Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Учените: Преди 25 хиляди години на Земята е имало ядрена война  (Прочетена 1465 пъти)
Evolution
Гост
« -: Септември 25, 2010, 11:03:53 »

Това показват резултатите от съвместен научен проект на специалисти от НАСА и френски учени.

Изглежда теорията на Дарвин, според която нашите далечни предци са били маймуни, губи все повече позиции. Наскоро завърши най-големия за последните пет години съвместен изследователски проект на специалисти от НАСА и френски учени.

Подготвеният по него отчет се оказа пълен със съвсем неочаквани факти, свидетелстващи, че преди 25 хиляди години Земята е преживяла глобална ядрена война!

По цялата планета изследователите открили повече от 100 кратера, оставени от мошни взривове в древни времена. Най-дълбокият от тях се намира в Южна Африка. Именно чрез анализ на стените му, а по-точно на земните пластове в него е било изчислено времето на грандиозната катастрофа.

Учените успели да определят и силата на ядрения удар: повече от 500 хиляди тона тротилов еквивалент. За сравнение бомбандировката над Хирошима е със сила 20 хиляди тона. Представете си колко мощна е била древната атака, ако тя, както смятат учените, е променила скоросттта на въртене на Земята около оста си! В резултат на ядрените експлозии, водата от Световния океан е започнала движение и се е получил нещо като гигантски водовъртеж. Неговата сила накарала Земята да започне да се върти по-бързо.

През миналия век в градовете на маите са били открити древни календари, в които денонощието е 36 часа. Учените смятат, че такава е била продължителността на земния ден преди ядрената война. Между другото, в генетичната памет на съвременните хора още се пази тази информация. Опитите на физиолозите доказали, че ако човек е поставен в подземие и е лишен от възможността да следи времето, неговия организъм се настройва на денонощие с продължителност 36 часа.

Според специалистите свидетелства за свръхмощна ядрена катастрофа има в древните предания и епоси на много народи. Ако се премахнат метафорите от митовете на африканските пигмей за “голям огън, спускащ се от небето”, то ще се получи напълно достоверна хроника за взрив и последващата го ядрена зима. А в световно известната “Махабхарата” достатъчно подробно се разказва, как са се спасили, от ядрената война. За първи път в света хората построили под земята бомбоубежище и се спасили от унищожителния огън.

Подобни подземни галерии са открити в Алтай, Урал, Тян Шан, Сахара и в Южна Америка. Предназначението на тези катакобми става видно даже за тези, които не са специалисти.

Една от неминуемите последствия на ядрената катастрофа е мутацията на живите организми. Радиоактивния мутагенезис преправя хромозомните вериги на човека в резултат, на което радикално се променя неговия облик.

Нашите далечни предци не са успели да избегнат тази участ. Скоро след глобалния взрив човешкото общество е представлявало сбор от мутанти. Сред тях е имало хора с крила, великани (техни кости и сега се намират по време на разкопки) и джуджета, чиито преки потомци са пигмеите в Африка и народите допа и хама в Тибет. Една част от тези мутанти не успели да се адаптират към околната среда и загинали, а друга била изтребена от съперниците, нахлуващи на тяхна територия.

Учените смятат, че древните хора са имали трето око, намиращо се над носа, а в наше време генетичната памет за този орган определя нивото на интуицията на човека.

Обаче най-типичните представители на облъчването с радиация за циклопите и монголоидите – в крайна сметка именно те са били основните конкуренти в борбата за оцеляване. Монголоидите победили! Сега тяхната раса е най-разпространената от всички човешки раси на Земята. Според специалистите процеса на мутация, макар и бавно, и в момента продължава.

И така преди 25 хиляди години нашата планета се е превърнала в гигантски Чернобил и ние, съвременните хора, сме потомци на мутантите, появили се в резултат на тази катастрофа. Това показват резултатите от международното изследване, което обаче не показва кой и защо е започнал тази древна ядрена война.

Превод: Цвета Петкова
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Март 10, 2011, 18:03:00 »

ех искам да знам още :р
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #2 -: Март 10, 2011, 20:02:29 »

добре изглеждаме за мутанти  Ухилен
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Март 10, 2011, 21:26:15 »

добре изглеждаме за мутанти  Ухилен

Мда найстина Веселяк .. знаех си че има нещо такова.. сега ако се замисля ми излизат 50 теории...например.. всичките структури на Марс и нз си кво.. може да е било.. наше :Р
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #4 -: Март 11, 2011, 23:55:28 »

Ха
    Цитат
    Изглежда теорията на Дарвин, според която нашите далечни предци са били маймуни, губи все повече позиции.
    Ако господ ни е създал по негово подобие,и вземем теорията на дарвин.Тоя ,май, май а?
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Март 12, 2011, 11:13:51 »

Какво според тебе е господ?
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #6 -: Март 12, 2011, 11:47:41 »

Здравей.
    Предполагам че си млад.Знаеш ли какво е майстор.
    Един пример-Чувал съм приказки за майстор Кольо Фичето.Викнали го в едно село да им направи мост.Погледнал човека и казал(примерно)-трябват 9 волски коли камък и изредил какво му е нужно.И казал когато сте готови ме викнете.Минало малко време и го викнали.Погледнал струпания материал и попитал защо сте докарали половин волска каруца камъни в повече.И ги накарал да махнат това което не е поръчал.Направил човека моста и нищо от материала не било останало.Забрал си семейството и застанал под моста.
    Е ако знаеш за мене господ е голям майстор.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Март 12, 2011, 21:31:40 »

Еми аз лично не вярвам в "господ" и не виждам какво общо има възраста ми...
    според мен няма господ а универсална сила.. религията е пълна глупост..
    Активен
    aurora_borealis
    ღ Aurora Borealis ღ ツ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

• Serendipity

« Отговор #8 -: Март 14, 2011, 05:03:43 »

Не искам да се меся ненужно в спор, но не бъркайте Господ с религията. Да и за мен религията и библията са измислица, но пък вярвам в Господ, не знам кой е и какъв е, кога е бил тук и дали е бил, да има странно чувство за хумор, но го има. Вярвам, защото е имало моменти в които съм го усещала, колкото и странно да звучи. Не знам дали думата Господ е точната, но определено има нещо което бди над нас и ни пази, въпрос на избор е вече всеки сам в какво да вярва, но аз си мисля че има някаква сила, за мен тя е Господ. Не знам дали ше ме разберете правилно, но не спорете за години, защото в много случаи се оказва че децата знаят повече от възрастните. Всеки трябва да приема и уважава мнението и виждането на другите около него Усмивчица Надявам се че ще ме разберете правилно.
    Активен

Има някакво Слънце в мен !
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Март 14, 2011, 10:27:34 »

Това е интересно постче Усмивчица
    Активен
    aurora_borealis
    ღ Aurora Borealis ღ ツ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

• Serendipity

« Отговор #10 -: Март 17, 2011, 04:49:16 »

Активен

Има някакво Слънце в мен !
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright