Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хипноза  (Прочетена 2079 пъти)
Бунтарката
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 179

• Град: София
  • « -: Юли 22, 2009, 10:17:28 »

Ами, като цяло не книга ме накара да прогледна истината, а хората около мен. Но първата книга на такава тематика която прочетох беше на Майкъл Нютън "Живота след смъртта" и след нея му купих и останалите 2 книги от поредицата. В последната си книга обяснява как вкарва хората под регресивна хипноза, и обясняваше техниките. Ако някой има желание да се научи на хипноза, ще потърся книгата и когато имам свободно време ще я сканирам и ще я кача тука, ако някой има интерес.
    Звучи итересно.Можеш ли да ми обясниш с каква цел се прави регресивна хипноза,защото не ми допада по принцип навлизането в личното пространство на хората,но понеже съм невежа по-темата ,моляте да обясниш малко повече.
    Активен

Внимавай какво си пожелаваш!
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Юли 22, 2009, 10:50:27 »

Регресивната хипноза главно се ползва, при здравословен проблем, фобия, или друг проблем от предишен живот. След подлагане на регресивна хипноза, според лекарите, които я подлагат на пациентите си по-голямата част от тях преодоляват проблема си след като бъдат върнати в живота, от който носят този проблем.

Главно за тези проблеми говори в книгите си Силвия Броун, а Майкъл Нютън е публикувал в книги разказите на своите пациенти, какво разказват за живота след смърта и преди да се преродят, тоест за "Астралния свят" там човека, който е под регресивна хипноза вижда картини от спомени, които ги обяснява и доктора е записвал всичко на лента, и след това е публикувано в книги.

По късно ако имате желание мога да кача откъси от книгата, или цялата ако я намеря за тези разкази. Доколкото си спомням, понеже съм я чел преди 6-7 години вътре се обяснява как се създават световете, как се делят хората горе, обяснява се за духовното развитие, за духовните училища, за книгата на живота, за начина на прераждане как се подготвя душата, и защо по-голямата част от душата остава горе. Има и разкази на хора, докато са бели в корема какво изпитват.

P.S. Една книга за хипнозата е поместена тук:
    http://indigota.com/index.php?topic=845.0
    « Последна редакция: Септември 18, 2010, 11:57:28 от Модератор » Активен

mddimi
    Гост
    « Отговор #2 -: Септември 20, 2010, 21:08:16 »

Oще информация и литература за хипнозата в други теми:

http://indigota.com/index.php?topic=979.0
    http://indigota.com/index.php?topic=1013.0
    « Последна редакция: Септември 20, 2010, 21:23:59 от Еруин » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Майчина хипноза за щастие
    За родителите
    Бунтарката 3 2318 Последна<br />публикация Януари 25, 2011, 20:01:23
    от Tinkerbell
    Телевизията - масова хипноза и контрол
    Програмиране, световен елит
    Georgio 0 1060 Последна<br />публикация Март 03, 2011, 15:31:19
    от Georgio
    Индуктивната хипноза « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    кръгове 20 2892 Последна<br />публикация Април 25, 2013, 19:49:18
    от Еlsha

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright