Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ветеринари сложиха на строга диета бял таралеж  (Прочетена 598 пъти)
delfin
Гост
« -: Януари 09, 2010, 18:04:24 »

"Ветеринари от британска клиника в графство Бъкингамшир сложиха на строга диета бял таралеж. Бодливкото живеел в гората, но бил много дебел. Наднорменото тегло поставило под заплаха живота на Снежко. Неговата съдба споделят и други горски обитатели. Причината е, че местните хора непрекъснато хранят симпатичните животинчета с кучешка храна, която им се услажда и те нагъват без мярка всичко, което им се предлага. Така теглото на Снежко надхвърлило 2 пъти нормата и наложило спешно лечение.  Сега той се храни с нискокалорични котешки гранули. "Фитнес режимът" му налага да бяга и да плува, за да няма проблеми със сърдечносъдовата система в бъдеще. Мерките обаче засега не дават желания ефект - за два месеца таралежът е отслабнал само с 38 грама."
« Последна редакция: Септември 25, 2010, 09:18:52 от indigo » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright