Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Практика на телепатията  (Прочетена 6653 пъти)
Престолски
Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #15 -: Януари 20, 2011, 19:43:24 »

Възможно ли е някой да е тръгнал по този път несъзнателно, ако да какви препоръки може да дадете.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
иво
Гост
« Отговор #16 -: Април 30, 2011, 15:38:10 »

хора.аз от три години вече използвам осезаемо телепатията.лошото е,че не мога да я овладая защото в повечето случай има много лоши енергий т.е. хора.толкова тъпота,омраза,ограниченост и предразъдаци таят хората,че нямам думи да опиша в каква лайняна ситуация е изпаднало човечеството.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #17 -: Април 30, 2011, 17:50:51 »

хора.аз от три години вече използвам осезаемо телепатията.лошото е,че не мога да я овладая защото в повечето случай има много лоши енергий т.е. хора.толкова тъпота,омраза,ограниченост и предразъдаци таят хората,че нямам думи да опиша в каква лайняна ситуация е изпаднало човечеството.

и аз съм така. преди известно време с една приятелка си разменяхме мисли. Беше невероятно
Активен
zverkinq
Гост
« Отговор #18 -: Юни 30, 2011, 21:34:42 »

Телепатия - За да можете да използвате това умение, първо трябва да се научите да се свързвате с друго съзнание. За да направите това се концентрирайте върху човека, с който искате да се свържете. Има два основни метода за свързване, всеки от тях според различната ситуация. Първи метод: Това е метод за контактуване с някой, който е във вашето полезрение.. Добре е човека с когото искате да установите връзка да е подготвен и да очаква мисли от вас, но ако придобиете опит е възможно да се свързвате с всеки по всяко време. Като начало, визуализирайте канал, който излиза от вашия мозък и свършва, в човека на когото искате да въздействате. Щом се почуствате готови се концентрирате в думите, които искате вашия партньор да получи. При правилно изпълнение успеха е гарантиран. Втори метод: Този метод е за дистанцирана практика и за комуникация с повече от един човек наведнъж. Визуализирайте човека, с който искате да общувате, вижте как умовете ви се свързват и образуват едно съзнание. Сега можете да общувате свободно. За изпращане на послания към повече хора визуализирайте всичките умове да се свързват по едно и също време, това позволява отворена комуникация. Втория метод е за по-напреднали. Препоръчва се първия за начинаещи. С тези два метода можете да изпращате послания, ето и техника за да получавате такива: Трябва да сте се съсредоточили върху мисълта за получаване на послание и да не мислите за нищо друго. Помолете приятел да ви изпрати цифра или цвят телепатично. Обикновенно винаги е първото нещо, което ви дойде наум.

аз желая да запитам ...ако човекът с който искате да се свържете не ви познава но вие сте решени да му пратите мисъл, да го накарате да изпитва определено чувство и прочие т.е. ако човек не ви познава а вие го познавате и искате да остановите контакт как процедирате и съответно как би реагирал човекът на това. Да си представим че успеете да се свържете с него и му предадете някаква информация какво ще се случва в "неговата глава" и с неговото съзнание?
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #19 -: Юни 30, 2011, 22:20:15 »

Само трябва да вярвате в себе си.. всичко е възможно Усмивчица
    Активен
    Иркала
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

• Град: София
  • « Отговор #20 -: Юли 09, 2011, 17:46:15 »

Ииии прочетох всичко и като застанеш в онази поза какво трабва да правиш само да чувстваш енергията как минава през гръбначния стълб и т.н. Нещо друго ?
    Активен

Всеки има право на избор. Друг е въпроса дали го осъзнаваш!!!
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #21 -: Ноември 18, 2011, 08:31:36 »

и аз съм така. преди известно време с една приятелка си разменяхме мисли. Беше невероятно

И аз така...Най-добрата ми  приятелка в началото ми казваше,че може да чете мисли,обаче аз не и повярвах много.След време се случи така,че аз самият успях да улавям хорските мисли,и без да искам да им предавам свои ! В началото си мислех,че полудявам.После открих този сайт,после нещата започнаха да се изясняват.Лека полека създадох за себе си една нова идея ! Напълно преобърнах представите си и т.н.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #22 -: Март 14, 2012, 10:34:27 »

Но съм забелязал,че човекът на който искаш да прочетеш мислите трябва да е предразположен да ти ги предаде.Даже мисля,че те вървят заедно с емоциите.Стигнал съм до извода,че всяка мисъл е част от тема,а каквато тема обмисляш,такива мисли изпращаш в биополето.Може би на това се гради законът за поискването от вселената.Но все още не мога да се съсредоточа както трябва за да успея да поискам нещо и да го получа.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright