Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 14 февруари, или Денят на влюбените  (Прочетена 555 пъти)
delfin
Гост
« -: Февруари 10, 2010, 16:40:52 »

14 февруари, или Денят на влюбените, обикновено се понася трудно от хора, които точно в този момент нямат романтична връзка.

Решение на проблема обаче има и то е открито в Пекин, където още през ноември миналата година отвори врати супермаркетът за любов - I'm Looking For You ("Аз търся теб"), съобщава Ройтерс.

Магазинът, заработил по повод неофициалния "Ден на самотниците" в Китай, до момента е привлякъл стотици клиенти и е събрал успешно десетки двойки.

А седмица преди празника на влюбените интересът към мястото избухна с нова сила.

Клиентите оставят имената, годините, доходите и професията си заедно със снимки, наредени по рафтовете, и всеки може да разгледа информацията.

В нетрадиционния магазин има и обособено място за срещи, където желаещите могат да се усамотят.

По думите на управителката на супермаркета Гао Шан концепцията е била вдъхновена от нуждата на хората да се срещат в безопасна, приятелска и отпускаща атмосфера, както и от негативните преживявания, с които някои са се сблъскали при анонимни срещи, организирани онлайн.
Активен
AIA
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #1 -: Февруари 10, 2010, 18:51:11 »

Оуао, Делфи много хитра идея,мисля че  проблема със самотата е актуален навсякъде и ако аз живеех в голям град щях да направя нещо подобно  Намигване имам доста познати които са сами, а да не говорим за удовлетвореноста която ще изпита човек когато достави щастие на другите  много е яко,не ми харесва - бюро по запознанства, някък недодялано е и като че обидно, това е съвсем различно  Слънце
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    2012 Doomsday / 2012 Денят на страшия съд (2008)
    Филми
    Administrator 0 2469 Последна<br />публикация Юни 14, 2009, 23:27:11
    от Administrator
    Според денят на раждане
    Астрология и нумерология
    A1eksandar 2 3735 Последна<br />публикация Май 01, 2010, 00:11:27
    от До

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright