Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Епохата на водолея - II част  (Прочетена 1280 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « -: Юни 22, 2009, 09:45:20 »

Животът като космическо Цяло, не е нито механичен, нито хаотичен процес. Той се самоизгражда и направлява от законите на живата Природа, заложени в самия него.
    В света, в нашия Космос има три ложи, три велики центъра. Единият център е този на лявото посвещение. Той има клонове по всичка планети и е свързан с материята, със света на формите. Вторият център е този на Бялото Братство, или центърът на дясното посвещение. Той има клонове на всички слънца на нашия космос. Тези два центъра на великите противоположности са подчинени на трети център. Това е центърът на Великото Всемирно Братство. Този център се намира в средището на нашата Галактика. Около това централно слънце гравитират милиардите слънчеви системи на нашия космос.
    Учените астрономи търсят този център. За него има разни теории: едни смятат, че това централно слънце се намира в съзвездието Стрелец, други смятат, че те се намира в Рак или в Дракон. Но всички те са само предположения. Това Централно Слънце, Звездата на Звездите се нарича Алфиола. От него идват инструкциите за Великите посветени, за Учителите, които създават школите. Разликата между обикновените, така да се каже "земни" философско-научни и школите на небесните пратеници, се заключава в това, че първите боравят с научни хипотези и теории и установяват концепции на едно често спекулативно, механично знание, докато вторите дават едно органическо знание, което се изживява и се намира дълбоко заложено в самото човешко естество

* Епохата на водолея.part2.rar (1484.91 KB - свалено 184 пъти.)
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Смяна на епохите - от Рибите към Водолея
    Великият преход
    delfin 3 3118 Последна<br />публикация Юни 20, 2009, 10:14:29
    от delfin
    Епохата на водолея - I част
    Книги
    11WOLF11 0 1376 Последна<br />публикация Юни 22, 2009, 09:44:29
    от 11WOLF11
    Фън Шуй в епохатан а Водолея
    Енергийни учения
    Админ 0 1481 Последна<br />публикация Май 01, 2010, 11:45:14
    от Админ
    Трактат за духа- 2 част
    Духовни учения
    Paladin60 0 717 Последна<br />публикация Юни 13, 2011, 20:31:01
    от Paladin60
    Power of introverts / Част 1
    Видео клипове
    Me.Racle 0 578 Последна<br />публикация Декември 02, 2012, 11:53:10
    от Me.Racle

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright