Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 2009-та година е белязана с куриози в медицината  (Прочетена 574 пъти)
delfin
Гост
« -: Декември 15, 2009, 21:51:26 »

2009-та година е белязана с куриози в медицината.

72-годишният британец Гордън Мур, част от черепа на когото бил отстранен след автомобилна катастрофа през 1955 г., изуми лекарите в Нюкасъл с това, че му порасна нов череп. Повече от 50 години след инцидента Мур от Хексъм, графство Нортъмбърланд, е носил титанова пластина, която е предпазвала мозъка му от удар. Сега черепът изведнъж се е възстановил.

...
Сензационно е също, че 4 зайки успяха да забременеят от изкуствени пениси. Зад това стои 18-годишният труд на изследователи от университета "Уейк Форест" в САЩ. Те създадоха функциониращи заешки пениси от клетки в лаборатория.

...

Хърватска кокошка пък снесла зелени яйца за Великден. Британска патица се мисли за куче.

Хърватският фермер Стипа Грегачевич от Форкусевчи обаче бе много доволен от кокошката си, защото благодарение на нея разви просперираща търговия преди Великден с естествено оцветените й зелени яйца. Той се кълне, че не е давал химикали на носачката, защото фермата му е за биологично земеделие. Само добавял към фуража малко червен пипер.

...

Що се отнася до 9-месечната патица Еси, тя върти опашка, опитва се да лае и се боричка за храна с кучетата. Стопаните й често я разхождат по улиците на гр. Борнмът, графство Дорсет, на каишка редом с два стафордширски териера.

"Тя не знае, че е патица и сигурно се мисли за куче. Опитва се да дружи с кучетата и да спи с тях, но те не я разбират", твърдят казват собствениците на Еси.

Двете кучета на двойката обаче се грижат за Еси, като по време на разходките се движат от двете й страни. Освен каишка и нашийник патицата има сигнална жилетка и паспорт на домашен любимец за пътувания извън страната.

Холандката Маргарет Далманс сподели пред лекари в Ротердам, че изпитва непреодолимо желание да поглъща лъжици и вилици. Тази й мания не един път я е отвеждала в болница. Тази година хирурзи бяха принудени да извадят 78 лъжици и вилици от стомаха на 52-годишната жена.

...

През октомври 60-годишната британка Джени Чапман беше обявена за рекордьор по силно хъркане. Като спи тя вдига по-силен шум от самолет. Звуците й достигат 111,6 децибела - повече от бърз влак, трактор или пералня. Съпругът й увери, че би се обзаложил за победата на половинката си, която го тормози по този начин вече 20 години.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Използвай силната си година
Астрология и нумерология
Админ 1 1225 Последна<br />публикация Февруари 13, 2010, 20:52:48
от zaharisa
Нумерологично описание на 2010 година
Астрология и нумерология
The One 3 1066 Последна<br />публикация Септември 27, 2010, 15:55:36
от ИНТИ
През 2012 година ще се промени светогледа на човечеството
Великият преход
Evolution 0 2707 Последна<br />публикация Август 26, 2010, 14:20:48
от Evolution
Мощни магнитни бури на 11 и 12 ноември 2010 година
Любопитни факти
Amaranth 2 1405 Последна<br />публикация Ноември 11, 2010, 20:51:49
от lessus
Вадим Зеланд - Транссърфинг (2009)
Филми
mamagaya 0 2535 Последна<br />публикация Май 19, 2011, 05:57:00
от mamagaya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright