Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Слънчеви изригвания  (Прочетена 3426 пъти)
Рай
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« -: Септември 23, 2010, 18:04:34 »

Предлагам ви в темата "Слънчеви изригвания", който чуе или има информация за Слънчево изригване да го оповестяваме тука, така много хора ще могат да си обяснят физическите неразположения.

Предстоят много слънчеви изригвания, за това си мисля, че тази тема би била полезна за много хора, особено за болните хора, които могат да вземат мерки предварително!
Активен
Evolution
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2011, 10:54:11 »

На 13-14 февруари 2011г. в 17:58 по Гринуич, много мощно слънчево изригване (клас М6.6) от страната на Слънцето, обърната към планетата ни, като слънчев вятър идва директно към Земята. Бурята се очаква да се разрази тук долу около 15-17 февруари. След известно затишие броя на слънчевите петна е скочил на 84 (през цялата 2010г. броят им достигаше най-много до 50).

МАГНИТНИЯ статус на планетата ни в реално време http://www2.nict.go.jp/y/y223/simulation/realtime/movie.html

Преди няколко часа само (днес на 15Февр в 1:58 по Гринуич) ОЩЕ едно ОЩЕ ПО-мощно сслънчево изригване (клас Х2) от същото сл.петно№1158 - в интерес на истината НАЙ-мощното през последните 5 години.

Източник: Astro Aid
Активен
Reiki
Живота е прекрасен!
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #2 -: Февруари 15, 2011, 23:37:03 »

Определено вече го усещам. Чувствам се физически отпаднал без основателна причина.
Активен

Точно днес не се тревожи.Точно днес не се гневи /ядосвай/. | Почитай своите родители, учители и по-възрастните. | Изкарвай честно прехраната си. | Отнасяй се с благодарност към живота.
praiseyou
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2011, 00:16:59 »

На мен цял ден ми е много добре. Необичайно бих казал.
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #4 -: Февруари 16, 2011, 01:13:09 »

незнам мен главата ме болеше ужасно много чак ...
Активен
Evolution
Гост
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2011, 13:05:04 »

Мощно изригване на Слънцето е регистрирано тази нощ

Най- мощното изригване на Слънцето за последните пет години е било регистрирано от астрономите в 01,56 ч. по Гринуич. Спътниците GOES са отбелязали изригване от клас X2, съобщават от Националното управление за океанографски и метеорологически изследвания на САЩ (NOAA).

Слънчевите изригвания се разделят в зависимост от мощността на рентгеновото излъчване на Слънцето на пет нива, които се отбелязват с латиница A, B, C, M и X. Най- малкото е с обозначение A0.0 и съответства на силата на излъчване на земната орбита с 10 нановата на кв /м. При преминаването към следващата буква, мощността се увеличава 10 пъти.

Последното изригване от ниво X е било регистрирано на 14 ноември 2006 година. Областта, където е фиксирано изригването все още се намира на геоефективните ширини.

Засега не е ясно дали изригването е придружено с изхвърляне на плазма - от това зависи дали събитието ще доведе до магнитни смущения на Земята. Засега не се знае колко силно ще бъде въздействието на изригването върху планетата.

Източник: http://science.actualno.com/news_335844.html
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #6 -: Февруари 17, 2011, 18:37:47 »

Утре вечер ще достигне земята това изригване!
Утре вечер ще бъде Пулно-Луние!
Утре ще е 18.02.2011 =33 =6 числото на Бога както казва малкото дете индиго Саша.
Хмм абе не може да няма още съвпадения....
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #7 -: Февруари 18, 2011, 17:26:13 »

AMAZING какво имаш предвид с числото 6 ?
Активен
Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #8 -: Септември 13, 2011, 12:00:59 »

Магнитни бури, предизвикани от изригвания на нашата звезда, ще ни удрят почти през ден до края на септември. Най-критично обаче е в дните, когато слънчевата активност през деня ще е съчетана с пълнолуние нощем (около 13 септември). Дните с магнитни бури до края на месеца са 10-и, 13-и, 17-и, 21-ви и 26-и, допълва "Стандарт".
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
tribalizm
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #9 -: Юли 21, 2012, 21:00:05 »

Можете да следите на живо данни за слънчвата и геомагнитна активност тук: https://www.facebook.com/slancetolunataizemyatalive или http://slancetolunataizemyatalive.yolasite.com/
Активен
iti2
Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #10 -: Ноември 23, 2012, 23:50:32 »

Интересно... двойно слънчево изригване ще достигне Земята тази нощ, а медиите мълчат ... http://www.svoizbor.com/2012/11/sun-eruption-24-novemvbe/
Активен
sianna
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

• Град: софия
  • « Отговор #11 -: Ноември 24, 2012, 00:28:42 »

Напротив, съобщиха в новините в 8ч.
    И аз го споделих с мои близки, които са в Германия и Холандия- не бяха чули за това. Така че, в нашата малка България, май сме по-информирани.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Източници на енергия
    Езотерика
    Administrator 3 1953 Последна<br />публикация Октомври 09, 2010, 19:10:35
    от boltik
    Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
    Анкети
    giti 8 3694 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
    от nre
    Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
    Филми
    Administrator 24 6740 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
    от nre
    Сънища, свързани с НЛО, чужди планети и др. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Elvira1989 32 5110 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 20:00:15
    от Ariam
    Силна енергия от главата ми. « 1 2 »
    Моите сънища
    prikazka 29 3078 Последна<br />публикация Април 27, 2011, 20:31:52
    от sunsea

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright