Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Димитър Бербатов прослави България  (Прочетена 686 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Септември 21, 2010, 22:34:39 »

Нищо,че ние го плюехме и му завиждахме-той прослави страната си.Евала!

http://vbox7.com/play:bd17e18e
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #1 -: Септември 21, 2010, 23:47:56 »

Евала на момчето, да, но това го прави за Манчестър и себе си, Раби, а не за да прослави страната си. Това, с което ще бъде запомнен в България е, че и обърна гръб, в труден момент.
Сигурен бях, че при липсата на Кристиано Роналдо и Карлос Тевес, Бербатов ще има повече свобода за изява.
Талантлив футболист, макар да не пръщи от качества, умее да се пласира. Добра инвестиция, от страна на Фъргюсън, но след като него го е срам от българското знаме, няма как аз да се гордея с него, като сънародник.
Жив и здрав да е, да направи още много такива голове и да успее в живота.
Активен
Kery
Гост
« Отговор #2 -: Септември 22, 2010, 10:35:34 »

Сигурно ще ви прозвучи негативно, но повечето чужденци нямат идея Бербатов от коя държава е...даже най-вероятно го мислят за руснак , е той не е виновен за ниската им култура...
Няма да лъжа, че Бербатов ми е любимец, но да погледнем реално - футболист отива да играе за чужд отбор, за да прослави нашата страна или за собствена слава и по-добро заплащане?
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Септември 22, 2010, 12:58:36 »

Ок,да ви обясня накратко:

Защо Бербатов се отказа от националния?Не е само,за да даде път на младите,а и защото корумпираното ръководство на БФС го принуди.За никого не е тайна,че Митко и Мъри Стоилов никога не са били в добри отношение,също така Бербата винаги е имал конфликти с БФС,които са едни от най-корумпираната организация в България.

Също така Бербатов няма с кого да играе тук-има ли някой,който е достоен да се мери с него.Не!Бербатов играеше сам и въпреки това бележеше единствен той.Сега българският национален отбор е... Ангелче ръководен от група корумпирани ************* (цензурирано),които грабят от бедните хора.

Бербатов е играл в ЦСКА и аз се радвам,че се махна оттам,защото ето докъде стигна този,пропит с ******* (цензурирано), клуб.Не говоря само за ЦСКА,а за българския футбол като цяло.

Ако Бербатов беше останал в България-нямаше никога да стане известен по света.След великият спортист отиде в Байер Леверкузен,оттам в Тотнъм и сега е в Манчестър Юнайтед и бележи гол след гол,като лично,и да съм безпристрастен,мисля,че той е по-добър от Тевез и другите.

Не мисля,че трите му гола са чист късмет,особено задната ножица-просто феноменално изпълнение.И ме е яд,най-много,че нито една медия не похвали Бербатов,а само пуснаха слух за оредяващата му коса.

От днес нататък Бербатов го очакват много славни години и аз се радвам,че той напусна България,защото извън България той има много по-голям шанс да я прослави.

Майната на ЦСКА,на Левски,Литекс и т.н.Когато там заиграят качествени футболисти,а футболът стане футбол,тогава Бербатов и много като него ще се върнат в България.

Какъв труден момент,Санги,България е в труден момент от 1998 насам.
И за всичко бе обвинен Бербатов,за всичко!

Кери,откъде изкопа това твое мнение,че мислят Бербатов за руснак.Не е вярно!Медийте в англия му викат с три имена:Инвестицията,Бербатов и Българина!Българина!

Имам предвид-не всичко е пари и това,че човек иска да направи нещо повече от това,което сънародниците му правят е похвално!Вчера се разплаках като видях как медийте по-света повтаря:Българина е достоен!Българина е достоен!

По-същата логика и Дан Колов е предател,нали?

Ванга му е предсказала звездна кариера извън България!Дано я постигне!

П.С:Готово,Еона.

« Последна редакция: Септември 22, 2010, 23:56:38 от Модератор » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Септември 22, 2010, 13:29:20 »

Мило изтрий моля те последното изречение , или искаш да ти разкажа за силата на клетвите ,дори и тези на шега !!!!!!!!
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
gorgon4e
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #5 -: Септември 22, 2010, 16:16:07 »

Корумпирано е всяко управление, било то футболно или не.
Ами най-малкото, били сме в условия на робство и някои са предпочели да са тук и да помогнат, отколкото да си пазят задниците в западна европа или америка.
Няма значение какво е ръководството, няма значение каква е топката, няма абсолютно никакво значение за какъв го мислят съотборниците му. Има значение той като какъв се самоопределя и той къде играе.
Сигурно ще ви прозвучи негативно, но повечето чужденци нямат идея Бербатов от коя държава е...даже най-вероятно го мислят за руснак
Някога, Стоичков, който и също го обзе звездоманията, но доста по-късно от бербатов, беше уникален футболист. Да, определено не славеше народа ни, с особена интелигентност, но не му беше такава работата.
Всеки знаеше, че България е родината му и всеки знаеше, че Стоичков е българин и той се гордееше с това.
А защо го знаеше?
Отговора е - Световното първенство в САЩ
Да, те прославиха България и за час-два, ден може би или седмица, всяка една жива твар, тук се е гордяла, че е родена в този край на планетата.
За кратко, всеки български емигрант, не се е срамувал да каже от къде е.
Когато станат за смях, изведнъж стават Българите.
Българинът се издъни, Българинът не игра добре, Българинът е мързелив.
Когато станат машина пари, на разни дебели чичковци, изведнъж стават "Бербатов изригна", "фантастичен Бербатов", "Бербатов номер 1 на острова" и прочее.
Честно казано, по-голяма фенка съм на Стилян, Мартин и Валери.
Всички, които се опитват да направят нещо, въпреки нелеката ситуация и обстановка в родния ни футбол, а и не само футбол.
Това за мен са истинските бойци. На английски манекенки, не мога да се възхищавам.

Активен
Kery
Гост
« Отговор #6 -: Септември 22, 2010, 16:38:12 »

Кери,откъде изкопа това твое мнение,че мислят Бербатов за руснак.Не е вярно!Медийте в англия му викат с три имена:Инвестицията,Бербатов и Българина!Българина!

Абе, Рабено, не се пали толкова Усмивчица Казвам го, защото повечето чужденци не знаят, че България съществува и като видят име завършващо на "ОВ" и правят аналогия с Русия - пошегувах се и то не с Бербатов Усмивчица

Но иначе не ми харесва, че всички търсят спасение в чужбина, вместо да се борят да подобрят нещата тук, не е само Бербатов - много са... Както и да е, няма да ти обяснявам и защо още не го харесвам, понеже се палиш, а това са лични мнения, заради които няма смисъл да се дразниш, сякаш те обиждаме Усмивчица Споко, аз уважавам това, че го харесваш и виждаш доброто в него Усмивчица
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #7 -: Септември 23, 2010, 07:53:01 »

Цитат на: rabeno
Защо Бербатов се отказа от националния?Не е само,за да даде път на младите,а и защото корумпираното ръководство на БФС го принуди.За никого не е тайна,че Митко и Мъри Стоилов никога не са били в добри отношение.
Сега Мъри го няма Усмивчица
Също така Бербатов няма с кого да играе тук-има ли някой,който е достоен да се мери с него.Не!
Това е безкрайно несериозен довод. Всеки футболист, както и всеки човек си има качества и недостатъци. Нелепо е да се измерва някой, спрямо друг.
И да, на Бербатов единственото качество е пласирането и добрия поглед върху играта... което си е едно и също де, но реших малко да разтегля.
Шут ли има добър, дрибъл ли? Или може би смяташ, че във въздуха е много добър? Е... нито едно от тези неща не бих го вписал в характеристиката му като особено изразени таланти.
Майната на ЦСКА,на Левски,Литекс и т.н.Когато там заиграят качествени футболисти,а футболът стане футбол,тогава Бербатов и много като него ще се върнат в България.
А не е ли е обратното?
Кери,откъде изкопа това твое мнение,че мислят Бербатов за руснак.Не е вярно!
С румънец са го бъркали, с украинец, който идва от Динамо Киев (Тери Шерингам), както и изказването на Мартин Йол (бившия треньор на Тотнъм!) "Ааа, Бербатов ли? Много интересен тип футболист. Типичен за разнообразната школа на руските грандове, като ЦСКА Москва!".
Бъркат го редовно с руснак, Раби. В случая излиза, че Кери е по-запозната с футбола от теб. При това забележи - бъркат го репортерите и коментаторите - хора, които би трябвало да са информирани, а какво остава за футболистите и публиката?!?!
Може би ще те изненада и факта, че много често, вместо Димитър, го наричат Дмитрий, именно поради този факт, че го мислят за руснак.
Да, 'българина' го наричат, когато се издъни.
Ванга му е предсказала звездна кариера извън България!Дано я постигне!
Дано, Раби, дано успее момчето да се задържи на върха на славата.
Щом е казано да е извън, нека просто е извън България този успех.

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Знаци за мисията на България
За България
Админ 2 2916 Последна<br />публикация Октомври 17, 2012, 19:10:34
от izparitelq
Кафе на събуждане - Димитър Божанов
Книги
zorita 3 1960 Последна<br />публикация Декември 13, 2010, 09:06:40
от zorita
Еклипс - повест за България, такава каквато е
Книги
Kissing You Good Night 0 821 Последна<br />публикация Февруари 26, 2011, 15:12:11
от Kissing You Good Night
Да изчистим България!!! « 1 2 »
Инициативи
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 19 2157 Последна<br />публикация Април 05, 2013, 11:17:42
от Ru Alfa
ПИРАМИДИ В ЗЕМНИТЕ НЕДРА НА БЪЛГАРИЯ
Древни цивилизации
нео нула 0 1260 Последна<br />публикация Август 15, 2011, 15:38:37
от нео нула

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright