Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Откриха 4-метрови човешки фигури край Дунав  (Прочетена 3674 пъти)
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « -: Май 08, 2010, 13:39:51 »

Откриха 4-метрови човешки фигури край Дунав

Пещерняци откриха уникално тракийско светилище, което може да засенчи дори Перперикон. Сензационната новина съобщи шефът на спелеоклуб "Дервент" Евгени Коев.
     Намерихме пещера с 4-метрови човешки фигури, наоколо има и гробници, обясни той. Целият комплекс е много добре запазен и е с диаметър от няколко километра, пише "Стандарт".
    Мястото е близо до Дунав, но засега се пази в тайна, за да се избегнат иманярски набези.
     "Готов съм веднага да видя находката, макар да стана модерно сравнението с древното светилище край Кърджали", коментира професор Николай Овчаров. Според него, ако разказът на пещерняците е достоверен, България може да се е сдобила с нова световна забележителност.
     Новото светилище се състои от уникална пещера с 4-метрови човешки фигури. То е поне отпреди 20 века. Целият комплекс е много добре запазен и е с диаметър от няколко километра. В тях има и гробници. Предполагаме, че те са на богати владетели или жреци, каза Коев.
     Това не е първото откритие на клуб "Дервент". Сред най-големите постижения на Евгени Коев е една от арбанашките пещери, известна като Малката. В нея експедицията открива уникално изображение на Богородица от Средновековието. То е изрисувано върху загладени пукнатини и цепнатини на една от стените. Образът е разположен така, че между 3 и 4,30 часа следобед слънчев лъч прониква от миниатюрен отвор и го осветява.
    Активен

Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Октомври 20, 2010, 20:01:18 »

Невероятно!Чак сега разбирам това!!! Усмивчица
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #2 -: Октомври 20, 2010, 22:25:31 »

Интересно ми е защо са решили да нарисуват фигури на хора с такъв ръст..хммм......
    Усмивчица
    Звучи много любопитно !
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #3 -: Октомври 20, 2010, 22:29:26 »

Аха ...моя грешка -те били от камък....
    http://www.econ.bg/news/article163799/otkriha_trakiysko_svetilishte_blizo_do_dunav
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #4 -: Октомври 20, 2010, 23:01:49 »

Информацията не е от скоро ... порових за да се сетя кога го бях срещнала като инфо - оказа се 2009 г.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Ноември 06, 2010, 01:13:10 »

Преди време(1-2 години) ми попаднаха снимки от мой приятел.Днес случайно попаднах на тях.Нямам идея дали са монтаж или не.
    Без претенции за каквото и да е като идея ви споделям снимките.Ако има професионалисти нека се произнесат дали са монтаж.

* 101427778.jpg (155.98 KB, 784x492 - видяно 262 пъти.)

* 101427779.jpg (168.02 KB, 784x575 - видяно 246 пъти.)

* 101427780.jpg (138.33 KB, 522x785 - видяно 228 пъти.)

* 101427781.jpg (220.35 KB, 784x701 - видяно 251 пъти.)

* 101427782.jpg (257.21 KB, 784x710 - видяно 252 пъти.)

* 101427783.jpg (224.71 KB, 523x784 - видяно 251 пъти.)

* 101427784.jpg (200.33 KB, 785x589 - видяно 220 пъти.)

* 101427785.jpg (206.98 KB, 784x580 - видяно 261 пъти.)
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• « Отговор #6 -: Ноември 06, 2010, 01:14:41 »

остана още една...
    Определено тези снимки не са от мястото край Дунав.

* 101427786.jpg (186.35 KB, 785x512 - видяно 244 пъти.)
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Amazon
    Гост
    « Отговор #7 -: Ноември 06, 2010, 01:23:43 »

Да, в Тайната докторина първа книга се говори за прабългарските предания,които разказват за хора излизащи от водата. Те били "3 пъти по-високи от нормалното , с много странни очи,които карали бременните да изхвбърлят плода, конете да полудяват,а хората да умират като от отрова". Въпросните същества излизали от Черно море,като има случаи и от Дунав :)Блаватская си го обяснява,като полудял Атлант,който се събужда и осъзнава,че е сам...Тези снимки са интересни...такива има открити в Канада, Южна Америка, Африка и ралзични части на Азия и Европа
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #8 -: Ноември 06, 2010, 03:31:57 »

Това си е плашещо...
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #9 -: Ноември 06, 2010, 13:39:57 »

ууу доста са угромни  Шокиран
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Ноември 06, 2010, 13:42:56 »

Супер!!!

Само че:
    Цитат
    Мястото е близо до Дунав, но засега се пази в тайна, за да се избегнат иманярски набези.
    Щом има инфо някъде в интернет, значи не е тайна
    Активен
    dream
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « Отговор #11 -: Ноември 10, 2010, 12:13:01 »

Да, страшничко е хаха
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #12 -: Ноември 10, 2010, 19:22:13 »

Хаха,дрийм,представиш ли да вземеш да срещнеш един такъв великан....
    Да чуеш кънтящ глас от един храст,който да ти каже:
    Чшшш....ей пич,,,ела да те питам нещо!

Ти да отидеш и да видиш един клекнал пъшкащ великан,който си чеше задника с думите:Имаш ли вестник? Веселяк

П.С:Извинете админи ама нещо ми е много весело.хаха
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #13 -: Ноември 10, 2010, 19:39:01 »

Странник, това не са монтажи а са наистина открити скелети. Не че разбирам от фотография, просто съм чел някакви статии за археологически разкопки съпроводени със снимки.
     Не виждам това какво ви учудва, при положение че във почти всички Ресурси (книги и т.н.) се споменава, че предните Раси са били в началото полу материални, после са станали едни доста високи хора (сигурно покрай динозаврите:) ), и така до наше време. Тук във форума има тема за книгата на Ернст Мулдашев: От кого сме произлезли? там има повече информация. Иначе според мен са носели същите душички като нас, така  че едва ли ръста ги прави страшни Плезещ се
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #14 -: Ноември 10, 2010, 20:05:17 »

В доста от тях виждам неестествена светлина идваща от източника, крива перспектива, а в последната особено. Скелета не седи естествено. Сниман е отгоре и е сложен под ъгъл в равнина, от което ясно личи монтаж на първо око. Ако се вгледам под лупа, вероятно ще видя и следи от копиране на екстериор, макар че и това може да се заличи. В една от горните пък имаше леко несъответсвие на светлината и сенките хвърлени от обекти. Занимавам се със фотошоп от зората на съществуването му и лично ви гарантирам, че всичко това може да се пресъздаде без никакъв проблем.
    В никакъв случай не отричам съществуването на гигантите - напротив. Вярвам го от приказките и легендите за великани, които просто няма от къде да долетят без да са видяни.
    Преди две години по италианска медия показаха изваждането на 4 метров ковчег от река Нил. Обявиха дата на отварянито му в същата медия, което така и не се състоя - поне пред общественоста.
    Има снимки в нета, които са навсякъде, но няма нищо в музея - как така? Усмивчица Вероятно са намирали неща, но тези за мен са спекула, като професионалист в сферата на дигиталните изкуства - за мен! Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright