Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Училище за вълшебници отваря врати в Литва  (Прочетена 584 пъти)
delfin
Гост
« -: Декември 25, 2009, 22:59:29 »

УЧИЛИЩЕ ЗА ВЪЛШЕБНИЦИ ОТВАРЯ ВРАТИ В ЛИТВА

В началото на 2010 г. в Литва ще отвори врати училище за магьосници. Новото учебно заведение, за което сякаш пише само по книгите, ще може да се посещава не само от деца, но и от възрастни.

Преподавателите в училището ще четат лекции по енергетика, обща теория на магията, различни магически дисциплини, социология на магьосническата дейност, символика, ритуали и много други неща, които би трябвало да потрябват на всеки уважаващ себе си и честта на професията магьосник. Един семестър обучение в колежа по магия ще струва 100 лита (около 29 евро), а лекциите ще се провеждат в дистанционен режим.

За да се улеснят всички желаещи да овладеят професията, семинарите, които ще се водят от главната магьосница, ще се провеждат през уикенда. Всички ученици ще получават пакет със задачи за през седмицата. След завършването на пълния курс на обучение на основите на магията абсолвентите ще получават сертификат, даващ им правото да откриват салони за предсказатели, разказва представител на училищната управа и допълва, че деца няма да бъдат записвани без изричното съгласие на родителите.

от в-к "Монитор"
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Българското училище през XXI век
За родителите
Spirit 5 1297 Последна<br />публикация Април 21, 2010, 11:41:51
от pluton
Децата в училище
Други деца на новото време
Аэ съм 9 1781 Последна<br />публикация Май 04, 2011, 01:43:16
от rouzira
Космически Хотел отваря врати - Декември 2012
Любопитни факти
kim 11 917 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 20:00:39
от JuJkA [Sunshine]
Представата за още по-лошо Училище!
Всичко относно индиготата
Турист 6 1101 Последна<br />публикация Април 17, 2011, 10:46:19
от Kissing You Good Night
В търсене на по-добро училище
За родителите
Турист 4 1386 Последна<br />публикация Април 26, 2011, 20:42:25
от Турист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright