Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Репетирали 6 месеца раждането на Януш  (Прочетена 514 пъти)
delfin
Гост
« -: Януари 04, 2010, 17:13:22 »

Репетирали 6 месеца раждането на Януш
Ивайло и Лаура чакат малкия да порасне, за да вдигнат сватба

Тенджера с плацента шашна Габрово. Пети ден габровско бебе живее с пъпната си връв и прикрепена към нея плацента, която родителите му разнасят в тава заедно с него из цялата къща. Януш Ноел се роди в 18 ч навръх Нова година. Раждането минало като по швейцарски часовник и това не е случайно. Майката Лаура Коутхоф (22 г.) е швейцарка, а таткото е връстникът й от Габрово Ивайло Ангелов.

Двамата млади родители планирали домашното раждане още преди половин година и оттогава започнали да се подготвят. В деня на голямото събитие напълнили семейната вана с топла вода, запалили свещички в банята за романтична обстановка, пуснали класическа музика и точно когато прозвучало "Адажио" на Томазо Албинони, детенцето проплакало, излизайки от топлата вана. По време на голямото събитие и двамата родители били вътре, като бащата помагал, акуширайки на Лаура, с която все още няма брак.

"Не сме сектанти, нито пък поддържаме някакви странни традиции. Не сме и бедни, за да не можем да отидем в болница, но решихме да посрещнем първото си дете по този начин, за да не стресираме майка му и всичко да протече по-спокойно", казал бащата Ивайло, който е напълно спокоен за здравето на детето. Веднага след раждането семейството се обадило в болницата в Габрово, откъдето преди полунощ дошъл медик, за да провери какво е състоянието на детето. Тогава лекарят констатирал, че пъпната връв не е отделена, а към нея стои все още прикрепена и плацентата, накисната в тава с морска сол. Щастливият баща обяснил, че пъпната връв ще падне сама и не са пожелали да я отрежат, защото представлява един вид линия, която не трябва да бъде прекъсвана насилствено, защото чрез нея се осъществявала духовната връзка на детето с майката. Вчера пъпната връв вече е била почти изсъхнала, коремчето на детето изглеждало добре и се очаква до ден да се отдели сама. За учудване на бащата след лекаря в новогодишната нощ при семейството дошъл и полицай. Органите на реда искали да проверят дали не е застрашен животът на детето, но се оказало, че въпреки странния ритуал детето е добре. От вчера малкият Януш вече започнал и да суче, като се справял много добре с храненето. Майка му била от дълги години вегетарианка, но това не й пречело да има достатъчно кърма и детенцето бързо наддавало от 3,2 килограма, колкото тежало при раждането си.

Нашенецът се запознал с Лаура преди две години по време на рок феста в Ловеч и оттогава двамата били неразделни. В момента Лаура е на осигуровки и ще получи майчинство, защото до момента на раждането е работела във фирмата на родителите си, която има филиал в Габрово. Те произвеждат гъбични изделия за почистване. Бащата Ивайло е познат почти на цяло Габрово като музикант. В момента той е виолист в камерния състав на Града на хумора и сатирата. Засега семейството няма сключен брак, но смятало да направи това, когато детенцето поотрасне малко, за да може да запомни тържествения момент.

Иван Иванов

от в-к "Стандарт"
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 17:36:59 от delfin » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Още преди 6 месеца влязохме в 2011 година « 1 2 »
Великият преход
stefanica 18 1927 Последна<br />публикация Юли 13, 2011, 17:20:31
от Sobercho
Магнитни бури ни мъчат до края на месеца
Любопитни факти
Слънчев лъч 0 988 Последна<br />публикация Септември 13, 2011, 11:49:41
от Слънчев лъч
Раждането и Казармата « 1 2 3 4 5 »
Обща тематика
вожда 69 1839 Последна<br />публикация Октомври 27, 2012, 00:47:00
от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright