Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Аурата и упражнения с нея  (Прочетена 4336 пъти)
небесният ангел
Гост
« Отговор #15 -: Януари 13, 2011, 15:44:51 »

Да Ич сега като представи по този начин думите-мислите си, съм съгласна с теб,просто преди малко ми се наби като трън в очите думичката-"трябва"
това ми звучи като например-"и сега се отпуснете и си представете-красив водопад"-в това време учителя казва-виждате ли водопада-ми не него виждам защото не искам да ми се вменява какво трябва да виждам-ми не ща да си представям красив водопад искам да си представям бурно море-разбираш ли-не искам никой да ми вменява-какво трябва и какво не трябва-аз сама(чуствам,усещам) знам за себе си какво трябва и какво не-човек трябва да има свободен избор.
Апропо аз съм то тоя чешит хорица-дето никога няма да минат по отъпканата пътека-видиш ли щото вече някой е направил път и по лесно се крачи-напротив за мен винаги по трудното за другите, е било по лесно за мен,ще мина по неутъпкания сняг там където няма път и човешки крак не е стъпвал-та дори и пътя да е по труден и дълъг,защото този път може да е като утъпкания,но може да се окаже и много по различен и вълнуващ!
Активен
Петър
Гост
« Отговор #16 -: Януари 13, 2011, 18:58:12 »

Драги "Ich" не виждам смисъл да пиша повече мнение тук,защото  се получава реакция,неразбиране и дори преиначаване на думите и не е в полза на никого.Но за твое сведение не става въпрос за учение,а за начин на живот и за жив процес,за постоянна връзка с цялото.Но докато не си го преживял не можеш да го разбереш,а особено като не искаш.Не си удовлетворен защото не си намерил това което търсиш.Но най-главното е че не знаеш какво точно търсиш.Относно "не е от полза да се обяснява на хората, че не е добре да използват своя ум, а трябва виждате ли да използват само сърцето си" отново не си разбрал думите ми.Да се отиде отвъд ума не означава да не се използва ума,а да се приучи ума да бъде в тишина готов да възприеме божествените послания.Това означава сърцето да контролира ума и тогава няма постоянно да мислим за минало или бъдеще,а ще се наслаждаваме на настящия момент и ще ни идват правилните мисли за това което правим в момента.Относно това което казваш за вярата в Бога и за Христос просто се въздържам от коментар за да не те обидя.Всеки трябва да върви по своя път,но все пак можем да бъдем отворени като учени към друг опит и мнение и ако се докаже че е вярно да го приемем.Желая твоя път да те отведе на пътя на колективното същество или цялото или вечния извор.Не е нужно да отговаряш нищо.
Активен
Paladin60
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 95

« Отговор #17 -: Февруари 28, 2011, 23:24:50 »

Всеки има своя пътека, защото и на всеки чакрите са развити до различна степен.
Различни са и кармичните ни уроци.
Но всяка пътека достига до Бог.
Единственото трябва е да повярваме истински, по своему.
И веднъж намерил в себе си вярата, човек не трябва да я предава- с мързел или за нещо друго.
Активен
Paladin60
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 95

« Отговор #18 -: Март 03, 2011, 09:07:56 »

И понеже става дума за ръцете- те няма да се отворят, без сърцето да е чисто.
Най-напред чисти духовни ръце са нужни....
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Упражнения за защита
Духовни учения
Administrator 0 2446 Последна<br />публикация Юни 23, 2009, 22:35:53
от Administrator
Упражнения за здраве
Здрав дух здраво тяло
Админ 0 2132 Последна<br />публикация Декември 10, 2009, 02:05:20
от Админ
Тай Чи (Tai Chi) – упражнения за ума и тялото
Здрав дух здраво тяло
Админ 4 7360 Последна<br />публикация Октомври 14, 2011, 18:50:57
от Житара
Аурата « 1 2 »
Духовни учения
Админ 18 4510 Последна<br />публикация Ноември 14, 2011, 12:11:21
от Apostol
Цветове на аурата « 1 2 »
Езотерика
Турист 22 5050 Последна<br />публикация Октомври 13, 2011, 14:12:07
от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright