Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Няколко любопитни факта  (Прочетена 932 пъти)
Kery
Гост
« -: Юни 25, 2010, 13:38:22 »

"Над 40% от американците вярват, че Иисус Христос ще се върне на Земята до 2050 г., пише британският в. "Дейли телеграф", като цитира резултати от анкета сред жителите на САЩ, проведена от института "Пю" и сп. "Смитсониън".

Участниците в допитването са отговаряли на широк кръг от въпроси, като борбата с рака или избора на жена за президент на САЩ.

71 на сто вярват, че до средата на този век ще се открие лек за раковите заболявания, а 89 на сто - че дотогава американците вече ще са се сдобили с първия си лидер от нежния пол.

Ето някои от резултатите при отговорите на останалите въпроси:

- 81% вярват, че компютрите ще започнат да говорят като човешките същества;

- 68% от хората под 30 години са убедени, че до средата на века ще има нова световна война;

- 53 на сто вярват, че хората ще могат да пътуват свободно из космоса;

- близо 3/4 от са убедени, че енергията в САЩ вече ще бъде доставяна от алтернативни източници, а няма да се добива от въглищата, петрола или природния газ;

- 72% очакват до средата на века светът да преживее значителна енергийна криза;

- 66 на сто смятат, че нашата планета ще стане по-топла;

- 42% са уверени, че учените ще могат да четат мислите на хората, като наблюдават чрез скенер техните мозъци;

- според 86% американците ще бъдат принудени да работят до 70-годишна възраст, преди да могат да се пенсионират;

- 63 на сто са убедени, че рано или късно банкнотите и монетите ще изчезнат."

Източник:www.vesti.bg
Активен
ЕМИЛИЯН :)
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Любовта е по силна от всичко

« Отговор #1 -: Декември 01, 2010, 23:40:49 »

http://www.ecozona.net/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%9E%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%B5-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0
Активен

Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда;съдих и ме съдиха;минах през рождение и смърт, радост и мъка, рай и ад; и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #2 -: Февруари 21, 2011, 15:24:04 »

Откриха Атлантида?         

Вашингтон, САЩ /КРОСС/ Популярният интернет сайт Google Ocean публикува снимки, на които се вижда мрежа от пресичащи се линии, разположени на 620 мили от крайбрежието на северозападна Африка, на дъното на Атлантическия океан, близо до Канарските острови. Според специалисти, това е потънал град, който е напълно възможно да се окаже, че е легендарната Атлантида. Феноменът е бил открит от инженери по авионавигация, които изследвали дъното със специални уреди. Обектът е на дълбочина около километър и формата му е почти правилен правоъгълник. А тайнствените линии, които според учените, могат да бъдат дело единствено на човешки ръце, много напомнят улици, които се пресичат. Общата площ на обекта е около 20 хиляди кв/м.Ако се направи справка със съчиненията на древногръцкият философ Платон, районът представлява едно от най- вероятните места, където може да се намира загадъчната Атлантида. Според древните източници тя е потънала под водата преди около 9500 години, след битка на атлантидите и атиняните. Учените са търсели следите на загадъчната държава навсякъде - Африка, Азия, Антарктида, Средиземно море... Една от най- разпространените версии гласи, че жителите на Атлантида са почти наши съотечественици- те са обитавали територията на съвременния остров Крим.
    Активен

zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #3 -: Март 04, 2011, 17:37:37 »

Лекарите откриха човешката душа

В Кесария се открива годишен конгрес на израелските невроимунолози, които ще представят нови изследвания на мозъчната активност и връзката  с имунната система на човешкото тяло.  В това число за пръв път ще се публикуват резултатите от изследванията на връзката между мозъчната дейност и духовността. Както разказва председателят на Съюза израелските невроимунолози и шеф на Центъра за изследване на множествена склероза в болница Адаса Еин Керем, проф. Димитриус Каросис, медиците с помощта на магнитен резонанс са намерили доказателства за наличие на душа в човешкото тяло.

Новите проучвания ясно показват че практикуването на езотерични учения и на гръцката философия, задействат „нещо“ мозъка, което той нарича „апарат на вярата“, който активира мозъчната дейност и блокира развитието на болестта, когато конвенционалната медицина е безсилна.

http://30dumi.pozicii.net/2010/04/lekarite-otkriha-tchoveshkata-dusha/
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Март 04, 2011, 17:52:11 »

Човешката душа се намира над половите органи, в Лиденовата жлеза. Мани ги тея израел кво говорят - в мозъка, епифизата е духа, а не душата.
    Активен
    Синьо мечтание
    синьо мечтание
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: BG
  • profile.php?id=1824581147
    « Отговор #5 -: Март 05, 2011, 08:48:20 »

Защо реши,че душата е над половите органи?

Според мен е в областта на сърцето. Усмивчица
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #6 -: Март 05, 2011, 13:51:42 »

малко под слунчевия сплит е
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #7 -: Март 05, 2011, 14:15:33 »

по важното в случея е ,че   " .....практикуването на езотерични учения и на гръцката философия, задействат „нещо“ мозъка, което той нарича „апарат на вярата“, който активира мозъчната дейност и блокира развитието на болестта, когато конвенционалната медицина е безсилна."
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Няколко Въпроса ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    praiseyou 29 3030 Последна<br />публикация Юли 21, 2010, 14:26:10
    от nia.boneva6
    Няколко идеи « 1 2 »
    Инициативи
    Аэ съм 26 1545 Последна<br />публикация Октомври 07, 2010, 14:43:48
    от Kery
    Няколко факта за водата
    Природосъобразно хранене
    Слънчев лъч 1 1082 Последна<br />публикация Юли 15, 2011, 03:45:33
    от НИКОЙ
    Няколко съвета за начинаещи суровоядци « 1 2 »
    Природосъобразно хранене
    Слънчев лъч 17 10022 Последна<br />публикация Януари 07, 2013, 10:56:49
    от Sunshine(sun)
    Има ли енерго лечители тука, че имам няколко въпроса?
    Здрав дух здраво тяло
    Свързан 7 1421 Последна<br />публикация Декември 27, 2012, 02:46:57
    от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright