Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Убийство отпреди 447г. разследват в Италия  (Прочетена 502 пъти)
delfin
Гост
« -: Февруари 13, 2010, 23:56:28 »

УБИЙСТВО ОТПРЕДИ 447 Г. РАЗСЛЕДВАТ В ИТАЛИЯ

13.02.2010
Сицилианската полиция разследва убийството на баронеса, станало преди 447 години. Италианските служби са поискали помощта на международен екип от експерти и криминалисти. Разследването в градчето Карини, недалеч от Палермо, ще бъде съсредоточено главно в замък, където през далечната 1563-та година живота си изгубили баронеса Лаура Ланца и любовникът й Людовик Вернагал.

Повода за разследването дал кметът на града Гаетано Ла Фата, според когото преди близо 5 века справедливостта не била възтържествувала. Именно затова той е наредил ексхумация на телата на любовниците. Надяваме се чрез ДНК тестове и криминалистичен анализ да успеем да открием мотива, който е довел до това престъпление, коментират от полицията.

Бащата на баронесата Чезаре се е признал за виновен за убийството. Документите се пазят в архива на местната църква. Според легендата обаче Чезаре не е действал сам, а е имал помощник - неговия свекър.

http://www.monitor.bg/article?id=232485

Тук явно са закъсали с дела в полицията, че разбутват стари.

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Мон Блан по-нисък и тръгнал към Италия
Любопитни факти
delfin 0 398 Последна<br />публикация Ноември 10, 2009, 20:59:01
от delfin

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright