Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Откриха 4-метрови човешки фигури край Дунав  (Прочетена 3900 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #15 -: Ноември 10, 2010, 21:14:50 »

Стар роувър,4 метрови ковчези са откривани(и сео ктриват още) и във Централна Америка. Усмивчица

Власти,според Слава Севрюкова първите хора са произлезли от метеорит...

Ако си запознат с панспермията ще знаеш.Паднал един метеорит(или астероид,още не се знам какво) и от него излезли малки бактерии,които започнали да еволюират във водна среда и впоследствие станали едноклетъчни организми.

Според леля Слава когато този метеорит,или там каквото е,паднал на Земята били изпратени различни видове(според йерархията им) ангели.Това обяснява разминаването при Блаватская и книгата Дзен(според Блаватская преди лемурииците имало ангелоподобни и призракоподобни-2 раси,а според "Дзен" били четири раси.)

Така,че Шамбала не е така "ръчно" направена! Ухилен Усмивчица

Тези безплътни същества ръководели еволюцията на бактериите(а в тези особени бактерии имало вграден план,според,който те щели да бъдат хора един ден),следва стадия на едноклетъчнитъе животни,многоклетъчните(размножавали се чрез делене) докато не се стигнало до излизане на сушата.
Скоро бъдещите хора станали малки(близо 1 метър) космати човечета,които имали примитовно социално общество и живеели по времето на динозаврите.Много видове изчезвали,само бъдещите хора оставали.Но тогавашните хора,по произход били все още животни-имали само дух.Нямали душа(или беше обратното,нямали дух,а имали душа....),а същество без душа е животно,което се води само от инстиктите си.

Оттук започва моята версия,която приляга и към теософската,и към тази на проф. Мулдашев и към тази на леля Слава.
Скоро хората от безплътната Шамбала започнали да се вселяват у бъдещите хора,което дало допълнителен подем във еволюцията.
Според митовете на ацтеките,маите,олмеките(не се знае за митовете на олмеките,предполгага се) и толтеките преди нас имало 4 свята.Първяи бил унищожен от ягуари.А ягуарите символизират планините,или по-скоро вулканите.

Вторият свят бил унищожен от магическа буря,а някои хора се превърнали в маймуни.Според друга версия,първитя свят бил от кал,а втория от хора-дървета,които станали маймуни.Общото е,че се говори за маймуни!
А следи от хомо хабилис,че и от еректус даже са откривани отпреди 100 000 млн години!!!

Горе-долу се връзва това(всички мнения и хипотези търпят промени,за да достигнат истината,не е ли така?).

След това оцелелите хора започнали подем,развитие и т.н.
Третия свят според Мезоамериканските митове бил унищожен от бог Тескатлипока,който е смъртен враг на пернатата змия КетцалкоАТЛ."АТЛ" на местен език науатл значи вода.Оттам идва и Атлантида.

Тескатлипока символизира нощното небе-Космоса,Вселената. Усмивчица

Та,така с времето духовното развитие дало началото на лемурииците и по-късните лемуро-атланти.Все от тези групи имали подгрупи откъде идват и днешните различия по цвят на кожа.

След Лемурия,дошла и Атлантида и сега сме ние!

Като по-високо духовните същества разбира се стават ангели(или нещо подобно на тях....по-правилно е да им се казва адепти-и оформят Шамбала!

По някакъв подобен начин се е случило материализирането на расите!Не може просто така-хоп и да имаме човек!

Активен
dream
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « Отговор #16 -: Ноември 10, 2010, 21:47:49 »

Хаха,дрийм,представиш ли да вземеш да срещнеш един такъв великан....
    Да чуеш кънтящ глас от един храст,който да ти каже:
    Чшшш....ей пич,,,ела да те питам нещо!

Ти да отидеш и да видиш един клекнал пъшкащ великан,който си чеше задника с думите:Имаш ли вестник? Веселяк

П.С:Извинете админи ама нещо ми е много весело.хаха

Брато аххахаха, тея ще са доста груби великани Веселяк Кога ще има следваща среща да дойда и аз да се посмееме за великаните хаха
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #17 -: Ноември 10, 2010, 22:02:26 »

Ето още за скелетите - http://13above.blogspot.com/2010/09/12-meter-human-skeleton-found-near-west.html Тука има и 12 метра Усмивчица

Хехе айде да си мериме скелетите  Ухилен
    Активен
    dream
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « Отговор #18 -: Ноември 11, 2010, 00:10:45 »

Ето още за скелетите - http://13above.blogspot.com/2010/09/12-meter-human-skeleton-found-near-west.html Тука има и 12 метра Усмивчица

Хехе айде да си мериме скелетите  Ухилен

Много добре...

п.с. Това ни е някой събрат или роднина с рабаено хаха
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #19 -: Ноември 11, 2010, 17:10:49 »

Хм,Власти,знаеш ли,че по-лесно бих приел,че имам божествен произход,отколкото,че прабабабите и дядовците ми са били маймуни!

Дарвиновата хипотеза ме обижда! да не забравяме,че тя е хипотеза от средата на 19 век с много пробойни!

Сетих и за един друг мит-за унищожението на 4-я свят.
    4-я свят се наричал Науи-Атл и бил унищожен от потоп.Мисля,че става въпрос за потопа преди 850 000....макар,че ми е малко трудно да приема датировката на Блаватская,защото тя си играе с стотици хиляди и милиони години все едно са дни....или за потопа пред 12 000 години.

Според него оцелели само двама души,мъж и жена,които намерили защита в дънера на един кипарис.
    Но понеже не изпълнили волята на Тескатлипока(Вселената) те се превърнали в кучета.И тук идва интересен въпрос!
    Имало ли е кучета в Мезоамерика по времето на ацтеките?Макар мита да произлиза от олмекската кулутра.И ако е нямало кучета-не е ли доказателство за презокенаски контакти в древността? Усмивчица

И ако е имало кучета,как са се развили успоредно в Европа и Мезоамерика?!
    А,науката я сгащихме тука! Ухилен

Има и един интересен аналог.Хората се превърнали в кучета(деградирали),защото забравили волята на Тескатлипока(на Вселената)!А Волята на Вселената-това е нейната хармоняи!
    Не е ли логично този мит да ни показва,че хората започнали да деградират и накрая подивели(тук вече дататат 850 000 пр.Хр,започва да изглежда логична,особено ако намесим и Шамбала! Усмивчица)!
    А хората подивели,защото забравили това,което им е дала Вселената,спрели да прилагат нейните закони в живота си! Усмивчица

Мита свършва с това,че Кетцалкоатл слязъл в Царството на мъртвите и пролял кръвта си върху костите на мъртвите предци,за да ги съживи и те да спясят човешката раса.

На пръв поглед тук няма аналогия.Но ето,че има!:

На Изток "Царство на Мъртвите" се нарича мястото,където хората от Шамбала,Генофонда,изпадали в сомати(аз го предпочитам думата "сомати",може самадхи или сомадхи  Усмивчица).
    Сомати е дълбока медитация,в която тялото  остава непокътнато с хиляди,че и с милиони години,а душата заживява на Онзи свят,като може да се върне в тялото си когато поиска.Обикновенно местата за сомати са дълбоки пещери,надолу в земята,скрити от погледа на хората(Царичина или гробницата на Бастет(богиня на котките в Египет) са примери от Родината).

Тези хора в сомати са представители на предишни цивилизации-атланти,лемуриици и т.н. Не е ли логично-те да са "предците"? Усмивчица

Както знаем,според теософите,именно тези "предци" излезли от сомати и спасили подивяващата човешка раса след гибелта на главната Атлантида преди 850 000 години! Усмивчица

Оттогава,до днес,непрекъснато са се строили,ремонтирали и изграждали нови и нови монументи,които(доказано е!)изграждат перфектна система с цел-опазване и изграждане на живота на планетата Земя).

Надявам се,че се разбра нещо! Усмивчица

Власти,ще отида в Тибет и ще се върна с 20 метров лемуриец...хаха...тея дето ти ми показваш са атланти,ама аз ще ти покажа как лемурииците са "кусали бобец" и са пораснали толкоз...

И понеже ти не поясни за какви скелети става въпрос"
    ще те туширам с ето този:

http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/43/Muttaburrasaurus-Dinosaur-skeleton.jpg&imgrefurl=http://www.ngm.bg/phpBB2/viewtopic.php%3Fp%3D58237%26sid%3D84d4b527a7e737939e985e552d0431b0&usg=__4LiypSiD6MOH-OplbC20w_5xK-0=&h=414&w=660&sz=93&hl=bg&start=0&zoom=1&tbnid=D6Zo27ekru1_NM:&tbnh=122&tbnw=195&prev=/images%3Fq%3D%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25B5%25D1%2582%2B%25D0%25BD%25D0%25B0%2B%25D0%25B4%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25B2%25D1%258A%25D1%2580%26um%3D1%26hl%3Dbg%26sa%3DN%26rlz%3D1C1GGGE_enBG376BG379%26biw%3D1024%26bih%3D643%26tbs%3Disch:10,115&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=339&vpy=344&dur=543&hovh=137&hovw=219&tx=176&ty=102&ei=EPnbTLiOGcmAswbC_4iGAQ&oei=EPnbTLiOGcmAswbC_4iGAQ&esq=1&page=1&ndsp=12&ved=1t:429,r:9,s:0&biw=1024&bih=643
     Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #20 -: Ноември 11, 2010, 17:18:31 »

Ти ме удари в земята с тия скелет бре Веселяк Абе какво ти пука от къде ти е произлезнала земната обвивка ? Иначе на мен най-много ми допада идеята, че е създадена от друга "раса". Според книгата за която бях писал тема " Тера - скритата история на планетата Земя" е имало(има) различни раси на Земята, включващи гущероподобни, лъвоподобни и псеглави, като дори в момента всяка такава Раса управлява по част от Земята. Например: Рептили - Сащ, псеглави - Япония и т.н... общо взето да се говори без реални доказателства е някакъв вид лутане. Важно е да се знае, че Историята и Произхода ни са нарочно скрити от нас и това което ни казват не е вярно.. всичко друго е предположения Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright