Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Левитация  (Прочетена 2377 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Юни 23, 2009, 22:33:27 »

Обсъждахме използването на енергията от общото поле и насочването й към тела от мъртвата природа. Би трябвало да разгледаме и използването на тази енергия с цел да премества собственото ни тяло. Около всеки неврон съществува електро­магнитно поле. Около целия организъм също. Наблюдаваме го във високочестотни токове. Може да смятаме за напълно възможно, за задължително произволното усилие на аурата -енергийната обвивка около организма на живото и мислещо същество, решило да се огради от едни или други влияния. С усилия на волята в изключително редки случаи живото съще­ство е способно да освободи част от енергията на връзките, да я превърне в излъчване, да се загърне в мощно поле, което противостои на гравитационното, и да извърши умопомрачи­телен скок. Но скокът е толкова далече от полета, колкото скачащият гущер от птицата. Очевидно трябва да допуснем, че е възможно огромни запаси енергия от общото поле да се използват за полет.
    Активен

Спорт-Здраве
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #1 -: Юли 01, 2009, 22:30:06 »

Не мисля, че за левитация са нужни усилия или каквато и да било енергия.

Напротив, според мен е много просто.Единственото, което трябва да се направи, е да се настрои вече съществуващото електромагнитно поле(нека го наричаме по този технически начин за момента, за по-ясна представа) в определена полярност.
    Летящите чинии летят на същия принцип - те не изискват разход на енергия.Те имат постоянно ел.магнитно поле, което ги изолира от заобикалящата вселена и по този начин се създава система в системата.Затова в тях има гравитация, температура и като цяло среда, независима от външната.Посоката се определя просто от това в коя част на чинията какъв полюс на полето има - ако единия й край се привлича с околното поле, а задницата й се отблъсква от околното поле - получава се движение с посока.

Напълно логично е с левитацията да е същото - не се иска усилие или големи запаси от енергия.Изисква се просто много финно боравене със собственото био-поле - ако човек успее да му придаде характеристики на отблъсване с полето на Земята, получава се левитация.
    Колкото по-дълго човек е в състояние да поддържа това състояние на био-полето си, толкова ще продължи левитацията.И защо да не може да й се придаде посока? Въпрос на концентрация и майсторство - не на сила или енергийни запаси.

И този принцип е еднакъв в цялата езотерика.Опитностите извън тялото не искат сила...или много енергия...а просто възприятие - финна настройка на състоянието на полето, чрез съзнанието и емоцията.

Въпросът с телекинезата и пирокинезата предполагам, че стои различно, тъй като пи тях е логично съществуването на енергиен запас.Но...дали? За огън е нужна само искра, след това гори сам.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Август 07, 2010, 19:29:36 »

Да, но искрата за да дойде, трябва да знаем как... да я предизвикаме. Т.е., от началото е необходимо усилие, след това-не... Възможно е и така да е. Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #3 -: Август 07, 2010, 19:34:51 »

Да, но искрата за да дойде, трябва да знаем как... да я предизвикаме. Т.е., от началото е необходимо усилие, след това-не... Възможно е и така да е. Усмивчица

Усилие за какво?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #4 -: Август 07, 2010, 19:37:28 »

Усилие, за да се запали огъня, може би; не знам. Не мога да левитирам Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #5 -: Август 07, 2010, 19:39:34 »

Усилие, за да се запали огъня, може би; не знам. Не мога да левитирам Усмивчица

Нали каза, че си си гледала тялото отгоре?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Август 07, 2010, 19:51:10 »

Оооо, това не беше левитация... ще ми се Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #7 -: Август 07, 2010, 19:55:24 »

Оооо, това не беше левитация... ще ми се Усмивчица

А какво беше?

И каква е разликата?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Август 07, 2010, 20:02:27 »

Ами левитация не е ли с тялото... онова, освен, че не беше с тялото, беше някак като... видение, но не съвсем. Малко е сложно за описване...
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #9 -: Август 07, 2010, 20:04:50 »

Ами левитация не е ли с тялото... онова, освен, че не беше с тялото, беше някак като... видение, но не съвсем. Малко е сложно за описване...

Да, левитацията е с тялото.

Мислиш, че с него е по-добре да си пътешества човек?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Август 07, 2010, 20:06:02 »

Не, не мисля...
    Активен
    Kermenal
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #11 -: Януари 07, 2011, 22:54:29 »

Това което тя е преживяла е ОИТ , а левитацията е съвсем различно и по скучно нещо..и аз съм преживявал ОИТ невероятно усещане, надявам се някой ден да постигна "сомати".
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Януари 07, 2011, 23:18:36 »

Скучно, друг път. Няма да се обяснявам с много думи. Само ще кажа, че когато Си Сега, няма нищо скучно... дори самата скука не е скучна...

А ти левитирал ли си? За да кажеш, че е скучно? Може да си благодарен.... Не само за ОИТ и евентуалното "сомати".
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright