Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Възможни проблеми  (Прочетена 892 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Септември 16, 2010, 23:53:03 »

Искам предварително да се извиня ако се появи някой проблем с форума. Вчера и днеска цял ден редактирах кода на форума  с цел подобряване функционалността на форума, но се опасявам, че е възможно някъде да съм допуснал грешка и това да доведе до някой бъг.

Ще ви помоля, ако забележите някъде във форума нещо необичайно свързано с функционалността му да ми пише.

П.П. Някой от форума ако се занимава или разбира от СЕО, ще се радвам да се свържи с мен!
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #1 -: Октомври 05, 2010, 14:34:36 »

Снощи докато работих върху кода на форума, от късния час или от това, че бях разсеян направих една "неволна"грешка.

Понеже не съм сигурен дали съм оправил проблема, за това ако забележите странности по форума, обявете ги тука, за да мога да ги оправя.
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Октомври 05, 2010, 21:42:37 »

През около половин - един час, сайтът ми иска потребителско име и парола Згреших Не знам дали е нормално или не Згреших
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #3 -: Октомври 05, 2010, 21:44:21 »

През около половин - един час, сайтът ми иска потребителско име и парола Згреших Не знам дали е нормално или не Згреших

Това е по-скоро проблем на хостинга, когато няма връзка към базата от данни.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Октомври 05, 2010, 21:54:15 »

Дидо аз от известно време трябва по три пъти да си въвеждам паролата докато зацепи
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #5 -: Октомври 05, 2010, 21:57:33 »

Дидо аз от известно време трябва по три пъти да си въвеждам паролата докато зацепи

Когато се опитваш да се логниш, коя платформа за влизане използваш ? Тази, която се намира най-отгоре на сайта, най-отдолу или бутона "Влез" ? И когато въведеш паролата изписва ли ти някакъв надпис ?
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Октомври 05, 2010, 23:03:11 »

тази отгоре, нищо не изписва, просто отваря на ново празни прозорчета, не е като да си въвел грешна парола. и това е от около 10 дни
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #7 -: Октомври 05, 2010, 23:09:45 »

тази отгоре, нищо не изписва, просто отваря на ново празни прозорчета, не е като да си въвел грешна парола. и това е от около 10 дни

Използвай долната част на форума, и маркирай отметката "Запомни потребителското име и парола", за да не се налага всеки път когато влизаш във форума, да си въвеждаш данните.
    « Последна редакция: Януари 25, 2011, 19:07:49 от Administrator » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #8 -: Октомври 16, 2010, 00:56:26 »

Някой вижда ли този надпис в долната част на сайта, точно под Слънцето:

Sorry, the copyright must be in the template.
    Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #9 -: Ноември 24, 2010, 11:16:52 »

Форума днеска беше upgrade-нат с по-нова версия.

Моля ви ако забележите бъгове, да сигнализирате тук. Твърде възможно е по-новата версия да е изтрила някои от промените, които съм добавят по кода, за това е възможно, някои функционалности да не работят. Ако забележите такъв проблеми, сигнализирайте, за да го оправя.

Хубав и слънчев ден ви пожелавам!
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Декември 02, 2010, 15:40:09 »

Хм, като щракна "Непрочетени публикации", излиза и последният ми пост... странно Згреших
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #11 -: Януари 25, 2011, 16:53:07 »

Навярно сте забелязали някои промени във форума, които настъпиха днеска във вътрешното оформление на темите.

Напълно е възможно да съм допуснал грешка в кода, докато съм правил промените, за това ви моля ако забележите някой бутон да не е активен или някъде да ви даде грешка да ми пишете, за да мога да я отстраня.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright