Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Децата индиго мигновено различават истината от лъжата  (Прочетена 5590 пъти)
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #15 -: Януари 22, 2011, 00:44:10 »

Да Sunrise, наистина всички отговори са в нас, стига човек да се запита.
Малки принце,всичко е индивидуално,хубаво е че се чувстваш освободен. При мен нещата се променят. Всичко опира до самите нас.
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #16 -: Януари 23, 2011, 20:13:31 »

Привет на всички , подвизаващи се в този форум.
    Случайно попаднах тук и се зачетох , но нещо ме притеснява явното противоречие в заглавието на тази тема , една информация , която прочетох пак някъде тук във форума , а именно ,че ...
    Информацията във форума е събрана от много различни места. Информацията дава възможност всеки да прочете и да вземе за себе си най-ценното, това което е преценил, че е правдоподобно и му върши някаква работа. Имате интуиция следвайте я. Всеки сам избира и пресява.

Не съм забелязала някакъв сериозен отпор или презрение към тази лъжа от "новите" деца.
    Доколкото разбирам необърканите индигота/кристали/звездни/диамантени и тн. са тук да дарят любов и разбиране, а не да презират.  Индиготата са често с по-буен нрав и имат за цел да сринат и преподредят част от света, но пък и често май им е доста трудно докато успеят да се уравновесят и хармонизират. Индиго проправя път на другите нови, то "подготвя почвата" и навярно затова са му необходими по-силните емоции и борбеността. После идват миролюбивите и мълчаливите- заложено  е в тях да действат не с метода на борбата, а тихо кротко мирно с любов.

Разбира се, доста е възможно и да бъркаме, всеки идва с различна мисия и път и е трудно да се вадят някакви общи изводи и да им се преписва 100% достоверност.
    Целият божи план очаквам да прозра малко след като си замина от този свят, а за момента се примирявам с предполагаемите истини, които ни се поднасят.  Ухилен
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nre
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #17 -: Януари 28, 2011, 19:57:37 »

Според мен чувството за различаване на истинност не се изразява в това дали си разконспирирал съществуването на Дядо Коледа, а дали при комуникацията с даден човек, той е искрен с теб
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #18 -: Януари 31, 2011, 23:48:28 »

Мммммммм nre мисля,че никои не го каза по-добре от теб чудесна си (или чудесен) !!!
    С Еруин трчбва да се съглася много пъти
    ОБИЧАМ ВИ
    Активен
    veselina ilieva
    Гост
    « Отговор #19 -: Април 02, 2011, 16:07:57 »

interesuvam se ot deca indigo. Vnu'eto mi e rodeno na 11.01.2011 god v 9,55 4asa. niakoi moze li da mi kaze ne6to pove4e. Vav Vraca e rodena. slu4aino popadnax na tozi forum i ne znam kak da vliaza pak. 6te pomolia da mi otgovorite na imeila mi: vesselina_f@abv.bg. blagodaria predvaritelno.

интересувам се от деца индиго. Вну\ъето ми е родено на 11.01.2011 god в 9,55 часа. някои може ли да ми каже нещо повече. Във Враца е родена. случайно попаднах на този форум и не знам как да вляза пак. ще помоля да ми отговорите на имеила ми: vesselina_f@abv.bg. благодаря предварително.

Писането на кирилица е задължително !
    « Последна редакция: Април 02, 2011, 20:44:42 от Eona Lightholder » Активен
    Mars_f
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #20 -: Септември 12, 2011, 22:12:08 »

Звездичке, същото е и при мен.
    Усещам енергията, която хората казват или пишат каквото и да било - истина, лъжа, омраза, любов.Доверявай се напълно, когато усещаш това, пък ако сгрешиш, след това става още по - лесно да вярваш на това, което усещаш.

ами какво да ви кажа, то и аз съм така Усмивчица усещам нещата от разстояние и много мразя като видя фалшиви емоции и преструвки. Това на никого не дава щастие и само ме отблъсква. Усещам какво хората си мислят и чувстват, ако са щастливи и аз съм щастлива, ако са нещастни и аз съм зле. Усмивчица
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #21 -: Февруари 22, 2012, 17:13:13 »

Искам да изкоментирам Усмивчица
    Много бих искала повече хора да прочетат тази тема,за да могат да разберат,че колкото и да се опитват да заблудят някого,толкова повече лъжат себе си!Да не говорим ,че печелят анти-симпатии от страна на добри,честни и справедливи хора,които биха помогнали за облагородяване на духа ѝм!
    Не е честно!
    Дайте любов за да ви се връща,ако ли не, ще бъдете нещастни и ви го гарантирам!ПРОМЕНЕТЕ СЕ
    Всеки "израства" според своята собствена програма-цитат.
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Февруари 22, 2012, 22:39:33 »

програмата е по-голяма от колкото си мислех
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Март 24, 2012, 12:15:36 »

програмата е по-голяма от колкото си мислех

Намигване
    Активен

Щуродино
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Юни 11, 2012, 10:35:00 »

Привет на всички , подвизаващи се в този форум.
    Случайно попаднах тук и се зачетох , но нещо ме притеснява явното противоречие в заглавието на тази тема , една информация , която прочетох пак някъде тук във форума , а именно ,че ...
    Информацията във форума е събрана от много различни места. Информацията дава възможност всеки да прочете и да вземе за себе си най-ценното, това което е преценил, че е правдоподобно и му върши някаква работа. Имате интуиция следвайте я. Всеки сам избира и пресява.

Не съм забелязала някакъв сериозен отпор или презрение към тази лъжа от "новите" деца.
    Доколкото разбирам необърканите индигота/кристали/звездни/диамантени и тн. са тук да дарят любов и разбиране, а не да презират.  Индиготата са често с по-буен нрав и имат за цел да сринат и преподредят част от света, но пък и често май им е доста трудно докато успеят да се уравновесят и хармонизират. Индиго проправя път на другите нови, то "подготвя почвата" и навярно затова са му необходими по-силните емоции и борбеността. После идват миролюбивите и мълчаливите- заложено  е в тях да действат не с метода на борбата, а тихо кротко мирно с любов.

Разбира се, доста е възможно и да бъркаме, всеки идва с различна мисия и път и е трудно да се вадят някакви общи изводи и да им се преписва 100% достоверност.
    Целият божи план очаквам да прозра малко след като си замина от този свят, а за момента се примирявам с предполагаемите истини, които ни се поднасят.  Ухилен
    Ще изляза във "ваканция" ;)от училището-земен живот,ама може да ме пратят да си "доучвам" на друга планета
    Активен

MouseMaiki
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Antarctica
  • Спазвам само законите на Вселената!

« Отговор #25 -: Октомври 30, 2012, 20:58:10 »

Според мен чувството за различаване на истинност не се изразява в това дали си разконспирирал съществуването на Дядо Коледа, а дали при комуникацията с даден човек, той е искрен с теб
    По-скоро е плод на енергийни потоци. Вибрацията на лъжеца се разпознава лесно. Някои го усещат като неприятно чувство, други го усещат по реакцията, трети чуват "вътрешния си глас" и т.н. Има много начини, даже четива по този въпрос. Но на индиго не им трябва четене, защото те разпознават наистина. Имало е моменти когато ми се е искало да прекъсна отсрещния и да изкрещя: "Престани да ме правиш на идиот!!!". Преди време го правех, но установих, че емоцията не е добър учител.
    Активен

На тази Планета има само един ръководител - Природата! Научете се да я пазите, да се съобразявате с Нея, да я слушате и да й помагате!
    Този който я руши или само я използва ще си получи уроците от Нея!
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #26 -: Ноември 07, 2012, 10:52:00 »

По-скоро е плод на енергийни потоци. Вибрацията на лъжеца се разпознава лесно. Някои го усещат като неприятно чувство, други го усещат по реакцията, трети чуват "вътрешния си глас" и т.н. Има много начини, даже четива по този въпрос. Но на индиго не им трябва четене, защото те разпознават наистина. Имало е моменти когато ми се е искало да прекъсна отсрещния и да изкрещя: "Престани да ме правиш на идиот!!!". Преди време го правех, но установих, че емоцията не е добър учител.
    И аз моментално долавям кога отсрещната страна ме лъже. Обаче, все още се боря с емоциите и от време не време ми се случва да потърпя наглостта и явната лъжа, но когато търпението ми се изчерпа просто изкрещявам "Хей стига лъга не съм толкова глупав човек все пак!". А премълчаването на истината е половин лъжа. Което пак не мога да приема.
    Активен
    Emil
    Гост
    « Отговор #27 -: Ноември 14, 2012, 00:08:22 »

Има два варианта ако едно както вие викате Индиго е тормозено и в дома и училището.То може да тероризира,а ако не ще бъде.То има въображение извън нормалните хора,но се аргументира и за това побърква другите хора и го прави несъзнателно.

1.Детето осъзнава че лъжат като се противопоставят,но не осъзнава самия строй на обществото.То беснее вътрешно и следва или се затваря в къщи или почва да тероризира с подходящите средства.

-Отива и казва на отговорните институции дадената ситоация 3-4 пъти.Не става....После пак и пак....Какво следва?Всеки прави каквото си иска и осъзнавайки Интелекта си почва Терор с Интелект.Може да прерасне във форма на физическа саморазправа като даже и да причини смърт даже и неговата си.Ще следва въпроса защо ще го прави?То отказва да тормози и да го тормозат?Но системата не се движи така.Логичния вариант е да е тероризатора той но с по голяма мощ.Логика отвъд логиката.....

Ако едно дете е достатъчно умно ще срути училището точно за 2-3 месеца и ще го затвори....Като срути нямам предвид физически.Понеже Училището само по себе си не го крепи стените или персонала.Както самото Училище Физически е построено в нечии ум така и Авторитети са в Ума на другите Авторитети.Достатъчно е да срути тази Каста и Даскалото или поне целя персонал изхвърча на улицата.Само да щракне с пръсти.То предупреждава 2-3 пъти но няма отговор какво следа на 4?До кога?

Прост пример ако един учител бие шамар на дете не се взима под внимание?Но ако един възрастен дойде и вкара един здрав шамар на учителя(мусколест възрастен) идва полиция и прочие ЗАЩО?За детето учителя е мутрата...

Детето поне според мен не търси емоциите,а логиката,а тя сама по себе си се изключва.Езиците на мозъка ни и въприатията са толкова реални колкото ние искаме да бъдат до каквото Битието ни Определя.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #28 -: Ноември 14, 2012, 00:48:43 »

Случвало ми се е макар и само 3 пъти в живота
    да изпитам необяснима безпричинна антипатия
    към човек още в момента в който го видя за
    пръв път в живота си-без предистория или
    предварителна информация за да съм предубеден.
    Игнорирам я съзнателно в първия момент
    в интерес на добрия тон и комуникация.
    След време се убеждавам в първоначалното
    си усещане.
    Някой друг имал ли е такива усещания?
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Ноември 14, 2012, 02:00:28 »

Аз.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Здравето на децата индиго
    Децата индиго
    giti 3 4540 Последна<br />публикация Юли 13, 2009, 19:58:53
    от giti
    Опасността за децата индиго « 1 2 »
    Децата индиго
    giti 19 6395 Последна<br />публикация Декември 04, 2012, 23:13:18
    от Ru Alfa
    помощ за децата индиго « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    dana 35 6655 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:10:54
    от my life...
    Сънищата на индиго децата « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    sweetsunshine05 26 4474 Последна<br />публикация Октомври 17, 2012, 01:06:44
    от Elenakiss
    Децата и лъжата ...
    За родителите
    zagorka 7 1056 Последна<br />публикация Януари 26, 2012, 05:41:02
    от mirokiriakov

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright