Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Съжалявам.  (Прочетена 487 пъти)
nia.boneva6
Гост
« -: Септември 17, 2010, 20:43:44 »

Всъщност, и аз не знам съвсем за какво съжалявам и е малко сложно за обяснение. Във всеки случай, обаче, вие трябва да знаете... че не съм винаги светлото същество в постовете си.

Т.е., въпроса с помещенията, или чекмеджетата, или както там...

Днес след училище се държах направо отвратително с нашите. И съвсем не ми е за пръв път. Може би си казвате, че е нормално децата да спорят понякога с възрастните. Но първо - моето не е понякога, а редовно; и второ - споровете често са без основателна причина.

Днес в училище, както винаги, почти всички се държаха ужасно. Аз реших това да не ми повлияе... всички междучасия излизах навън и се разхождах за по малко... А бе няма какво да се обяснявам, всичко добре, супер - няма проблем.

Но не забелязах едно нещо. Не забелязах, че всички мисли и емоции и т.н. на... там... съучениците ми, решиха да се наместят в едно мое помещение... или няколко, може би. (Това го разбрах днес, след "произшествията" в къщи)

И така, ако в училище съм реагирала напълно спокойно на обичайната ситуация в класната стая, ... то след няколко часа, поне, съм изхвърлила мисли и емоции... в мозъците на хората около мен...

А ако съм "зле" в училище (сещате се какво значи "зле"), след това съм напълно спокойна в къщи. Почти, де...

И не е само това причината. Всекидневното ми гадно държание е само утайка от работи, които направих в миналото. Това бяха отдавна най-отвратителните черти на човешкия свят в морално отношение...

И знам какво трябва да направя. И тъкмо за това, понякога се ядосвам...

Но аз... аз, просто понякога забравям по нещо дребно... нещо съвсем дребно... И съответно, това ми пречи. Пречи ми да виждам какво прави егоизма и неговите производни... в тялото ми. И така аз си ги наблюдавам, обаче съм забравила, че мога да ги виждам ясно... и те са по-силни така... Сложно е да се грижиш за дреха... много е сложно... Особено каогато някой друг ти я облича. Някой, от когото забравяш, че си много по-силен.

Сложното е в това, че е съвсем просто, и го усложнявам. Допускам... Забравям, че помня истински, и в това е проблема.

И ви го казвам, за да не си мислите, че съм чиста. Може първоначално да съм съвършена, ... ама проявите ми изобщо не са такива... Те са изкривени и замърсени. Отвратителни.

Усмивчица Беше необходимо да го знаете Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Септември 17, 2010, 20:55:52 »

Мила Ния, освен че се терзаеш за Минали неща и искаш да ни убедиш колко грешна е преценката ни , за съжаление те сполетява и нещо съвсем естествено, което няма как да ти се размине , а това е пубертетът И понеже това са си хормони ,реакции и процеси най-нормални, единственото което можеш да направиш е ,да почиваш ,да се храниш добре и да спортуваш. Не ги мисли вашите ,те са се подготвили и очакват тези белези, че узряваш физически .Много е гадничко ама си мисли, че заедно с Земята се превръщате от хубави момичета- в прекрасни жени.
Така си мисля единствено и само ,защото това което разказваш ми е било до болка познато

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Септември 17, 2010, 21:06:30 »

Мила Ния, освен че се терзаеш за Минали неща и искаш да ни убедиш колко грешна е преценката ни , за съжаление те сполетява и нещо съвсем естествено, което няма как да ти се размине , а това е пубертетът И понеже това са си хормони ,реакции и процеси най-нормални, единственото което можеш да направиш е ,да почиваш ,да се храниш добре и да спортуваш. Не ги мисли вашите ,те са се подготвили и очакват тези белези, че узряваш физически .Много е гадничко ама си мисли, че заедно с Земята се превръщате от хубави момичета- в прекрасни жени.
Така си мисля единствено и само ,защото това което разказваш ми е било до болка познато

Като бях още по-малка, около 7 години, ми се случи половин час да обикалям масата в хола от гняв, за това, че изсвирих един грешен пръст на пианото
Не искам да ви убедя колко е грешна преценката ви, тя не е... просто исках да ви кажа, че освен това, което виждате, има и още мнооого, част от което не се гордея особено.
Всъщност, докато пишех поста бях в доста добро състояние (за щастие на тези които го четат)
А пък това, дето някога го правех, не е за разправяне...                                         
Да, вярно е - терзая се за минали неща, обикновено. Сега, поне, добре, че не е така.
Ама всеки случай, наистина е малко неприятно, да гледаш как някой ти облича дрехата  Веселяк Веселяк
Пък е и весело, честна дума  Веселяк Айде, обърнах в другата посока Намигване Ухилен Веселяк Веселяк  Пък и без друго, много обичам да си правя карикатури, интересно е...
Па сега, като гледам, и тоя пост е карикатура Згреших (Зависи от къде ще се погледне... ) ...
Усмивчица
Активен
Хristo
Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #3 -: Септември 17, 2010, 21:13:32 »

Всичко това е част от животът ти, който сама си избрала.
 Аз също съм съжалявал за някои неща, но разбрах, че те нужни са ми били, за да опозная по-добре себе си.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Септември 17, 2010, 21:19:58 »

Има разлика в това как някои те виждат ,и как някои те чустват.
Ако някой тук каже че се е преборил с емоциите ще му се посмеем.
Да ти кажа жените имат проблем с дрешката няколко пъти в живота си яко.
Първия в твоя момент , после като са бременни и после в критическата.
Хем е смешно ,хем се чудиш абеее кой командва парада и се ядосваш,лошото или не знам дали е лошо ,че за дрешката си иска грижи ,благодарност че ти е дала възможността да ти я облекат или по-скоро ти сама си си я поискала на оная витрина Усмивчица))))
(дано за едно и също да си мислим де)
А за старите дрешки има ли смисъл да си мислиш, свършили са си работата и са отишли за рециклиране.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Септември 17, 2010, 21:40:31 »

Ами Ния, всеки си има тъмна страна Усмивчица
    Твоите действия не са твоето истинско лице и същност. То е съвкупност от много други неща.
    Това, че си постъпила бурно под влияние на емоциите, не те прави лоша. С времето всичко ще си дойде на мястото и емоциите ще улегнат Усмивчица
    И въпреки всичко, помни, че твоите родители не са ти врагове. Замисли се защо се ядосваш и се дразниш и се опитай да премахнеш причините, които те дразнят. Може и просто да седнете с родителите ти и да си поговорите задълбочено. Опитай се да видиш и тяхната гледна точка, преди да се подпалиш. Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Септември 18, 2010, 12:05:32 »

Ами Ния, всеки си има тъмна страна Усмивчица
    Твоите действия не са твоето истинско лице и същност. То е съвкупност от много други неща.
    Това, че си постъпила бурно под влияние на емоциите, не те прави лоша. С времето всичко ще си дойде на мястото и емоциите ще улегнат Усмивчица
    И въпреки всичко, помни, че твоите родители не са ти врагове. Замисли се защо се ядосваш и се дразниш и се опитай да премахнеш причините, които те дразнят. Може и просто да седнете с родителите ти и да си поговорите задълбочено. Опитай се да видиш и тяхната гледна точка, преди да се подпалиш. Усмивчица
    След като се подпаля виждам гледната точка... просто трябва да ги обърна. Първо да видя гледната точка, и след това... да реша дали да се паля или да не се паля  Ухилен

А за старите дрешки има ли смисъл да си мислиш, свършили са си работата и са отишли за рециклиране.
    Старите дрешки са за рециклиране, да.. аз не мисля за тях Усмивчица (а за други работи, някои от които - излишни)
    Но това, което си допускал в тях, понякога се явява и в следващите.

Да го речем, от старата квартира, съм си преместила някои работи в новата... Или мебелите от предишния апартамент. Някои по-дребни нещица, като книжки и тям подобни, са забравени също в някой прашен кашон... (а като разгледаш дребните книжки, в тях могат да се крият дълбоки истини...)
    А като си изляза от апартамента за известно време, и се върна... и искам да намеря дистанционното за телевизора.. и не го намирам. В един момент ми светва една лампичка "Бе я да избърша праха!" И намирам дистанционното, което през цялото време е било върху телевизора...
    Значи, в случая тялото нека да е дрешка, а квартирата или апартамента, нещо подобно на... възможностите на... съзнанието ли, не знам как да го нарека. (Част от които са отдавна забравени и е хубаво да ги избършем от праха...)
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Септември 18, 2010, 12:11:38 »

Всичко това е част от животът ти, който сама си избрала.
     Аз също съм съжалявал за някои неща, но разбрах, че те нужни са ми били, за да опозная по-добре себе си.
    Да
    Ако ги нямаше гадостите, които върших в миналото, нямаше да си платя за тях. Ако не си бях платила по един неприятен начин, нямаше сега да знам някои неща, не само за себе си... та така. Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright