Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Факти за НЛО  (Прочетена 4694 пъти)
Evolution
Гост
« -: Септември 25, 2010, 11:09:15 »

През 1947 г. на 24 юни летецът Кен Арнолд се среща с група летящи обекти около Маунт Рейниър в щата Уошингтън. При опита си да опише маневрите на деветте дискообразни предмета, които е видял Арнолд казва, “... те се движеха като хвърлена във водата плоска чиния, която подскача по повърхността й...”. Неговото описание води до възникването на термина “летяща чиния”.

На 23 юли 1948 година в 2.45 часа след полунощ, при безоблачно небе и ясна луна  Чайлс забелязва, че към самолета му лети предмет, подобен на снаряд.  Пилотът прави рязък ляв завой и НЛО минава край самолета на разстояние около 200 метра. В този момент пилотът вижда, че предметът има форма на пура, метален на вид, без крила, но с нещо като “люкове” , от които излиза странна светлина.

През 1952 година са се случили доста забележителни моменти с НЛО. На първо място измежду всички обаче следва да се спомене случая през нощта на 20 юли, когато седем НЛО навлизат в неприкосновеното въздушно пространство над Белия дом и Капитолия във Вашингтон, Колумбия. Обектите са засечени от радарите на три различни самолетни писти и са наблюдавани от земята по време на причудливите им маневри. Към един от тях изпращат прихващач. Бойния самолет приближава към светещия обект и в същия миг НЛО рязко набира скорост и изчезва.

На 13 август 1975 година сержантът от американските военновъздушни сили Чарлз Муди напуска своето жилище в 0,30 часа, за да отиде в пустинята, където да наблюдава дъжд от метеори. Но Муди напразно чака зад кормилото на колата. Вместо дъжд от “падащи звезди” изведнъж от небето се спуска обект с формата на шайба на около 100 метра от него).

Учуден Муди разглежда необикновеното летящо тяло, което няма и най-малка прилика с известните типове самолети, които той добре познава от своята дългогодишна служба в страната и чужбина. Обектът пред него има диаметър около 18 метра, висок е около 7 метра и е частично осветен. След като достига височина от 5-7 метра над земята, изведнъж започва да се клати, стабилизира положението си и бавно се плъзга към колата на сержанта. Муди, бързо вдига стъклата на отворените прозорци и  се опитва да запали, но не успява. Той губи съзнание. Когато идва отново на себе си, успява да види чудноватия обект как се отдалечава и изчезва в небето.

През 1980 година  френското списание “Ла решер” публикува документ от бивш американски войник, член на екипажа, открил разбития извънземен кораб в покрайнините на село Азтец в Мексико. Той прилага и показанията на двама войскови лекари, които непосредствено след катастрофата, участвали в аутопсията на намереното същество. То било високо 90 см, главата представлявала 1/5 от цялото му тяло Потвърдена била липсата на гласни струни, език, зъби, черен дроб, бъбреци, панкреас и полови органи. Вместо кръв имало жълто-зеленикава течност, която при съприкосновение с въздуха се изпарявала, без да оставя следа. Интересното е, че подобен случай е регистриран и през 1947 година.

През 2001 г. в Родопите 38-годишен пловдивчанин откри череп с абсолютно неизвестна до сега форма. Васко Стамов – екстрасенс и биоенерготерапефт твърди, че този череп излъчва страшно силна енергия. “За мен и за всички които са го държали, това е извънземна форма на живот” – казва Стамов.
Активен
Konstantin
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #1 -: Декември 06, 2010, 03:08:54 »

Цитат
През 1947 г. на 24 юни летецът Кен Арнолд се среща с група летящи обекти около Маунт Рейниър в щата Уошингтън. При опита си да опише маневрите на деветте дискообразни предмета, които е видял Арнолд казва, “... те се движеха като хвърлена във водата плоска чиния, която подскача по повърхността й...”. Неговото описание води до възникването на термина “летяща чиния”.

Кенет Арнолд не е забелязал летяща чиния, а нациският прототип Хортен

Това е бащата на бъдещия Стелт Б2  Плезещ се
Активен
Konstantin
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #2 -: Декември 06, 2010, 03:15:40 »

Цитат
На 23 юли 1948 година в 2.45 часа след полунощ, при безоблачно небе и ясна луна  Чайлс забелязва, че към самолета му лети предмет, подобен на снаряд.  Пилотът прави рязък ляв завой и НЛО минава край самолета на разстояние около 200 метра. В този момент пилотът вижда, че предметът има форма на пура, метален на вид, без крила, но с нещо като “люкове” , от които излиза странна светлина.

Това, което вижда е нацисткият антигравитационен проект "Андромеда"

Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #3 -: Декември 12, 2010, 23:50:27 »

Специален поздрав за Коцето  Ухилен тук едвали са нацистки кораби или балони оцветени с ЛЕД осветление.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KsFJ-CD1sPw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KsFJ-CD1sPw</a>
Макар че всичко е възможно може и коледни лапички да са Усмивчица
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #4 -: Декември 13, 2010, 13:56:12 »

Е аз виждам прелитащи птици огрооомно ято Аплодисменти Усмивчица Даже и крилете им се виждат!
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Декември 13, 2010, 15:35:04 »

Цитат
На 23 юли 1948 година в 2.45 часа след полунощ, при безоблачно небе и ясна луна  Чайлс забелязва, че към самолета му лети предмет, подобен на снаряд.  Пилотът прави рязък ляв завой и НЛО минава край самолета на разстояние около 200 метра. В този момент пилотът вижда, че предметът има форма на пура, метален на вид, без крила, но с нещо като “люкове” , от които излиза странна светлина.

Това, което вижда е нацисткият антигравитационен проект "Андромеда"

Оправи ми настроението! Ухилен

Междудругото,доколкото знам,обществата занимаващи се с енергията на Черното слънце-Туле(родоначалника на НСДАР) и Врил са се занимавали с такива опити,но Хитлер забранява тайните общества през 1941 година...След това те му подготвят преврат,но не успешен...Значи не нацистите са правили такива опити,а тайните обшества...това обяснява защо благодарение на тези технологии Хитлер не е спечелил войната! Усмивчица
Активен
Дом
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« Отговор #6 -: Февруари 15, 2011, 15:20:41 »

Тия дни попаднах на много интересни документални научно-популярни филми, излъчени от сериозния ТВ канал Planete и пуснати във Гугъл Видео. Всички факти, доказателства и свидетелства на очевидци, вкл. снимков и видео материал, доказващи присъствието на извънземни на Земята от избухването на атомните бомби в Хирошима и Нагасаки до днес.
1. Тайните на вселената - Извънземните са реалност
2. Тайните на Вселената - Какво крият правителствата
За съжаление филмите са на френски, но би трябвало да съществуват някъде и на английски.
Активен
Sobercho
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #7 -: Март 25, 2011, 20:03:38 »

Ако извънземните не искат да бъдат видени няма да ги видим...Те си мислят,че толкова напреднала цивилизация,която има "летящи чинии" може току-така да се разбие или да бъде засякана от радар...
Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
kim
Гост
« Отговор #8 -: Март 25, 2011, 21:41:33 »

Ако извънземните не искат да бъдат видени няма да ги видим...

Или ние не знаем къде и как да гледаме? ...защото никога не сме го правили, няма кой да ни научи може би... Усмивчица
"Друго" око се иска за тая работа, дето не лети като самолет.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Февруари 27, 2012, 23:24:32 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Z8etDrSEYq4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Z8etDrSEYq4</a>
Как ще коментирате това?!
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #10 -: Февруари 28, 2012, 00:04:52 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Z8etDrSEYq4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Z8etDrSEYq4</a>
Как ще коментирате това?!
Винаги съм вярвал, че други форми на живот има, при това доста на брой видове, но спирам до тук с личното си мнение. Усмивчица
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Февруари 28, 2012, 00:28:58 »

Знаеш ли подготвям тема..там ще обясня наблюденията си, но мисля, че хората са научени нарочно да не вярват в очевидното, защото е прекалено очевидно.Не говоря за теб лично.Принципно е толкова просто да отвориш очите си да видиш клипчето, което е абсурдно да е монтаж и да приемеш, че не си сам в тази НЕОБЯТНА вселена - дори звучи супер абсурдно и егоистично някой да си го мисли о0
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #12 -: Февруари 28, 2012, 00:35:27 »

Знаеш ли подготвям тема..там ще обясня наблюденията си, но мисля, че хората са научени нарочно да не вярват в очевидното, защото е прекалено очевидно.Не говоря за теб лично.Принципно е толкова просто да отвориш очите си да видиш клипчето, което е абсурдно да е монтаж и да приемеш, че не си сам в тази НЕОБЯТНА вселена - дори звучи супер абсурдно и егоистично някой да си го мисли о0
Остави клипчето, при такава безкрайна вселена, ще е загуба на пространство ако няма друг живот. Усмивчица

За мен по-интересно е до каква степен ние сме зависими и свързани с отделните видове извънземни.
пс - Този твой доклад, мислиш ли да го публикуваш и тук, да е видим за всички? Усмивчица
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Февруари 28, 2012, 00:43:06 »

Разбира се, че ще го публикувам,но не смятам да се впускам в подробности, който иска такива ще трябва да посети сайта от който черпя инфото.И тази тема смятам ще отговори на въпроса ти, но ако не ти се чака ще ти пратя линк към сайта.
Активен
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #14 -: Февруари 28, 2012, 03:22:36 »

За мен клипчето е потвърждение на плана за Новия Световен Ред и програмирането на обществото..на телевизията се нарежда какво да излъчва..това е постановка..ще видите как в 2012 ще "разберем", че има извънземни и всички религии ще се срутят.Това е целта..Особено радио предаването в края..занимавала съм се 12 години с актьорско майсторство и това НЕ е искрен човек, не изразява истинска емоция..всичко е поставено с цел, затова наблягат как изведнъж захранването било спряло и как никога, ама никога в историята на предаването не се било случвало нещо такова.ТЕ искат така да си мислим..не се връзвайте на нещо, показано от медиите..извънземни има от както свят светува, но сега нарочно ни ги "показват", защото такъв е плана..
    « Последна редакция: Февруари 28, 2012, 03:39:30 от Orion » Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    НЛО « 1 2 3 4 »
    Извънземни цивилизации
    Administrator 55 6887 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 14:23:08
    от johny
    Разтърсващи факти за торнадото
    Обща тематика
    Аэ съм 0 788 Последна<br />публикация Май 05, 2010, 17:29:19
    от Аэ съм
    Списък от най-щурите правила и факти от живота
    Любопитни факти
    pufi 3 2274 Последна<br />публикация Юли 25, 2012, 10:36:08
    от Щуродино
    НЛО Лондон 29.06.11
    Видео клипове
    The One 5 830 Последна<br />публикация Юли 02, 2011, 11:23:09
    от dariomag327
    НЛО
    Необичайни преживявания
    {-^-} 3 771 Последна<br />публикация Октомври 11, 2012, 10:37:58
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright