Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Тълкуване на сънища  (Прочетена 2043 пъти)
Хера
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« -: Януари 27, 2010, 10:33:34 »

за триене
    « Последна редакция: Юли 20, 2011, 01:19:02 от Eona Lightholder » Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Хера
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« Отговор #1 -: Януари 27, 2010, 11:51:00 »

за триене
    « Последна редакция: Юли 20, 2011, 01:19:40 от Eona Lightholder » Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Рай
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #2 -: Септември 23, 2010, 15:01:42 »

Предлагам ви в тази тема (Тълкуване на сънища), които не може да разтълкува сам своят сън и търси помощ за тълкуването на своят сън, да ги споделяме в тази тема и останалите с каквото могат да помагат.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Септември 23, 2010, 15:15:38 »

Мерси,живот!
    Някои важни за мен сънища!
    Ето за луната:Докато Слънцето олицетворява мъжкото начало, Луната е символ на женското, пасивното начало в Космоса. В хороскопа тя изразява нашите най-дълбоки жизнени и социални потребности, основните ни нужди, необходимостта ни от разбиране. Подсъзнанието и натрупаните в него преживявания и емоции също се символизират от Луната. Тя показва начина, по който приемаме заобикалящия ни свят.

Аз сънувах,че с още двама души седим на площада в село,а наоколо нямаше никой -съмваше се.И изведнъж погледнах нагоре и видях една нова планета,създадена току-що,около нея мъгла и две малки светли точици,които я обикаляха.Тези малки точици се удариха една в друга и се взривиха-взрива погълна и планетата.През това време от небето заваля дъжд от отломки и искри.Знам,че ние,тримата се скрихме под един навес,а след като новата планета изчезна-всичко угасна и стана тъмно,а аз бях попарен от една искра.

След това отидохме в гората и срещнахме изследователи,които ни показаха древни тайни,а след това как се борех със змий и собственото ми семейство.

Да си призная-напоследък много започнах да сънувам как търся и откривам древни тайни,сънувам някакви загадъчни неща и символи.Сънувам много змий и как се боря срещу семейството ми.

Най-интересното е,че аз сънувах този сън на 21 срещу 22 септември(равноденствието),а вчера вечерта пък като погледнах пълната луна осъзнах,че тази вечер ще сънувам още нещо важно!

Към 12 часа заспах и сънувах,че съм водач на армия,а пред мен имах един враг когото исках да победя.Но този сън беше като на филм-виждах себе си отстрани.

Тук е мястото да споделя и един сън от 2004 година-понеже тогава имах мания да рисувам свои измислени карти на България и как България прави походи и превзема целия свят.

Та една вечер сънувах как някакво оръдие на име САЩ се прицелва в семейството ми и го унищожава.Година,след съня-нашите се разделиха,а още години след съня починаха и моите най-близки хора от семейството.

А през 2006 година сънувах как САЩ изпращат армия,която унищожава София,а накрая един полицай уби майка ми,баща ми и сестра ми.Аз сънувах как съм уплашен,а след това ядосан и жаден за отмъщение-след това убих полицая и си отмъстих,а накрая на съня чух един глас,който ми каза:Един ден България отново ще е велика и могъща както е била някога!

Малко след паметната нощ със съня-аз чух същия глас да говори по телевизията.Погледнах и видях....баба Ванга!Кълна се-не си въобразявам!

Интересно ми е нейното пророчество,че цар Ирод ще се прероди и ще започне огромна война...
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #4 -: Октомври 23, 2010, 08:52:56 »

Takaaa
    снощи сънувах, че съм на гости на...Рабено ! хахха
    Беше супер смешмо просто ! Той живееше в къща на два етажа цялата в тъмно дърво със дървено стълбище между двата етажа. Говорихме си за някакви интересни неща, после се появи някакво малко дете - брат или сестра  и родителите му...които ме гледаха доста странно Усмивчица
    Чухме се по телефона със Его екс и още няколко човека и тръгнахме към среща, а Раби продължаваше да ми говори някакви неща Усмивчица
    хаха
    просто няма такава кретения !
     Ухилен
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Kery
    Гост
    « Отговор #5 -: Ноември 04, 2010, 20:38:27 »

Тази нощ сънувах, че единият ми племенник умира... но всъщност уж беше новороден, но в същото време си беше по-голям...точно колкото е сега. Разказаха ми какво се е случило и сякаш се преместих там по времето на случилото се и връщах лентата в търсене на спасение и тогава някой ми каза, че не е редно да връщам времето назад и да променям събитията... И друг път съм сънувала смъртта на близки, но не се е случвало и това ме успокоява...до някъде, но все пак ако някой може да ми помогне малко...
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Ноември 15, 2010, 19:03:57 »

Takaaa
    снощи сънувах, че съм на гости на...Рабено ! хахха
    Беше супер смешмо просто ! Той живееше в къща на два етажа цялата в тъмно дърво със дървено стълбище между двата етажа. Говорихме си за някакви интересни неща, после се появи някакво малко дете - брат или сестра  и родителите му...които ме гледаха доста странно Усмивчица
    Чухме се по телефона със Его екс и още няколко човека и тръгнахме към среща, а Раби продължаваше да ми говори някакви неща Усмивчица
    хаха
    просто няма такава кретения !
     Ухилен

Дааа,това чак сега го прочетох! Веселяк
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #7 -: Ноември 21, 2010, 23:17:30 »

Раби, свиреше  на китара хахахахххах сега се сетих
     Ухилен
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Colder Sun
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #8 -: Ноември 22, 2010, 14:13:46 »

A mojete li da razgadawate suni6ta?

А можете ли да разгадавате сънища? Шокиран

Еруин
    « Последна редакция: Ноември 22, 2010, 15:49:16 от Еруин » Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Ноември 22, 2010, 14:49:38 »

A mojete li da razgadawate suni6ta? Шокиран

Аз не, но някои могат... но те могат да разгадават само сънища, написани на кирилица Веселяк

А, тaковa, dobre do6la.
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #10 -: Юли 20, 2011, 15:59:16 »

Здравейте на всички, бих искала да ви споделя един уникален за мен сън, бях го качила на едно друго място в сайта, но считам че тук е по-удачно да бъде написан!
       Уникалното е, че се сънувах като дете на около 8 години, доколкото можахда се определя. Сънят беше спомен, но не от сегашния ми живот!
        Бях момче, поне така се усещах, в началотона съня си бях прекалено превъзбудена, дор имах чувството, че ще се разплача с глас в съня си, но усетих, че всичко ще проваля и се овладях!
        Аз бях с още едно момченце на същите години усещах силна привързаност към него, сякаш мнофо добри приятели или дори братя, незнам със сигурност. Беше нощ и валеше като изведро, но не беше студено, с нас имаше един монах, по дрехите на такъв приличаше, на монах като тези от манастирите в Тибет.

Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #11 -: Юли 20, 2011, 16:14:05 »

Та този монах ни даваше разни наставления. Трябваше да изравяме гробове, за да видим дали четири монаси бяха действително погребани. В ти от гробовете имаше трупове на монаси, оставашесмо оше един. Аз знаех,имах предчувствие, че този е празен, огато отворих ме ковчега в него имаше само една одрязана ръка, китка с един голям пръсте. Всички ни обзе страх и паника, монахът с нас не беше доволен, даже беше уплашен. След това се събудих. Това момче с мен го познавах много добре, даже в съня си сякаж вътрешния ми  глас ми казваше:" Това не е ли Стоян", това е единмой колега от университета и мо много добър приятел, с който винаги съм имала чувството, че имам някаква особен връзка, изцяло духовна, много силна и дори непозната за мен, до онзи момент
       Не мога да съм 100% сигурна, че е той
        Какво мислите, защо точно този спомен  ми се дава? В момента съм на голям кръсто път в живота си и  доста премеждия трябвава да се справя. Моля дайте идей знам, че е много важно. Всяка вечер си лягам с мисълта пак да го сънувм, спомням си детаили, но не се получава!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Админ 63 8271 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
    от UltimaView
    Сънища
    Моите сънища
    axlinn 13 1196 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
    от axlinn
    Тълкуване на хороскопа
    Астрология и нумерология
    dayana 3 3379 Последна<br />публикация Ноември 12, 2012, 03:39:01
    от Ester
    Тълкуване на древни пророчества, идващи от различни религии
    Великият преход
    вожда 0 794 Последна<br />публикация Октомври 22, 2012, 11:53:43
    от вожда
    тълкуване на символи???
    Снимки
    Release the GooD :) 1 529 Последна<br />публикация Май 03, 2013, 06:00:29
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright