да постна и друга гадост, примерно как ХОРАТА ,вадят агънца от утробата на овцата за да правят модерните бутуши - Uggs. Или как се хранят пиленца със смлени пиленца . Онез си спасяват расата, ние се спасяваме уж от глад и студ. Явно сме си един дол дренки , въпросът е - да бъдем ли като Сивчовците или да се осаферваме на време.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #20 -: Май 21, 2012, 14:43:29 »

http://vbox7.com/user:n30n?p=allvideos

http://vbox7.com/byuser:ozika?&page=4

Специално за всички търсачи.
Активен
ThatWoman
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

• Град: София
  • « Отговор #21 -: Юни 27, 2012, 18:08:28 »

От доста време се знае,че американското правителство разполага с летателни апарати,наподобяващи летящи чинии...и докато наивните американци се хващат за главите и се молят извънземните да не ги отвлекат,за пилотите на тези машини,това е просто един нормален работен ден...не казвам ,че не съществува извънземен живот...просто не вярвам на всичко,което се пише и говори по медиите
    Активен
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #22 -: Юни 27, 2012, 18:56:53 »

Говорим си за извънземни, днес четох това:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2093279/Shipwreck-hunters-mysterious-UFO-like-object-the-Baltic-Sea.html

Извинявам се, че линка е на английски. Извънземни е една от теориите за това нещо.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #23 -: Юни 28, 2012, 22:18:18 »

Здравейте преди 2 дни видях за пореден път НЛО което летеше много близо над мен и това вече се случва за 4-ти път.
    Изглежда като голям огнен диск който се носи лежерно и постепенно се стопява в далечината.
    Държа да отбележа,че до нас има летище и на ден кацат безброй различни летателни апарати, които вече мога да разпозная от всякакво растояние и ъгъл и без значение по кое време е на денонощието.

Не мислих да отварям темата,но точно преди 1 час докато карах колата пред нас се появиха около 4 или 5 такива дискове понеже карах и имаше сгради реших да отбия като умишлено преближих с колата и спрях за да наблюдаваме с жена ми.

Дисковете този път бяха по-близо от всякога и летяха много бавно, като на парад всякаш демонстрираха присъствието си.
    Постепенно някой от тях се стопиха,а други приближиха още повече, интересното е,че не ги губиш от поглед, като другите летателни апарати, самата им светлина изглежда силна, плавно пулсираща и сякаш жива(естествена като огън).
    Изживяването беше доста продължително и двамата с жената знаехме,че това не са познати летателни апарати.

Тя вече няколко пъти сънува,че идват и то без да сме говорили на тази тема,а сънищата и са изключително реалистични,но в тях няма такива обекти като тези които наблудаваме.

Като заключение ще кажа само "Ще поживеем и ще видим"!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Юни 29, 2012, 18:43:43 »

Извинявам се за въпроса, ако не ти се отговаря. Но къде живееш ти?

Интересно ми е в кой район на България наблюдаваш тези неща. Или не е в България.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Юни 29, 2012, 20:08:51 »

Извинявам се за въпроса, ако не ти се отговаря. Но къде живееш ти?

Интересно ми е в кой район на България наблюдаваш тези неща. Или не е в България.
    Кипър, гр. Ларнака
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

loop
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Юни 29, 2012, 21:07:22 »

Хм... интересно.

Аз знам, че в Мексико са много концентрирани, но за там не занех.

Каквото ново решиш да споделиш, на мен ще ми е много интересно да чета.
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #27 -: Юни 29, 2012, 21:47:00 »

Здравейте.
    Аз се докопах до още един факт.Тези НЛО които са с форма на капка са земни.Даже имаме и черква със името свети седмочисленици.А тези другите са изкуствени/технологии.Та при положение че едните го могат а другите използват технологии,какво ще се случи??? НАСА не продумва нищо за разликата,защо???
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Юни 29, 2012, 23:57:14 »

Тази вечер пак видях първо беше един обект,но беше по високо от обикновенно нещо като голяма звезда приличаше на вчерашните само където беше по-високо.
    Придвижи се на ляво и после изчезна като просто спря да свети,а не че се изгуби в далечината.
    Малко след това видях нещо подобно,но светкаше много силно и рязко, направи ми силно впечатление,че след като се отдалечи изключително много премигваше все така силно все едно растоянието не оказваше почти никакво значение на силата на светлината.

Почти през цялото време беше бъкано със самолети които рязко се разграничаваха от тези обекти,дори когато правят завои и застават с фара срещу мен се създава нещо като бледа излюзия,но ясно си личи,че това е самолет ако си го наблюдавал често.

Неотдавна ми се случи да видя през деня беше металикъв цвят и имаше формата на сфера,интересното е,че бе над мен също като преди няколко дни и аз рязко си вдигнах главата на горе без да има никаква причина.

Имам чувството,че започнах да свиквам с това. Усмивчица

Да ви кажа честно въпреки,че леко се вълнувам дълбоко в мен усещам,че това вълнение не е добър показател.
    Всякаш ми показва колко съм още отделен от центъра си.
    Усещам,че щом нещо от вън ми влияе и предизвиква в мен спонтанно състояние означава,че още чакам нещо от вън да се случи и още не съм поел пълната отговорност и себеконтрол над себе си.Още не съм изградил умението да избирам преживяването си, и то е продукт на "външни" събития които са пълна илюзия(минало стрито на прах и поръсено в този момент).
    Хубавото е,че поне се самонаблюдавам.

Имам чувството,че се наблюдавам как плувам в океана на собствената си илюзия заспал на руля и се събуждам от силна светкавица която осветява бурята в която се намирам.
    Шока е голям,но нямам друг избор освен да поема пълен напред.Сега чакам гръмотевицата!:)УсмивчицаУсмивчица

Знам със сигурност,че каквото и да стане който и да дойде ако ще и с най-големият кораб на вселената никой не е в състояние да изкорени вътрешните ми противоречия,страхове,съмнения,тревоги и един куп още илюзии които съм създал за себе си.Това мога да направя само аз!
    Нито пък ще може да ме научи да обичам истиснки и безусловно.

Моля се ако въобще някой дойде да съм си припомнил до тогава на последното,та да няма значение кой е и как изглежда Усмивчица
    В противен случай ще срещна купищата илюзии които не съм имал смелостта да видя, също както когато джепчията вижда само джобовете на светецът.

Спирам се,че май отплеснах темата яко!
    Ако продължавам така мога да ви разкажа и за процентното съдържание вода в  краставиците

Последно имам призив към нашите звездни братя и сестри:
    Моля ви се не идвайте още, не и преди да сме се спасили от себе си!

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Юни 30, 2012, 01:13:27 »

И аз им свикнах вече , ама не се притеснявай за идването те помагат. След поредното идване преди десетина дни и вдигане на главата за да ги видя , се сдобих с енергийни сребърни голееееми крила , които помагнаха вече 2 пъти за прочистване на пространството. Просто някак стават по-видими сега , не съм сигурна ,че всеки до мен ще ги види също и може и да ми се смее , но са си бая реални и до самолетите си светят. Аз в България видях пез деня в планината , беше пурообразно и бяло. Знам и съм писла ,че са няколко вида защото може да се влиза в контакт с тях , миналото лято имаше доста неприятнички , но ги поразчистиха, като съм виждала и краш когхато се чистеха. Това беше предимството че пушех навън и зяпах небето сега не излизам да зяпам , за туй и повечето хора не виждат Тъжен , пък и рядко има ясно небе в големите градове.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    НЛО « 1 2 3 4 »
    Извънземни цивилизации
    Administrator 55 7113 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 14:23:08
    от johny
    Разтърсващи факти за торнадото
    Обща тематика
    Аэ съм 0 854 Последна<br />публикация Май 05, 2010, 17:29:19
    от Аэ съм
    Списък от най-щурите правила и факти от живота
    Любопитни факти
    pufi 3 2396 Последна<br />публикация Юли 25, 2012, 10:36:08
    от Щуродино
    НЛО Лондон 29.06.11
    Видео клипове
    The One 5 903 Последна<br />публикация Юли 02, 2011, 11:23:09
    от dariomag327
    НЛО
    Необичайни преживявания
    {-^-} 3 871 Последна<br />публикация Октомври 11, 2012, 10:37:58
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright