Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Загадката на Уиндърмиърския триъгълник  (Прочетена 476 пъти)
delfin
Гост
« -: Февруари 13, 2010, 23:51:27 »

13.02.2010

Жителите на английския град Уиндърмиър не могат да разгадаят загадката на Уиндърмиърския триъгълник, наречен така по подобие на Бермудския триъгълник. Автомобилите в този район отказват да се заключват или отключват, пише в. "Дейли мейл".

Според някои това се дължи на въздействието на светофарите, според други на честотите на любителски радиостанции. Местен пекар дори обвинява за случилото се

дух на име Албърт

Каквото и да е обяснението, нещо наистина предизвиква хаос с електронното заключване и отключване на колите в английския град Уиндърмиър, разположен в Езерния район. Уиндърмиърският триъгълник е разположен върху малка отсечка на една от улиците в града, близо до езерото Уиндърмиър. Стотици посетители, които този район на страната привлича с природните си красоти, установяват, че не могат да заключат колите си, а още по-лошо - не могат и да ги отворят, когато се върнат от обиколка в града. Местната община е поискала експерти да проверят дали светофарите, поставени на нова пешеходна пътека, не предизвикват странното явление, но те

са установили доказателство в тази насока.

Между някои от по-странните теории за Уиндърмиърския триъгълник е тази за духа Албърт. Собствениците на пекарницата, намираща се срещу отсечката, смятат, че духът Албърт, който обитава фурната, е авторът на белите. Пекарната се намира до погребално бюро, където преди са се правили ковчези. Вечер понякога там се виждат светлини и се чуват стъпки, твърдят те, уверени, че сред тях има дух.

http://www.monitor.bg/article?id=232484
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Бермудският триъгълник
Любопитни факти
DArkAngel 6 2009 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 16:18:50
от protoplasma
Преди повече от 500 години Бермудският триъгълник в Атлантика бил обграден от ореол на тайнственост
Любопитни факти
Аэ съм 0 659 Последна<br />публикация Юли 06, 2010, 13:08:54
от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright