Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво харесвам в теб?  (Прочетена 4303 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #30 -: Септември 21, 2010, 19:30:13 »

Мерси,мерси,за добрите определения. Усмивчица
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #31 -: Септември 21, 2010, 21:54:50 »

Психея, така го видях. Малко по-абстрактно. Няма отношение към това дали харесваш Марушка, или не.Ако бях казала "осъзнаването" или "пресечната точка на две противоположности", щеше да означава същото. Темата е "какво добро сме видяли в другия." Ако визирам нещо лошо, няма да го напиша.

Ооо,моля те..отдавна спрях да харесвам(или пък да не харесвам)хората ..Макар,че у Марушка има нещо което ми допада..един детски наивитет..друг е въпросът с писаниците и..И все пак..обратни страни на една монета.. Тъжен
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #32 -: Септември 21, 2010, 22:50:21 »

Имах предвид това, за което спорите с нея. Ти се изразяваш различно, а тя - различно: 2те страни на 1 монета - няма противоречие. Няма "по-прав" или "по-добър".
Активен
psyhea
Гост
« Отговор #33 -: Септември 22, 2010, 00:32:52 »

Имах предвид това, за което спорите с нея. Ти се изразяваш различно, а тя - различно: 2те страни на 1 монета - няма противоречие. Няма "по-прав" или "по-добър".

Ако наистина мислиш така..то значи мислиш и,че говорим за едни и същи неща..А аз определно не мисля,че възгледите ни(т.е.мите и на йеова де) са сходни..ма никак даже Плезещ се
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #34 -: Септември 22, 2010, 04:35:22 »

Ех, това Гаятринче
Все такива ще ги измисли, където да се чуди какво да пише човек  Ухилен
Няма как, такива убавини ги е наредила, че ще е акт на неуважение, ако си трая и само си чета. То направо поезия.
И аз, като един типичен представител на "поезийните инвалиди", седя, чета, почесвам се и се чудя как да предам, поне част от възхищението и добрите емоции, които ми избиват, от нейната поезия.
Странното е, човек колко лесно слиза, на нивото на заядливците, за да им отрази глупостта, както подобава, а колко трудно се качва, по-нагоре, от мястото, на което се намира, за да отрази нещо прекрасно, което наистина си заслужава усилието.
Цитат на: Gayatri
Искам обаче да вметна, че целта на тази тема не е САМО да споделяте какво харесвате в мен, а какво харесвате и какво позитивно виждате в потребителите от форума като цяло.
Ми то е същото. Работата е там, че ти олицетворяваш, повечето от тези добродетели, до колкото успявам да разбера, от досегашния си престой.
Благодарства към всички, за начина, по който са описали, че ме виждат. Благодарности и към онези, които ме виждат по тези и други начини, макар и да не са ги описали. Надявам се да покривам, поне малка част, от това.
Сега ако седна да ви изреждам никове и отстрани - впечатления и определения, едно че ще блокирам твърде бързо и второ, че на фона на казаните вече, хубави думи, ще се получи доста неадекватно.
То блокажа настъпи, още като се замислих от къде да почна.  Ухилен
...Сложно си е.
А бе всички сте готини.
Поединично, като цяло, по двойки, по седморки.
Всеки един от вас, ако в реална обстановка, се сети, изведнъж за форума, винаги ще му изникнат в съзнанието - неколцина ника, аватари, реплики, при някои дори емоции, чувства. За повечето от нас, форума представлява 5-10 човека, които са ни оставили някакво впечатление. Без тях, щеше да е съвсем друго.
Същото би било, ако някой ми каже да опиша доброто, в хората от блока, в който живея.
Мога например да кажа за отражението, което ми оказва форума и то е - позитивно. Позитивно е, именно благодарение на неколцина, пишещи в него. Честно казано, докато и един от тези неколцина, е тук и продължава да таи надежди, аз ще съм наоколо и ще му се радвам и с каквото мога ще му помагам. То това си важи и като цяло, не само за форума.
Нарочно не споменавам хората, които имам предвид, но... сигурен съм, че те се сещат.
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #35 -: Септември 22, 2010, 18:31:48 »

Санги, за пореден път ме караш да се усмихвам докато те чета. Наистина си голям талант  Слънце  

Не се подценявай по повод изразяването, защото именно ти оказваш много магнетично въздействие, използвайки думите. Така ги редиш, че направо започваш да свириш на най- тънката струна на моята душа

А ето това си го казал толкова точно, че дори мен ме остави без думи :

Цитат
    Странното е, човек колко лесно слиза, на нивото на заядливците, за да им отрази глупостта, както подобава, а колко трудно се качва, по-нагоре, от мястото, на което се намира, за да отрази нещо прекрасно, което наистина си заслужава усилието.

Цитат
    Ех, това Гаятринче. Все такива ще ги измисли, където да се чуди какво да пише човек

Мисля, че от Мин. на Обр. трябва да ме използват за измисляне на теми за матура и кандидатстване Усмивчица

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #36 -: Септември 24, 2010, 19:13:30 »

Бреййй, как забравих Стария Роувър!
    Много ми харесва, че е запазил в себе си едно голямо, мъдро, зряло дете; дете, което прониква в някакъв по-дълбок смисъл на нещата...

Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #37 -: Септември 26, 2010, 04:43:11 »

Санги, за пореден път ме караш да се усмихвам докато те чета. Наистина си голям талант  Слънце  

Не се подценявай по повод изразяването, защото именно ти оказваш много магнетично въздействие, използвайки думите. Така ги редиш, че направо започваш да свириш на най- тънката струна на моята душа
    Подсещаш ме за едни хубави думи, които не знам кой ги е казал и от къде ги помня.
    "Ангелите имат две крила, а хората по едно. Колкото и да махаме, няма как да полетим и само ще се въртим вкръг, ще падаме и ще ставаме. Единствения начин е - ако хванем някой за ръка"
    Мисля, че от Мин. на Обр. трябва да ме използват за измисляне на теми за матура и кандидатстване  Усмивчица
    Да. Темите, които ще им даваш за размисъл, няма от къде да ги препишат.
    Но не те даваме на системата... пък било то и образователната  Ухилен
    « Последна редакция: Септември 26, 2010, 04:52:27 от sanguinary » Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #38 -: Септември 26, 2010, 10:31:29 »

Цитат
    "Ангелите имат две крила, а хората по едно. Колкото и да махаме, няма как да полетим и само ще се въртим вкръг, ще падаме и ще ставаме. Единствения начин е - ако хванем някой за ръка"

Санги, тази мисъл е разкошна. Много ми харесва
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #39 -: Септември 26, 2010, 20:36:07 »

Само забелязвам колко малко хора ме познават ....... Усмивчица в смисъл никой не пише за мен... освен Джиджи.. Благодаря ти, мила! Верно малко хора вече знаят тук за мен... като се сетя колко постове бях изтрила преди време, постове със споделянки.. хах...
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #40 -: Септември 26, 2010, 20:59:50 »

Много ми харесва, че е запазил в себе си едно голямо, мъдро, зряло дете; дете, което прониква в някакъв по-дълбок смисъл на нещата...

Не ме забравяй Нийче. Един ден като мина с летящата чиния и теб ще кача. Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #41 -: Септември 26, 2010, 21:39:45 »

До, на мене характера ти ми харесва, пък не мога да го опиша Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #42 -: Септември 26, 2010, 21:40:12 »

Не ме забравяй Нийче. Един ден като мина с летящата чиния и теб ще кача. Усмивчица
    Утре става ли  Веселяк
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #43 -: Септември 26, 2010, 21:46:59 »

Само забелязвам колко малко хора ме познават ....... Усмивчица в смисъл никой не пише за мен... освен Джиджи.. Благодаря ти, мила! Верно малко хора вече знаят тук за мен... като се сетя колко постове бях изтрила преди време, постове със споделянки.. хах...

Ами хората не те познават До, защото не се разписваш често и ги лишаваш от твоите смислени и мъдри постове.

А пък аз, след вчера, мога да добавя още много положителни качества към твоята същност Усмивчица

- царственост и благородно излъчване
    - позитивност
    - естественост
    - лъчезарност
    - незлобливост
    - невероятна добрина
    - нежност и деликатност
    - прекрасен събеседник; човек, с който можеш да общуваш часове и пак да имаш какво да си кажеш
    - от една страна женственост, а от друга- детска чистота
    - има очарователен подход към хората и най- вече към децата

Може още много да се пише, но думите ме ограничават. Само ще кажа, че До е един от най- прекрасните хора, които съм срещала и се радвам, че пътищата ни се пресякоха Усмивчица Истински човек, без маски, без лицемерие, без поза....

« Последна редакция: Септември 26, 2010, 22:16:03 от Gayatri » Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #44 -: Септември 26, 2010, 21:47:46 »

До, на мене характера ти ми харесва, пък не мога да го опиша Усмивчица

Ми Нийче, думите простеят пред До.
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Какво харесвам в себе си? « 1 2 »
    Обща тематика
    summerwine 23 3759 Последна<br />публикация Юли 10, 2010, 14:30:15
    от небесният ангел
    Какво би направил, ако днес беше последният ми ден от този живот/реалност?
    Въпроси и отговори
    sunsea 12 1117 Последна<br />публикация Май 23, 2011, 16:53:41
    от Търсач
    Най-добрата снимка за теб!
    Снимки
    praiseyou 4 1795 Последна<br />публикация Януари 21, 2013, 15:51:40
    от nobody
    Самокритика. Какво харесвам и какво не харесвам в себе си?
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Do_It 6 818 Последна<br />публикация Април 20, 2013, 23:15:03
    от elinikar
    Разговори с... теб :)
    Въпроси и отговори
    Турист 4 2218 Последна<br />публикация Октомври 12, 2016, 12:04:47
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright