Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво харесвам в теб?  (Прочетена 4302 пъти)
До
Гост
« Отговор #45 -: Септември 26, 2010, 22:10:34 »

Бях тръгнала да пиша за всеки от вас...ама ми изтече сесията ... понеже не го правя така, че да ме запаметява... Сега сме се събрали с Telec и приятелите му у тях... и малко съм пила.. та... сега ще напиша на 2-3 за всеки, който ми дойде на момента, а друг път повече...
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #46 -: Септември 26, 2010, 22:12:09 »

Бях тръгнала да пиша за всеки от вас...ама ми изтече сесията ... понеже не го правя така, че да ме запаметява... Сега сме се събрали с Telec и приятелите му у тях... и малко съм пила.. та... сега ще напиша на 2-3 за всеки, който ми дойде на момента, а друг път повече...

Хах До, то на 1-2 питиета идва най- голямата муза, след тях почваме да уважаваме всички Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #47 -: Септември 26, 2010, 22:50:53 »

Хах До, то на 1-2 питиета идва най- голямата муза, след тях почваме да уважаваме всички Усмивчица

То от пийнали бол, макар да не са пили..

Някои хора като се гледат на обратно са по-хубави..
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #48 -: Септември 27, 2010, 03:56:08 »

Цитат на: Глупаче
    малко хора ме познават ....... Усмивчица
    Не знам дали са малко, но все пак беше на срещата, Глупаче.
    Поне тези хора, които бяха също там, те знаят... Сега вече за познаване, това е отделен въпрос.
    Както и по-горе казах, не се ангажирам с конкретни образи и охарактеризирането им, тъй като повечето неща, обикновено са очевидни или някой ги е казал вече.
    Цитат на: Глупаче
    малко съм пила.. та...
    Няма как да те поздравя за това, но пък иначе, изглежда си добронамерен човек и много енергия кипи от теб.
    Мисля, че ако я използваш за добро, ще станеш голяма работа.
    Въпреки, че си близнаци  Намигване
    Цитат на: nia.boneva6
    Някои хора като се гледат на обратно са по-хубави.
    Ухилен
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #49 -: Септември 27, 2010, 21:09:05 »

Е, добре, де ... забравила съм да напиша хехехехех.. м, да.. малко се бях разстроила вчера, та, затова пропуснах да напиша с 2-3 думи... и се отплеснах по-късно..

Гити - напомня ми на едно време, когато се събирахме. Харесва ми, че когато останем само двете сами можем да си говорим много на дълго и широко за всичко. Ако ще и до 6 сутринта. Ако живеехме на 1 място с нея щеше да ми е сестра, с която се разбираме, хаха :-) . Харесва ми и че сигурно щяхме да дивеем и да играем на бели пеперудки хахахах да скачаме и лигавим на музика дори, ако щеш... Жалко, че не прекарахме повече време в Бг заедно, за да го направим. Харесва ми и че откликва на молбите ми и изслушва глупостите ми понякога. Пред малко хора рева (напоследък се случи обаче обратното по изключение, понеже иначе не си позволявам да рева пред други хора - предимно сама.. но понякога се изтървам) и тя е един от тях - хората, пред които мога да порева без да чувствам сложена маска отгоре ми, макар и истинска в такъв момент.

Еруин - тя е чистота. Харесвам чистотата, която излъчва, липсата на сложност в това усещане, спокойствието и увереността. Лъха и любов. Харесва ми как се свързахме с нея от първото виждане - едно много странно, необяснимо усещане. Тя е моето шпионче в сънищата. Определено има свръзка, която се е получила и на духовно ниво. Страшно много ми харесва това. Чистота. Това е.

Телец - много миловиден, добър. Има едно благо изражение и присъствие, спокойствие. Харесва ми как спокойно откликна и реагира на емоционалния момент, в който съм, от който постепенно излизам. Откликна и с помощ и ... Харесва ми колко е добър, миловиден. Има и благородно излъчване някак си. Разбран.

Гаярти - добра. :-) Откликваща. В нея се съчетава майката, със семейната жена и с жената с другия живот (онзи с приятелите и темите, свързани с форума). Чувственост, пресметливост и рационално мислене, трезвеност съчетани в синхрон. Трудно се постига. Комплименти. Как жонглираш от едното към другото така умело не знам, но когато стана семейна (ако стана) ще дойда за съвет на 100%. Ще имам нужда. Поучителна.
    ПС: При първа възможност ще си купя обувки на равна платформа, ниска, за да не те депресирам Плезещ се Целувчица

Егоцентрична - слънчева. Харесва ми енергията, която струи от нея и позитивизма. Някак си асоциацията е точно със слънчев човек. Ведрината. Изслушването, комуникацията, приказката. "И тя квоо, и ти квоооо" хехехех... малко такава асоциация сега ме наведи като казах комуникацията... хахаха

Стар Роувър - харесва ми как се замисля, задълбочава, разсъждава. Харесва ми, че се старае да погледне от всеки ъгъл и да запази някак си някакво безпристрастие и да е полезен в комуникацията си с хората. Харесва ми в това именно, че носи някаква мъдрост, която обаче има да се ошлайфа. Харесва ми и чувствителността и нежността, която лъха от него и ведрината, когато се усмихне, но съвет - по-често се усмихвай и разговаряй с хората на тези теми - и ти (според мен), и те имат нужда, независимо осъзнато или не. Можеш да им донесеш спокойствие. А, да.. има и нещо чисто, благородно в него.

Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #50 -: Септември 27, 2010, 21:12:13 »

Кажи и за мене! Плезещ се
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #51 -: Септември 27, 2010, 21:27:22 »

Ех До, ако не се дърпаше толкова да те черпя с нещо за хапване, щеше да установиш и колко добре готвя Усмивчица  Плезещ се

Цитат
    ПС: При първа възможност ще си купя обувки на равна платформа, ниска, за да не те депресирам

Взела си си поука Усмивчица Беше ми се изметнал врата да гледам във висините Усмивчица Ама или ти си купуваш равни обувки, или аз си купувам високи Тогава обаче ще трябва да подадеш приятелско рамо, защото не съм много стабилна нависоко Усмивчица
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #52 -: Септември 27, 2010, 21:41:35 »

Ех До, ако не се дърпаше толкова да те черпя с нещо за хапване, щеше да установиш и колко добре готвя Усмивчица  Плезещ се

Цитат
    ПС: При първа възможност ще си купя обувки на равна платформа, ниска, за да не те депресирам

Взела си си поука Усмивчица Беше ми се изметнал врата да гледам във висините Усмивчица Ама или ти си купуваш равни обувки, или аз си купувам високи Тогава обаче ще трябва да подадеш приятелско рамо, защото не съм много стабилна нависоко Усмивчица

Опасни сте..да знаете хахахххахах, тамън си ви представих
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #53 -: Септември 27, 2010, 23:25:44 »

Власти - харесва ми как се контролира. Излъчва такова едно хладнокръвие и спокойствие, сякаш нищо и никой не може да го изкара от него му състояние. Приема всичко философски без да се впряга излишно и без да си го слага на сърце много-много.

МариянХинков - добродушен. Харесва ми желанието му да иска да помогне на всички, работохолизма му, отдадеността му в обичта му, желанието му да се развива и поучава в сферата на духовното израстване, желанието му да разбере, желанието му да поправи нещата и отзивчивостта.

Хм... дали забравям някой...  Хммм Згреших
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #54 -: Септември 27, 2010, 23:27:30 »

Цитат

Обещавам да ти давам рамото си да се подпираш на него за баланс. Винаги насреща. Усмивчица Приятели - приятели!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #55 -: Ноември 04, 2010, 18:32:05 »

Ширинан - Няма как да кажа какво харесвам в него, тъй като е всичко! Уникален просто
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #56 -: Април 07, 2011, 22:17:51 »

Мартин (turist)- Е няма човек с такива организаторски умения
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #57 -: Април 08, 2011, 14:32:41 »

Раби, ще кажа аз за тебе. Харесва ми, че си бунтар и революционер по душа. Че си непростен, непростим и непримирим, the unforgiven. Че обичаш и уважаваш героите на историята, без които няма развитие. Казвала съм го и друг път, пак ще го кажа: ако Левски си беше седял в манастира, а Ботев - в механата или в къщи при жена си, зад спуснатия кепенец, нямаше да ни има и нас.Това значи "да умреш, за да живееш", както казва Исус, цитирам по памет: ...който иска да запази живота си, ще го загуби. А който изгуби живота си заради мене, ще го спечели".
    Заради мене=за идеята
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Какво харесвам в себе си? « 1 2 »
    Обща тематика
    summerwine 23 3759 Последна<br />публикация Юли 10, 2010, 14:30:15
    от небесният ангел
    Какво би направил, ако днес беше последният ми ден от този живот/реалност?
    Въпроси и отговори
    sunsea 12 1117 Последна<br />публикация Май 23, 2011, 16:53:41
    от Търсач
    Най-добрата снимка за теб!
    Снимки
    praiseyou 4 1795 Последна<br />публикация Януари 21, 2013, 15:51:40
    от nobody
    Самокритика. Какво харесвам и какво не харесвам в себе си?
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Do_It 6 818 Последна<br />публикация Април 20, 2013, 23:15:03
    от elinikar
    Разговори с... теб :)
    Въпроси и отговори
    Турист 4 2218 Последна<br />публикация Октомври 12, 2016, 12:04:47
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright